Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Vykantas.V parašė:
Sveiki,
gal kas Druskininkuose žino kokią ramią vietelę nakvynei-stovėjimui?
Galite pasidalint?
Būčiau dėkingas.




Dieną gan patogi aikštelė centre. Naktį ten yra draudžiamas ženklas. Nakvoti galima čia.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:

Vykantas.V parašė:

Sveiki,
gal kas Druskininkuose žino kokią ramią vietelę nakvynei-stovėjimui?
Galite pasidalint?
Būčiau dėkingas.




Dieną gan patogi aikštelė centre. Naktį ten yra draudžiamas ženklas. Nakvoti galima čia.
Arvydai, nėra ten draudziamo zenklo nakvoti. Yra ženklas, kad nuo 22.00 įvažiavimas draudžiamas. Įvažiavai 21.59 ir nakvok ramus :)
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Taip, bet tada patarčiau nuotrauką pasidaryti su laiku...:hi:
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Šventa tiesa. Tą kartais ir padarau. Nevisada. Buvau jau daug kartu- niekas netikrino.
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Pries 2 metus sutikau Tave Dainiau Druskininkuose sioje aiksteleje su kemperiu ir seima kur yra zenklas visu motoriniu priemoniu eismas draudziamas nuo 23 iki 6 val. Tu fotkinai tada ir man paaiskinai jog taip galima. Sia vasara as Marijampoleje sutikau 2 vokieciu ekipazus kurie klaidziojo po miesta ir ieskojo kur pernakvoti . Ieskojo grazios vietos mieste . As pagal Jusu cia siuloma teorija nuvedziau juos i miesto parke esancia aikstele su tokiu zenklu pats nufotkinau sakau jokiu problemu nakvokit. Problemos prasidejo 1val nakties atvaziavo policija ir...... vokietis paskambino man atvaziavau tai gerai jog buvo vienas pareigunas pazystamas leido nakvoti ir nenubaude. O man paaiskino kad ivaziuodamas po situ zenklu vairuotojas mato kada jis galioja ir nei palikti nei buti transporto priemone ten negali. Vokieciams  nieko daugiau nesakiau. Tokia istorija su tuo fotografavimu. Bet cia gal Zenonas pakomentuotu kad neklaidintume daugiau nei savu nei svetimu ?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21

O ką čia galima komentuoti. Eismas draudžiamas, be stovėjimas ne. Klausimas kaip įvažiavai, bet yra lentelė, kuri nurodo kada įvažiuoti galima.
Jei nori, kad nestovėtų naktį, reikėtų dar kito ženklo su laiko lentele:

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tai ir Vokietijoje mus vokiečių policija gali "pagaidinti".  Lt policijos pareigūnai man šią situaciją jau išaiškino. Šio ženklo interpretacija vienintėlė -eismas  draudžiamas. Lentelė nurodo jo galiojimo laiką. Tiems Mariampolės policininkams reikia kelti kvalifikaciją arba toliau užsiimti kūryba :) 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:


O ką čia galima komentuoti. Eismas draudžiamas, be stovėjimas ne. Klausimas kaip įvažiavai, bet yra lentelė, kuri nurodo kada įvažiuoti galima.
Jei nori, kad nestovėtų naktį, reikėtų dar kito ženklo su laiko lentele:

:geras:
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Gal kas žinote vietą (atkarpoje nuo Klaipėdos iki Latvijos sienos) kur nemokamai ar už simbolinį mokestį galima pastovėti su kemperiu netoli jūros (elektros ir kitų patogumų nereikia) ? 
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Mindaugas.K parašė:
Gal kas žinote vietą (atkarpoje nuo Klaipėdos iki Latvijos sienos) kur nemokamai ar už simbolinį mokestį galima pastovėti su kemperiu netoli jūros (elektros ir kitų patogumų nereikia) ? 
Būtingė.
Važiuoji į terminalus, juos pravažiuoji ir atsirandi ant keliuko prie kopų. Iki Latvijos pliažu - 800 m.

Na ir Monciškes pats žinai! :)