Home

Forumas

Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
ERGO pasiūlė kaip senam klientui 6 mėn. - 300 Eu ir 300 Eu franšizė
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Nesamone tas kasko.Paskaiciuokit kokios investicijos.Reikia nebuti naiviam ir paciam pasisaugoti.Nepalik kemperio ten kur manai kad neviska rasi jame ar ant jo.
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
O avarijų atveju kai esi kaltas, o viso kemperio vagystės atveju?Juk automobilius draudžia KASKO ne dėl magnetofono pavogimo, o dėl viso automobilio vagystės, dėl eismo įvykių, kai esi kaltas.
Samone ar nesamone kiekvienam spresti. Pavyzdiui praeitais metais vienam prie prekybcentrio Italijoj pavoge ciuzini is alkovos ir aisku pinigus , dokumentus. Avarijos atveju, jeigu neturi auksiniu rankeliu, kaip kai kurie sitam forume, turesi tiek bedu ir islaidu, kad mazai nepasirodys. Va man pavyzdziui nubrauke kazkas kampa, bandem poliruoti, o ten kazkoks plonas dazas ant plastiko pilko, ir viskas , lupk detale, perdazinek arba uzsakyk nauja. Kruva reikalu ir pinigu. As draudziu.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
O aš tai nusipirkau sena drapoką ir nei draudžiu nei man galva skauda , važiuoju kur noriu ir stoviu.
diržai reikalas patikrintas pasikalbekite su furistais, tie pastoviai keliauja, geriau žino :), krausto vairuotojo vieta , nes miegant ten daugelis sumeta kuprines fotikus ir t.t., vagia tyliai triukšmas nereikalingas , todėl dėl daužimo rištasi labai retai, gal koks narkušnikas reikalo prispaustas, kuriam jau visai beviltiška. na jei jau prisipirkote nauju kepmperiu tai ir drauskites , kas belieka, kai  žibintai su bamperių kainuoja puse mano kemperio :) aš taip pat drausčiau , dar ant įmonės tai net negalvodamas.
Robertai pagal Tavo paskyma visiem reiktu vazinet su senom masinom, kemperiais ir tt. Kemperis - ne pirmo butinumo daigtas, labiau sakyciau prbangos preke. Todel kiekvienas perka pagal savo turimu laisvu pinigu kieki. Nematau skirtumo naujas ar senas kemperis, matau skirtuma sugebi pats susiremontuot ar ne. Pavyzdziui as ir seno nesusiremontuociau, ir detaliu jau turbut negamina, lieka tik srotas.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
"Kiekvienam savo" skelbė užrašas Buchenvaldo koncentracijos stovykloje.... Čia buvo juodas humoras :)
Jei rimtai, tai mano senukas atidirbo su kaupu. Pavežiojo po svietą ir dar niekada nepavedė. Tfu, tfu, tfu per kairį petį. Nesuku sau galvos dėl kasko. Tiesiog neverta. Vat pribręs laikas naujasniam, tai ir pagalvosiu apie kasko. Diržas ant durelių klasika. Labai durnas vagis turi būti, kad daužtu stiklą,kai kemperyje miega žmonės. Teisingai pastebėta, kad vagis, kaip vanduo eis mažiausio pasipriešinimo keliu. Kam daužti langą, kai kaimyniniame kemperyje be diržo galima su atsuktuvu išlaužti spynelę ir tyliai atsidaryti duris? O dar geriau pasiieškoti atsipūtusio vokiečio, kuris viską apsidraudęs, net ir nerakina durelių :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Robertai pagal Tavo paskyma visiem reiktu vazinet su senom masinom, kemperiais ir tt. Kemperis - ne pirmo butinumo daigtas, labiau sakyciau prbangos preke. Todel kiekvienas perka pagal savo turimu laisvu pinigu kieki. Nematau skirtumo naujas ar senas kemperis, matau skirtuma sugebi pats susiremontuot ar ne. Pavyzdziui as ir seno nesusiremontuociau, ir detaliu jau turbut negamina, lieka tik srotas.
Na nereikėtu, bet kai jau priimi sprendimą reiktu numatyti pasekmes, finansinės  galimybės čia ne viska leme , bet jei jau išmetė kas bent 200 K LT tai neturėtu svarstyti draustis ar ne ? Ar klistu?

