Home

Forumas

Nezinau, taciau turejau idomia patirti siemet. Buvau dvi savaites Tenerifeje, kur buvo +32 silumos. Daug bendravau su vietiniais. Ir niekas is ju nenaudoja kondicionieriu. Visi vazineja atvirais langais. Sake del sveikatos. Nors mano ziniomis kondicionierius tvarkingai priziuretas nekenkia sveikatai. Kitas dalykas, man visada knietijo zinoti tikraja paskirti langu su dvigubais uzraktais. Nors sako kad su mokroventiliacija vaziuoti negalima, taciau tai puikiai atvesina, jei padarai pora langu taip.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
As ne apie buda norejau pasiteirauti, tarkim ieskant sau tinkamo kemperio, radus be kondicionieriaus (is variklio skyriaus) mesti i sali, ar tai nera tokia jau problema , su ar be?.
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tikrai, tai jokia problema... Šiemet pirkau be kondišeno ir visai patenkintas. Tiesa aš ir taip niekada jo nenaudoju. Jis sveikatos tikrai  neprideda... Aš važinėju atidarytais langais, tikrai maloniau negu su kondišenu. Ne bereikalo, kaip Marijus sako, Tenerifėje vietiniai jo irgi nenaudoja dėl sveikatos.
Man tai nebutu pirmos eiles prioritetas. Manau svarbiau buda, komplektacija , isdestymas. Cia mano tokia nuomone. Perkant nauja, kai viska renkiesi ir komplektuojiesi, taip, deciau. O siaip kaip papuls.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Manau, lengviau apsispręsti pagal tai, kaip elgsiesi lengvajame. Jei naudoji kondicionierių lengvajame, tai ir kemperyje pravers. Jei prasidarai langus, tai ir kemperyje tas pats. Kiekvienam savo :)
Asmeniškai aš už kondicionierių. Visgi karščiausia būna dieną ir karštis vargina važiuojant. O dar jei palieki stovėti dienos metu prieš saulę ir atėjus randi viduje apie +40. Praviri langai nebegelbėja.

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Pas mane yra variklinis. Dėtas neoriginalus, Webasto grupės- itališkas, DIAVIA :juokas: Važiuojant kartais bandau jungti visu pajėgumu. Išskaidžius srautus į šonus, priekyje poveikio jokio, gale sėdinčiam taip pat jokio :D Jei kažkiek nustatai į langą, gauni srautą į nosį:) Todėl paprastai jis išjungtas ir langai atviri :playboy:
Bet tas triukšmas pro langus į galą dienos baigia iš proto išvaryt :ne:
Nukrypstant nuo temos- bandžiau visai nesenai uždėti tuos vėjo deflektorius ant šoninių langų- langą truputį pravėrus- per deflektoriaus aukštį- triukšmas dar didesnis, dar labiau pravėrus- toks pat kaip ir be jų. Labai greitai buvo nuimti ir grąžinti.




Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Važiuojant kondicionieriaus nenaudojame. Beveik nenaudojame- išimtinais atvejais, kai labai karšta, o priekyje sėdžiu tik aš vienas, nes šeima bijo peršalti. Grįžus į įkaitusi kemperį kondicionierius labai pagelbėja.
Man kondicionierius privalumas.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Siaip as irgi uz kondicionieriu, tik, kaip Marijus minejo, komplektacija. Jei randi komplektacija tinkama, tai nera kondicionieriaus, arba atvirksciai, bet vistik linkstu prie jo, man adari langai netinka, vaikams taip pat... Aciu uz pasidalinta patirtimi.
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Pas mane stoge kondicionierius, tai po karstos dienos pries naktini miega atsaldau ir tada gerai miegu. O siaip tai gerai atpucia ir ventiliatoriukai prikabinamu visokiu yra pirkti, jie tikrai padeda ir seimai vaziuojant prie stalo atsivesint ir miegamajam dirba efektyviai
Žinutės: 36
Nuotraukos: 293
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-03-24
Sveiki. Svarstau apie oro kondicionieriaus įsirengimą kemperije. Pradžioje planavau įsidėti stacionarų kondicionierių ant stogo. Bet jų kaina su instaliavimu yra gana nemaža. Kita problema yra ta, kad mano kemperije liukas, kuris būtų tinkamas sumontuoti kondicionierių yra pačiame gale ir tiesiai virš lovos (kitas liukas yra duše, o dar kitas yra ant lenktos stogo dalies). Klausimas: jeigu kondicionierius yra tiesiai virš lovos, ar nebus diskomforto miegoti dėl triukšmo ir kai šalta srovė pus tiesiai virš galvos? Gal pas kažką yra tokia pati situacija ir galėtų pasidalinti patirtimi. Ačiū



Besidomėdamas apie kondicionierius, radau, bent mane, labai sudominusį antrą variantą - nešiojami oro kondicionieriai kemperiams. 
Pvz. https://www.youtube.com/watch?v=tldzSnW6JmU
Gal kartais kas nors iš grupės naudoja nešiojamus kondicionierius? Gal nešiojami pakankamai gerai vėsina ir nebeverta investuoti į stacionarius ant stogo ir tą svorį visą laiką vežiotis?