Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Niekada kemperyje neturėjau buitinio krano, bet manau, kad viskas priklauso tik nuo:
1. siurblio galingumo;
2. krano atsukimo (praleidžiamumo)
Visa kita, neturėtų turėti įtakos... nebent kemperinis kranas jautresnis vandens praleidžiamumui
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Robertas.M parašė:
Sveiki, klausimas vėl aktualus. Kemperyje vandentiekis slėginis, pasikeičiau čiaupą į paprastą buitinį ne kemperinį ir pastebėjau , kad kur kas stipriau varo vandenį. Niekada į tai nesigilinau, bet dabar įtarių, kad tie kemperiniai silpniau praleidžia kitaip suderinti. Ar kas nagrinėjote tuos reikalus ir žinote? Ar čia toks mano klaidingas įspūdis? 
Reikėtu pabandyti su kažkuo panašaus.
Žinutės: 119
Nuotraukos: 248
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Seni kemperio maišytuvai truputį užkalkėja. Dažniau ir daugiau naudok karšto vandens ir per sezoną užkalkės ir buitinis maišytuvas, bus mažesnis debitas. :):):) 
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Aš pirmame savo kemperije siurbliuka pakeičiau,nes vos pumpavo,o pasirodė,kad filtras buvo pilnas nuosedu:)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Viską teisingai rašote, sutinku ir pasirašau. Man įdomų ar kas domėjosi ar pastebėjo, tokį skirtumą praktikoje. Nes nusipirksiu kemperinius paauksuotus, o ten bus tas pats
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Robertas.M parašė:
Sveiki, klausimas vėl aktualus. Kemperyje vandentiekis slėginis, pasikeičiau čiaupą į paprastą buitinį ne kemperinį ir pastebėjau , kad kur kas stipriau varo vandenį. Niekada į tai nesigilinau, bet dabar įtarių, kad tie kemperiniai silpniau praleidžia kitaip suderinti. Ar kas nagrinėjote tuos reikalus ir žinote? Ar čia toks mano klaidingas įspūdis? 
Robertai ir aš sename kemperyje keičiau į buitinius bet nieko tokio nepastebėjau.
Jei vistik per daug vandens varo žmonės ant krano galo uždeda tokį "burbuliatorių", kuris privaro į vandenį oro ir su mažiau vandens tą patį išplauni.
Dar yra variantas - sumažinti visos sistemos slėgį - prie siurblio yra toks varžtukas tieks membranom.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Rolandas.H parašė:
Robertas.M parašė:
Sveiki, klausimas vėl aktualus. Kemperyje vandentiekis slėginis, pasikeičiau čiaupą į paprastą buitinį ne kemperinį ir pastebėjau , kad kur kas stipriau varo vandenį. Niekada į tai nesigilinau, bet dabar įtarių, kad tie kemperiniai silpniau praleidžia kitaip suderinti. Ar kas nagrinėjote tuos reikalus ir žinote? Ar čia toks mano klaidingas įspūdis? 
Reikėtu pabandyti su kažkuo panašaus.
Kranai kemperiniai, bet susistačiau panašius su aeravimo ir  reguliuojama sklaida f-jomis. Pasiteisino.

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dekavoju už nuomonę ir patirtį. Eisiu, paturbinsiu.
Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2021-04-29
Kriauklės kraniuko vamzdžiai varvėjo. Pajudinus vienas iškrito, kitas gan lengvai išsiėmė irgi.
Keista nėra jokio sriegio prijungimui. Plast juosta buvo apsukti ir įkišti.
Santech.sandarinimo pasta ar kuo kitu priklijuoti?