Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Gražiai pasakyta:geras:
:geda: Aciu. Taciau as tuo esu isitikines.:geda:
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Jūsų, Marijau :) Kaip suprantu Tomo favoritas tarp pusiau integruotų buvo Bürstner star 695, o pats minėjot, kad yra ir geresnių pasirinkimų - pasidarė įdomu, kas tie favoritai ;) 

Po truputį, nedrąsiai dairausi kas kur ir su kuo. Pradedu nuo senesnių temų skaitymo :D
Zinot, man daug silciau jei kreiptumetes i mane tu. :) Antra as neskaiciau sitos temos, taciau laikausi nuomones: Pirma: visu kemperistu svajone yra visiskai integruotas kemperis, nes tiesiog daugiau erdves , patogumo ir tt.  Nors sudauzius tai kainuos daugiau pinigu remontui. Antra: niekada nepritariau Tomo nuomonei del Mercedes Sprinter bazes, nes tai mazuma kemperiu segmente. Ji labai brangi lyginant su Fiat ar Iveco, Ford. Ji tiesiog brangiausia. Daugelis gamintoju vengia ja naudoti kaip baze. Bent pagrindine baze. Neteisinga lyginti mikroautobusa, kuris pravaziuoja per metus 300 tukst kilometru, su kemperiu kuris nenuvaziuoja per gyvenima tiek. Vidutiniskai Europos kemperistas per metus nuvaziuoja iki 10 tukst km. Tai max. Realiai mes ( bent jau as savo versluose) perku masinas kurioms iki 200 tukst km nereikia ypatingu remontu.Ir tai kalba apie visus gamintojus. Apie mikroautobusu rida nera ka ir kalbeti. As nekalbu apie didziuju kemperiu bazes. Siais metais kazkaip dingo MAN baze, atsirado Mercedes baze. Kazkas ivyko. Info dar neturiu. Po Dusesldorfo gal zinosiu. Fiat , Iveco ford tikrai yra lieka. Ford labai ekonomiska baze. Bedu jie turejo su motorais, tegu komentuoja zinovai. Kazkas su voztuvais ar cilindrais ar panasiai. Kalbant apie kabina, turiu savo mintis, kurias issakiau Robertui, Dainiui ir kazkam kitiems kas klause. Jei Jums idomu, prisesiu , pratesiu. Matau , nauju kemperiu isdestymuose siek tiek naujoviu. Visi tempia prie verslo ir bendravimo. Pas daugeli gamintoju atsirado apskritas stalas gale, virstantis i lova. Gal galima nusirasyti imonei, kaip verslo automobili, ar tinka kelionems , Jums spresti. Tos naujoves nuoroda imetu. Jei tai siulo tokie gamintojai kaip Carthago , manau tai rimta dviem zmonems, geram bendravimui su draugais ir gerai emocijai. :) Tendencijos tokios. Jei noresite, bus idomu, galesim testi...
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Dėl Tu - aš mielai, Marijau. Tik štai tiek blogi tiek geri įpročiai kartais sunkiai keičiami :D Prašau supratimo, jei kada sumaišysiu :veliava:

Kalbant apie kemperių tipus - integruotam man turbūt dar trūksta hmm, kaip čia pasakius - gal brandos? Gražu iš šono pažiūrėti, matau privalumus, o savęs tokiam kemperyje - dar ne :) Bet, kol stogas ir alkova yra virš galvų (o jis ir nedings niekur savaime) esu nusiteikus skirt laiko, peržiūrėt, paanalizuot ir susipažint su visa įmanoma informacija. Gal ims ir pakeliui pasikeis nuostata :)
Su pirmu kemperiu ekspromtinis pirkimas (manom) pasisekė, bet nenoriu tampyt likimo už ūsų :D

Dėkui už pasisakymą :geras: Reiks dar paieškot forume ankstesnių diskusijų, jau būta nemažai šnekos apie gamintojus kiek pamenu :hmz:
Jei gerai pamenu Jusu su Aurimu seimos sudeti, tinkamas variantas ir dalinai integruotas kemperis. Keista, bet bent jau sutaupytumete ant kuro sanaudu koki litra kita... Jei kalbeti apie buda, man svarbus dalykai tai miegamasis ir virtuve. Na dar dusas . Taigi pagal tai esu susidestes kokio kemperio reikia. Ka gali toleruoti , o kas netinkama ir nepakenciama. Kazkur turiu issisaugojes pamastymu sntrauka. Reiktu paieskoti. Berods esu rases Robertui, gal Jis turetu pastebejimu. Zodziu jei brestat isigyjimui, busiu laimingas padeti, nors atrodo laiko negaleciau tam skirti. Taciau man tai be galo malonu. Nes tai- KEMPERIAI.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Virginija, o kas atsitiko turimam kemperiui? Man jūsiškis visai patiko, kodėl naujo prireikė?
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:

Virginija, o kas atsitiko turimam kemperiui? Man jūsiškis visai patiko, kodėl naujo prireikė?
Aš taip klausimo nekelčiau....
Mano supratimu - yra laikas įsigyti daiktą ir yra laikas jį parduoti, nes praliaidus tą laiką jis taps beverčiu, nors širdžiai ir mielas dar

O as ilipes turbut net nebuvau... :)










Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Robertas.M parašė:

Virginija, o kas atsitiko turimam kemperiui? Man jūsiškis visai patiko, kodėl naujo prireikė?
Aš taip klausimo nekelčiau....
Mano supratimu - yra laikas įsigyti daiktą ir yra laikas jį parduoti, nes praliaidus tą laiką jis taps beverčiu, nors širdžiai ir mielas dar

Na čia labai asmeninis reikalas. Aš labai nemėgstu keisti daiktų- jų ieškoti, paskui pasidaryti pagal save, pardavinėti ir vėl ieškoti. Paprastai perku vienus iš brangesnių daiktų, eksploatuoju tol, kol negaila išmesti į šiukšlyną. Kaip pvz- mano lengvoji- važiuoju nuo tada, kai įstojom į sąjungą (2004.05.01) ir dar neplanuoju keisti...
Kas liečia kemperį- man pirmoj vietoj patikimumas, geros medžiagos, rimta konstrukcija, remonto paprastumas ir jo kaina. Išplanavimas irgi svarbu. Išvaizda turbūt 24-oj vietoj. Pavažinėjęs su galu varomu kemperiu pamačiau jo privalumus, kitokio jau nenorėčiau. Maždaug 2005m modelių keletą esu atidžiai apžiūrėjęs, man tinkamesnio už Burstner T-star 695 neradau...