Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Esi cia Robertai nakvojes? Ar cia saugi vieta, kaip manai?
Pirma labiau laukiniu reikalu megejui, poilsiui, žvejybai, antra kiek geresnė, bet abejos priima kemperius. Realiai privalumas tas kad pakeliui iš vieno į kitą tašką. :hi:
Man reikia tik pernakvoti kazkur sitoj atkarpoje. Turiu tik Lomzos kempinga, bet jame nesu buves
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Man reikia tik pernakvoti kazkur sitoj atkarpoje. Turiu tik Lomzos kempinga, bet jame nesu buves
Pernakvojimui tai net negalvoju kur, tai ir patarti sudėtinga. Bet palei mikolaikas pilna ežerų jei jau kalbama apie juos ir kempingu ten yra . Dėl saugumo nesiorientuoju kaip ir kas, sori..
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Man reikia tik pernakvoti kazkur sitoj atkarpoje. Turiu tik Lomzos kempinga, bet jame nesu buves
Jokia čia problema:D
Aš tokiais atvejais stoju ir nakvoju artimiausioje Shell degalinėje. Nei vienoje valstybėje niekada niekas nepasakė, kad negalima.

Tai as zinau kad gali,a degalineje. Zinau kad ju yra. Bet sakau gal kas is kolektyvo rades koki kempingiuka ar saugia aikstele kur gali nakvoti atydarytais langais, nebijodamas sulaukti sveciu. Robertai Mikolaikos biski soniau gaunasi nuo sitos trasos Varsuva- Augustowas
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Prieš porą metų esu užklydęs Augustave . Kempingas prie ežero. Teritorijoja aptverta, net vartai uždaromi.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Arčiau Varšuvos ne kartą esu stojęs čia . Ten dabar vaizdas kitoks, nes jau pratiestas naujas kelias. Yra motelis ir gal net visą parą veikianti kavinė. Šalia kavinės iš kairės pusės yra atskiras parkingas keliems automobiliams, ten nelandžioja lengvieji, jie stoja kitame parkinge nuo kelio pusės, per googla matosi stovintys keli. Iš visų pusių didelis fūrų parkingas, bet jie atskirai nuo šios aikštelės.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Justinas.S parašė:
Kadangi pasikeite mūsų atostogu kryptis(prastėja stipriai orai pabaltyje),lėksim i Krotajia.Dviračiai važiuos garaže.Laikikli tvirtinsiu gryžes.Kelionėje manau užtaikysiu pro kokius dilerius prasukt ir pasiaiškint daugiau tvirtinimo suptilybiu.Ryt ryte išvažiuojam pasibastyt su polėkiu.Dar net nežinom kempingo kuriam apsistosim :)
Varyk į Albaniją, truputi piečiau, jūra ta pati, žmonės dar ne tokie išpaike kaip koarvatuose ir viskas kartais pigiau:hi:
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Robertas.M parašė:
Justinas.S parašė:
Kadangi pasikeite mūsų atostogu kryptis(prastėja stipriai orai pabaltyje),lėksim i Krotajia.Dviračiai važiuos garaže.Laikikli tvirtinsiu gryžes.Kelionėje manau užtaikysiu pro kokius dilerius prasukt ir pasiaiškint daugiau tvirtinimo suptilybiu.Ryt ryte išvažiuojam pasibastyt su polėkiu.Dar net nežinom kempingo kuriam apsistosim :)
Varyk į Albaniją, truputi piečiau, jūra ta pati, žmonės dar ne tokie išpaike kaip koarvatuose ir viskas kartais pigiau:hi:
Mano žmona šviesiaplauke garbane,truputi baugu tokiose šalyse.Jau pas turkus buvo problemu
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Šiemet važiavome per Albaniją į Graikiją. Aš ankščiau irgi galvojau, kad tai musulmonų kraštas. 
Apie jį rašo įvairiai:
 "Nors daugelis gyventojų sieja save su kokia nors religija, šalis pasižymi itin dideliu ateistų ir agnostikų procentu. Nėra oficialios, tikslios statistikos, kuri pateiktų Albanijoje religijos pasiskirstymą tarp žmonių. Bet remiantis CŽV pasaulio duomenų knyga (CIA World Factbook), Albanijoje pagal religijas pasiskirsto šitaip:70 proc. musulmonų – absoliučiai vyrauja sunitų pakraipa20 proc. stačiatikių10 proc. Romos Katalikų.Pagal Pew tyrinėjimų centro (Pew Research Center) duomenis nuo 2009 metų, teigia esant 49,9 proc. musulmonų. O pasak Pasaulio krikščioniškos enciklopedijos (World Christian Encyclopedia) taip pat 2009 metais, pateikia dar mažesnį musulmonų kiekį Albanijoje – 38,8 proc., taip pat teigia esą 16,1 proc. sudaro stačiatikiai, 16,8 proc. Romos katalikai ir 16,6 proc. saves nepriskiriančių jokioms religijoms. Pasak Jungtinių Valstijų valstybės departamento, aktyviai dalyvaujančių religinėse apeigose yra 25-40 procentų Albanijos gyventojų. Gėlupo organizacijos (The Gallup Organization) 2010 metų ataskaita parodo, kad religija yra svarbi 39 procentams albanų, todėl Albanija priskiriama prie mažiausiai religingų valstybių pasaulyje ir užima 13 vietą tarp visų valstybių (palyginimui Estija pirma, Švedija antra, oLietuva – 26). Pasak 2011 metų surašymo – 70 procentų albanų nedeklaravo jokios religijos." 
Pravažiavus pakeitėme nuomonę. Normalūs ten žmones.