Home

Forumas

 U as vaziavau ne toki atstuma su tuo laikikliu. Vaziavau i pajuri. Ne kiek sanaudos nepadidejo. Nezinau...  man nesitiki, jei laikiklis pasleptas uz nugaros kemperio. Kazkaip priestarauja fizikai.
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aš turiu tam paaiškinimą, kuris neprieštarauja fizikai. Nuo vietos kur uždėti dviračiai iki galinio tilto ašies susidaro apie 3 m (tiksliai dabar nepasakysiu). Du dviračiai su įtaisu apie 50 kg. Gaunasi, kad priekinio tilto apkrovimas palengvėja apie 150 kg. Tuo pačiu ir varomųjų priekinių ratų sukibimas su asfaltu sumažėja ženkliai. Ford Transit priekis ir taip gan lengvas. Tą patvirtina rekomentacija į priekinius ratus pūsti tik 3,5 at., kai į galinius rekomenduoja 4,75 at. Važiuojant gaunasi didesnis varomųjų ratų praslydimas
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Nesamone, turejai gryzti be padangu priekyje. Lengv. automobilio farkopo max vid. apkrova- 60Kg. Mano kemperio fark. 120Kg. Be papildomo priekinio pakelimo ratuko, pakrautos priekabos nenukeliui be nemazu pastangu. Manau tris dviracius su laikikliais lenviau kelciau. 
P>S Jei ziureti sverto taisykle, tai galine asis turetu buti ties kemperio ilgio centru ar dar daugiau t.y 2/3. Nes gaunanti 50kg apkrova ,kaip minejote, pakelia 150kg.
Cia kazkas su turbulencija, jei tikrai 1l/100km daugiau.
As irgi manau kad nesamone del apkrovos. As sutikciau nebent su tuo jei dviraciai su laikikliu issikisa is uz kemperio sonu. Kitu atveju jokios turbulencijos neturi buti. Juk dviraciu net vaziuojant is paskos praktiskai minti nereikia, nes papuoli i oro maisa. Nes tiesiog neta pasipriesinimo. O cia prie pat sienos stovi. Beje mano kemperio galas dar gerokai ilgesnis nei turbut Jusiskiu.
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Varančių ratų praslydimas - rimtas reikalas :D
Būtent dėl šios priežasties varantieji ratai dėvisi greičiau. 
Vienaašėse priekabose dėl to turi būti subalansuotas vežamas svoris, kad į kablį neveiktų daugiau, jei gerai atsimenu, 80 kg vertikali žemyn nukreipta jėga.
Kosmosas kazkoks ta musu diskusija...
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Ne, viskas labai elementaru ir paremta teorinės mechanikos bei trinties jėgų sąvokomis ( trinties jėgos   
Ne nu galim ir ka nors is aukstesnio dar parasyt. Bet Jus tik primityviai logiskai pagalvokit kiek del pakilusio priekio reiia prasukti ratus kad litru kuro imti daugiau? O dar padangu devejimasis kainuoja. O dar kampas pasipriesinimo pasikeicia. Cia tiesiog. Manau logiskiausia butu kreiptis prie tokiu diskusiju i KTU ekspertiziu skyriu, gal jie paaiskintu, nes kur mes nuklydom man kazkaip atrodo kaip pasakjimas apie ateiviu vidury Vilniaus.
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Taip kainuoja ir padangų dėvėjimasis. Pas mane priekinės (varančios) po 45000 km, nusidėvėjo dvigubai daugiau, nei galinės. Pradžioje galvojau keitinėti, bet dabar matau, kad racionaliau bus, dar po kokių 25000 km, tokias pačias priekiui dvi naujas atsisiųsti.
Dėl paaiškinimų, žinoma, galima kreiptis kus širdis geidžia.... Aš gi žinau praktiškai, kad man dviračiai ant kablio tolimose kelionėse neapsimoka, todėl nebesivežioju...
Beje, čia savo patirties niekam neperšu. Kam tinka - puiku :hi:
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04