Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Nebandžiau, bet minusas, kad netiktų visi standartiniai uždangalai.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Ernestas.B parašė:
į temą: galbūt kas bandėt laikiklius, tvirtinamus ant kemperio kopečių? 
Nesinori grežioti sienos, o kablio nėra.
Pirmiau pasivažinėčiau ir pagalvočiau ar man tu dviračių reikia? mes pabandėm be dviračių tai taip jų ir neprireikė! Europoje didesniuose miestuose visur nuoma popigiai, mažuose jų ir taip nereikia, o kalnuose tai iš vis nežinau ką su dviračiu veikti jei jis tam neskirtas (su kalniniais gali bandyti gal liksi gyvas), o pliažuose vėlgi kur jį dėti? O kas karta norint važiuoti juos nuimti ir uždėti nežinau ar norėčiau. Neradau pliusu .:geda:
Robertai, zmogus klausia del laikikliu, ne del dviraciu reikalingumo. Turbut nesigincysi kad didzioji dalis kemperiu juos vezasi. Tai reiskia kad Tu keliauji kitaip ir Tau ju nereikia. Gal zmogui ju reikia. As kartais vezuosi kartais ne. Ir smagiai pavazinejame. Net ir kalnuose. SU dawn hill tipo dviraciais yra spec trasos. Jei vos vaziuoji gatve, tai ner ka su jais ten veikti. Reik pasiruosimo. 
 As ant kopeciu nedeciau. Maciau kaip jos pritvirtintos buna, manau gali buti reikalu. Jei i bagazine netelpa, man visgi priimtiniausias budas deti ant kablio. Tada gali ir deze suzdeti ir laikikli , ir jei reikia priekaba tempti. Beje siemet maciau ir taip autobane:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Sutinku dėl visko Marijau, ką rašai, tik siūlau pagalvoti prieš darant ar to reikia, nes ne karta pasižiūrėjęs pas kitus ir kaip kiti darau, o po to galvoju kas čia dabar ir kam aš čia dabar , man to visai nereikia. Nes darbo  yra visą tą ūki supirkti ir vežiotis , o po to atrandi , kad nereikėjo.... o žmogus dar nekeliavęs tai sprendimus priima į kitus jau važiuojančius ir paveiksliukus žiūrėdamas . 
Sutinku su Tavim kad tai isties individualu. Man pavyzdziui zmona neleidzia pirkti elektrinio dviracio. :) kiti vazineja. As minu pats. Cia kiekvienam savo. Bet is principo ir as turiu daug dalyku kuriu man nereikia. Paskui kazkas dziaugiasi nes pigiai parduodu.
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Ant kablio nerekomenduočiau... Kažkas yra rašęs, kad daug daugiau kuro naudojasi. Nepatikėjau, pabandžiau į Portugaliją ant kablio. Gavosi visu litru daugiau. O kilometrų virš 11000 padarėm. 
Aritmetika paprasta - už 120 € galima visur nuomotis ir dar liks :alus:
Kaip gali taip buti, jei ant kablio stovi uz nugaros kemperio? Ir dar tai labai panasi pozicija kaip ant kemperio nugaros. Kaip taip gali buti? Daug metu veziojuosi, tikrai nepastebejau kad taip butu.
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Man su motociklu priekaboje gaunas + 1,5L. Čia ne bent kemperio aerodinamika stebūklinga- nera oro maišo už kemperio:).
Jokiu stebuklu. Jis gi stovi aerodinaminiam maise. Uz kemperio nugaros. Man su priekaba kurioje Mini cooper plius 1 ltr. taip mano kemperis didesnis ir priekaba aerodinamiska. Nu bet laikiklis vistiek neturi tiek imti.
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aš taip pat netikėjau, kai perskaičiau... Beje, rašė kažkas iš klubiečių.

Kai pats išbandžiau, teko patikėti:hi: Suprasčiau, jei tai būtų viena nedidelė atkarpa, bet kai paskaičiuoji visą 11000 km atstumą, paklaida neįmanoma