Home

Forumas

Žinutės: 30
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-09
Mūsų keliautoją 2,5  11 ir 14... Geriausiai kelionej laikėsi mažiausias. Sunkiausia su vidurinių buvo... Bet su mažiausių kiekvienas išėjimas į miestą man buvo iššūkis... Dviračių pirmam kartui neemem... Pasie. Em paspirtukas ir balansinis jam... Tai jam arba bėgt visų greičiu arba nešk ji... Žodžiu miestuose labai pavargau :( gerai kad kažkaip savaime gaudavo kad atvažiuodavo iš vakaro, ismiegam ir keliaujam pasivaikščiot... Tai ir žmonių mažiau, lengviau gainioy... Venecijoje buvom po pietų iki vakaro tai žmonių minios, o jis leeeekia... Nešt nesileidžia... Na žodžiu ten buvo siaubas ir šiaip stengėmės ar kokio žaidimų aikštelėj sustot kad issiduotu, ar šiaip kokiam parke ptasivaziuot... Namuose toks nebūna :) bet... Nežiūrint viso to... Visiem kartu smagiausia :)

PS. Aš nesu tokia beraste kaip mane padaro telefonas :) bet bais tyngiu taisyt.. Tai sorry
Žinutės: 22
Nuotraukos: 17
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-04-10
Ačiū už pasidalintą informaciją! :taip:

Marijus.K. mūsų sąstatas iki 3,5t, važiuojam su B kategorija (ir man pačiai teko nuo Nidos parvairuot :D). Ačiū už info, pasinarginėsiu.

Dainius.D. negaliu įeiti į galeriją. Apsistoti aš irgi galvoju tam pusiasalyje, tik prie Adrijos jūros, kokiam nors kietam kempinge, kad būtų vaikams veiklos. Ten būti kokias tris naktis, vieną dieną plaukti į Veneciją. Būtų įdomu daugiau info su koordinatėm ir pan :geda:

Akvile.P. kiek laiko truko kelionė? Ką vaikams rodėt pakeliui? Gal maršrutą įmestumėt? Ar nebuvo šalta?..
Aš savo gražiai sudėliosiu ir įdėsiu konsultacijai :) Man su tuo nakvojimu galvos skausmas... Mėgstu, kad viskas būtų suplanuota.. Bent griaučius sudėt, po to gali stumdyt, bet kai "kur nors"... Tai nžn... :ne:
Žinutės: 38
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-05
Jurga._ parašė:
Ačiū už pasidalintą informaciją! :taip:


Marijus.K. mūsų sąstatas iki 3,5t, važiuojam su B kategorija (ir man pačiai teko nuo Nidos parvairuot :D). Ačiū už info, pasinarginėsiu.


Dainius.D. negaliu įeiti į galeriją. Apsistoti aš irgi galvoju tam pusiasalyje, tik prie Adrijos jūros, kokiam nors kietam kempinge, kad būtų vaikams veiklos. Ten būti kokias tris naktis, vieną dieną plaukti į Veneciją. Būtų įdomu daugiau info su koordinatėm ir pan :geda:


Akvile.P. kiek laiko truko kelionė? Ką vaikams rodėt pakeliui? Gal maršrutą įmestumėt? Ar nebuvo šalta?..
Aš savo gražiai sudėliosiu ir įdėsiu konsultacijai :) Man su tuo nakvojimu galvos skausmas... Mėgstu, kad viskas būtų suplanuota.. Bent griaučius sudėt, po to gali stumdyt, bet kai 'kur nors'... Tai nžn... :ne:
Labas, pasidalinsiu sava istorija.
esam vaziave i i italija daug kartu ir su nameliu ant ratu ir kemperiu, venecija esam aplanke kelis kartus.
marsrutas tas pats kaip ir dabar gryzau, vaziuodavau su nameliu anksciau dabar su kemperiu:warsuva-ostrava- brno-wiena-gracas-udine-venecija.
Pakeliui iki kur be vaziuotume nakvojam tik dideliuose parkinguose (degalinese), WC ispilymas lenkuose jau kai kur yra, o kuo arciau italu ten dauguma degaliniu ir aiksteliu jau yra irengta.
Venecijoj niekur neapsistosit, o rekomenduoju vaziuoti i LIDO DI JESOLO ten toks kaip kurortine pakrante,ir kempingu pilna is kurios laivu greitai pasieksite venecija.Bet mes praeitis metais vaziavom liepos menesi tai kempingu sunku rasti nerezervavus... bet radom.

Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Venecijoje galima apsistoti parkinge prie kruizinių laivų terminalo. Iš ten į centrinę Venecijos aikštę kursuoja bepilotis traukinukas, važiuoja keli metrai virš žemės. Smagi atrakcija, kaina lyg 1 Eur. Kemperių aikštelėje yra vandens papildymas, išleidimas. Laisvų vietų visada randame.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Venecijoje People mover iš kemperių aikštelės 1,5 Eur.
Žinutės: 22
Nuotraukos: 17
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-04-10
Mindaugas.V. kaip tik tikį maršrutą ir planuoju! Ir apsistoti tame pusiasalyje! Tik nelabai suprantu, kokio tipo tos aikštelės pakeliui? Paprastai, degalinėje? Kur fūros stovi? Ar saugu? Gal galit kokį pvz įmesti? Ačiū.

Ričardas.V. reikia jūūūūros... :)

Apskritai, kiek km optimalu nuvažiuoti per vieną dieną? Ir dar su vaikais... :ratu:
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Mes irgi pacioje Venecijoje nakvojome. Atkeliavom vakarop tai traukinuku o veliau iki St. Marko aikstes pesciomis iki velaus vakaro leidom laika. Pavelavom i paskutini traukinuka teko grizti pesciomis.. buvo smagu .. kita diena jau plaukiojom vandens taxi o vandens taxi net iki tos kemperiu stovejimo aikstes beveik plaukia.. Tiesa kaina uz stovejima buvo ne maza bet sumoje ir laiko atzvilgiu gal ir apsimokejo. Antros nakties nenakvojome ten, isvaziavom vakarop.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Ričardas.V parašė:

Venecijoje galima apsistoti parkinge prie kruizinių laivų terminalo. Iš ten į centrinę Venecijos aikštę kursuoja bepilotis traukinukas, važiuoja keli metrai virš žemės. Smagi atrakcija, kaina lyg 1 Eur. Kemperių aikštelėje yra vandens papildymas, išleidimas. Laisvų vietų visada randame.

43eu 2personos :baisu: Plesikavimas.
Punto Sabioni, kur neprabangaus kempingiuko (gal labiau aikštelės su pavėsiu ir patogumais) koordinates įkėliau para 20еu nors ir 20asmenų.... Yra skirtumas. Na nebent ne visiems aktualus :) Žinoma reikia bilietukus į Veneciją įsigyti ir laiveliais pasiplaukioti (bilietukas galioja įsigytam laikui 12, 24, 36 ir t.t valandoms. Plaukioti gali kiek nori ir kur nori). Mums tas plaukiojimas, aplankant visas Venecijos salas suteikia 80% viso Venecijos žavesio.
Dainius.D parašė:
Ričardas.V parašė:

Venecijoje galima apsistoti parkinge prie kruizinių laivų terminalo. Iš ten į centrinę Venecijos aikštę kursuoja bepilotis traukinukas, važiuoja keli metrai virš žemės. Smagi atrakcija, kaina lyg 1 Eur. Kemperių aikštelėje yra vandens papildymas, išleidimas. Laisvų vietų visada randame.

43eu 2personos :baisu: Plesikavimas.
Punto Sabioni, kur neprabangaus kempingiuko (gal labiau aikštelės su pavėsiu ir patogumais) koordinates įkėliau para 20еu nors ir 20asmenų.... Yra skirtumas. Na nebent ne visiems aktualus :) Žinoma reikia bilietukus į Veneciją įsigyti ir laiveliais pasiplaukioti (bilietukas galioja įsigytam laikui 12, 24, 36 ir t.t valandoms. Plaukioti gali kiek nori ir kur nori). Mums tas plaukiojimas, aplankant visas Venecijos salas suteikia 80% viso Venecijos žavesio.
Labai teisingai ir isbandyta
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.D parašė:
Ričardas.V parašė:

Venecijoje galima apsistoti parkinge prie kruizinių laivų terminalo. Iš ten į centrinę Venecijos aikštę kursuoja bepilotis traukinukas, važiuoja keli metrai virš žemės. Smagi atrakcija, kaina lyg 1 Eur. Kemperių aikštelėje yra vandens papildymas, išleidimas. Laisvų vietų visada randame.

43eu 2personos :baisu: Plesikavimas.
Punto Sabioni, kur neprabangaus kempingiuko (gal labiau aikštelės su pavėsiu ir patogumais) koordinates įkėliau para 20еu nors ir 20asmenų.... Yra skirtumas. Na nebent ne visiems aktualus :) Žinoma reikia bilietukus į Veneciją įsigyti ir laiveliais pasiplaukioti (bilietukas galioja įsigytam laikui 12, 24, 36 ir t.t valandoms. Plaukioti gali kiek nori ir kur nori). Mums tas plaukiojimas, aplankant visas Venecijos salas suteikia 80% viso Venecijos žavesio.
Dėl kainos nuorodoje neišsami informacija. Kaina nurodyta už 24 val. Ir žmonių niekas neskaičiuoja. Įvažiavimas pro automatinį užtvarą, mokama automate. Yra terminas  iki 12-os valandų. Jeigu noras tik aplankyti Veneciją, galima pasiplanuoti.