Dėl prabangos prekės driščiau ginčytis, man tai susisiekimo priemonė kuri neturi man kelti papildomu rūpesčiu/galvos skausmų, dabartinis kemperis savo funkciją atlieka kuo puikiausiai. Norėčiau gražaus blizgančio  rinkčiausi nuomą, priežastis elementari, man jis reikalingas 3mėn per metus , atsinaujina jie gan dažnai, tai net naujausia nusipirkęs po 3-4 metu jau turėsiu padrožta ir senesnio modelio , o iš nuomos visada gausiu naujesni ir galėsiu išdidžiai risnoti po Europa anot nekaikuriu nedarydamas gėdos Lietuvai :) juolab nuoma įmonei kur kas palankesnė nei pirkimas . Tai mano subjektyvi nuomone , suprantu , kad neatitinka agitaciniu šukių gyvenk čia ir dabar ir dar greitai :) pirk nauja butą pasėmes paskolą ir panašiai, todėl prašau atsarginemis kemperio padangomis negyvai neužmėtyti :veliava:

 Kai išeisiu į pensija , turėsiu marias laiko ir tiek pat anūkų įmsiu koki gražesni ir ištisai gyvensiu ten kur šilta, o gal ir pas mus jau bus amžina vasara , klimatas tai šyla :) 
  Ginčas kas geriau kai visu poreikiai skirtingi manau beprasmis, bet padeti spresti problemas vienas kitam visada galim , tam ir sumetėm skudurus čia :hi:
Dalinai sutinku, dalinai ne. Na del prabangos: kasdienai tikrai galima apsieit ir be kemperio. Net ir per atostogas palapine ir lengvasis automobilis su aerodinamine bagazine atliks ta pacia funkcija. Del senumo: kemperiai siuo metu nesikeicia taip sparciai net integruoti, modelius isleidzia kas kokie penki metai, o jei pakeicia tik kokia smulkmena. Velgi italai dazniau keicia, vokieciai reciau, be to kemperis mazai nuverteja ir jei paziureti kokios penkiu metu masinos kainos, tai nera stebuklu. Mane isvis stebina premium klases kemperiai, pvz Concorde naujo kaina apie 200 tukst. euru, 10 metu senumo apie 100. Ar pirktumeteuz tokia kaina tokia seniena? Pilna Mobile.de ir perka. Jeigu Robertai turejai kemperi is nuomos, tai greitai Tau jo nereiktu, nes lietuvio supratimas nuomotiems daigtams primityvus. Jei sumokejau pinigus , tai galiu kad ir prišikt. Ir prišika jau pats pirmas. Patikek ne viena maciau nauja toki. Galiu palygint , kaip kazkur rasiau, turiu ponauji pats, bet siemet issinuomavau prie Hamburgo gerokai didesne nauja. Tai visu pirma visai seimai didele trauma issikraut savo daigtus ir tarabanytis kazkur, tada perkraut ir tik tada keliaut. Taigi nuoma tik pabandymui, ne nuolatiniams keliavimams. Tai mano nuomone, neskaitant problemu su svoriais.
As isvis nesuprantu zmoniu , kurie perka tokius daigtus is paskolu, nu nebent biznio sumetimais del zemu lizingo procentu, kur tavo pinigai sukasi pelningiau. Cia ta pati kategorija turbut kaip pasiimti paskola baliui. Kaip rasei cia ir dabar. O pinigai nesimeto netgi euras, nei pas imone , nei pas asmeni. Juos reikia uzdirbti. Vieniems sekasi labiau, kitiems prasciau, bet tai nereiskia kad kuris nors ju prastesnis zmogus. Uztai as sakau, kad koks skirtumas su kuo tu vaziuoji, svarbu kad tu geras zmogus. Todel nereikia cia eskaluoti tokiu temu kur geda ar ne geda, nes labai greitai gali viskas apsiverst. Kuom vaziuojam tuom gerai. Vat jei pavyks gerai nupirkti gera kemperi, maloniai prasom i svecius be jokiu gedu. Gal pasirodys kad senukas daug geresnis ir praktiskesnis.
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Gerb. Marijau, jau ne pirmoje temoje pilstote iš tuščio į kiaurą apie savo kemperio pirkimą ir kito nuomą. Kam tos pagiros? Niekas Jums nepavyduliauja. Pradėkite rašyti lietuviškai ir tuštybės sugebėsite parašyti mažiau.