Home

Forumas

Žinutės: 55
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-09-23
Robertas.M parašė:
Dariau, mano atsiliepimas ir yra teigiamas, na pateikimo stilius gal kiek neiprastas pripratusiems prie tradicinės reklamos :B, o apėjus daug kemperiu ir įlipus į flair klausimu neliko ko noriu, beliko išsirinkti tinkamą modelį/kainą. Aplandžiojau jų daug, bandžiau rinktis ir pagal teorijas kuris ten ju teoriškai geresnis ar kotiruojamas, bet tai nėradau geresnio budo kaip gyvai pačiupinėti, šitas 'prilipo' iš karto, nors buvau matęs paveiksliukus  ir viena gyvai naujesni iš išorės , neatrodė man tinkami, kol nepatekau į vydų, o dar kai toje pačioje aikštelėje kai yra daug visokiu ir gali palandžioti , tai labai gerai išblaivo...
As supratau...:) rasydamas .... tikejausi...., turejau omeny, kad parases
apie juos gal sulauksime ir paties komentaru-na va ir sulaukeme...
Linkiu, laimingai keliauti ir, kad ilgai laikytu!!!
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Mes tai pradžioje buvom kaip ir apsisprendė Burstnerį pirkti bet nuvykus i Caravan salon parodą Duseldorfe labai nusivylėme. Apžiūrėjome viską kas įmanoma. Apčiupinėjo me, apskaičiavome. Net nebuvom susimąstė žiūrėti i svorius. Sutikom tokius Vokiečius kurie patare atkreipti dėmesį i svorius nes buna taip, kad įsodinęs visa šeima, įsidėjus kažkiek daiktu, maisto ir gauni perkrovė. Taigi, radom labiausiai mums tikusi ir patikusi Carthago. Taip, jis yra brangesnis bet nusprendėme, kad mums bus geriau paieškoti naudoto (3-4 metų) negu pirkti naują Burstnerį. Kaina mus gavosi panaši kaip būtume pirkę naują Burstnerį bet esam tikrai labai laimingi, kad buvom prieme tokį sprendimą. Musų Carthago pilnas svoris 4250, t.y. Pakraut galim 900 kg. Bet čia tik mūsų nuomonė. :) buvom nusprende ir išsirinkę vienintelį mums labiausiai tikusi ir patikusi Carthago Chic C-line T-plius 4.7 H. Ilgai ieškojom, laukėm būtent jo. Pasiseke. :). Mūsų yra 2012 metų, pravažiavęs 35000 km. Nebuvo nuomojamas. Vieno savininko.
Žinutės: 28
Nuotraukos: 72
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-01
Darius.S parašė:
Robertas.M parašė:
Dariau, mano atsiliepimas ir yra teigiamas, na pateikimo stilius gal kiek neiprastas pripratusiems prie tradicinės reklamos :B, o apėjus daug kemperiu ir įlipus į flair klausimu neliko ko noriu, beliko išsirinkti tinkamą modelį/kainą. Aplandžiojau jų daug, bandžiau rinktis ir pagal teorijas kuris ten ju teoriškai geresnis ar kotiruojamas, bet tai nėradau geresnio budo kaip gyvai pačiupinėti, šitas 'prilipo' iš karto, nors buvau matęs paveiksliukus  ir viena gyvai naujesni iš išorės , neatrodė man tinkami, kol nepatekau į vydų, o dar kai toje pačioje aikštelėje kai yra daug visokiu ir gali palandžioti , tai labai gerai išblaivo...
As supratau...:) rasydamas .... tikejausi...., turejau omeny, kad parases
apie juos gal sulauksime ir paties komentaru-na va ir sulaukeme...
Linkiu, laimingai keliauti ir, kad ilgai laikytu!!!
Sveiki Dariau,
O siūlomi nauji Carado ženkliai skiriasi kokybe nuo Burstner? Ar čia visai kita klasė, į kurią reikia
žiūrėti "atsargiai" :)
Carado jei neklystu ekonomine klase. Burstner turetu buti auksciau. LMC turetu buti panasiai. Bet paskutiniu metu Burstner kokybe irgi pasidare ne ka aukstesne nei ekonomine. Jei nori geresnio, naujo, tai ziurek i Cartago, Hymer, Niesmann Bischhof, na dar Dethleffs. Jei ausktyn tai jau bus premium klase( Niesmann jai irgi labiau priklauso) jei zemyn visi kiti. Tada reik ziuret kas patinka.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Carado yra Hymer ekonominė klasė. Dethleffs ekonominė klasė- Sunlight. Esminiai skirtumai- būdos konstrukcija ir sudedamosios dalys. Plačiau apie tai čia.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Carado yra Hymer ekonominė klasė. Dethleffs ekonominė klasė- Sunlight. Esminiai skirtumai- būdos konstrukcija ir sudedamosios dalys. Plačiau apie tai čia.
Gera suvestinė, apsidžiaugiau vertinimu! :B
Gera lentele. Robertai ji mane irgi dziugina, nos daugeli zinojau, bet juodu ant balto vistiek gerai. Nors kai kuriu markiu pozicijos kelia abejoniu. Kazkas seniai buvo idejas kemperiu gamintoju sasaju lentele. Gal atsimenate kas ir kokioj temoj?
Žinutės: 28
Nuotraukos: 72
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-01
Ačiū, praplėtėt akiratį :) 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Bloga suvestinė!
Vertinimu neapsidžiaugiau.... :blogai:    :veliava:
Dainiau, nepergyvenk. Buvau gamykloje MC lious ir savo akimis maciau kad ant to pacio konvejerio renka ir Mobilvetta. Jos vertinimas geresnis. Tai ziurek i ja.:)