Home

Forumas

Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Tomas.J parašė:
ez Tesiant duju tema Suomijoj. Kazkur tarp Lahti ir Jyvaskyla degalinej uzmatyta info ir salia budele su balionais. Pastebejau, kad tokiu budeliu yra neretoj degalinej. Vadinasi problema lieka tik kaina :)
Panasu kad ir balionu kainoae lietuviai pardavejai jau aplenke likusius.Pas mus kompozitinis 10 kg talpos tuščias balionas kainuoja 110 eur(butano parduotuvėje). O Suomijoje kaina jau užpildyto :)
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Paklausinejau gyvai apie tuos balionus- blogos zinios. Keistu i nebutinai pas juos pirkta, bet pas juos balione  pajungimas is virsaus,  pas mus is sono. Su šoniniu pajungimu vienoj kolonkej visai neturejo. O kitoj turejo viena, bet ir tas buvo pakeistas- stovejo tuscias.

Žinutės: 6
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-08-26
Sveiki, ar būtų galima paklausti keletos klausimų dėl šios kelionės? Planuojam su kemperiu tokią pačią :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.P parašė:
Sveiki, ar būtų galima paklausti keletos klausimų dėl šios kelionės? Planuojam su kemperiu tokią pačią :)
Dėl tėmos autoriaus nežinau, o aš pasiruošes atsakyti, klausk.
Žinutės: 6
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-08-26
Robertas.M parašė:
Tomas.P parašė:
Sveiki, ar būtų galima paklausti keletos klausimų dėl šios kelionės? Planuojam su kemperiu tokią pačią :)
Dėl tėmos autoriaus nežinau, o aš pasiruošes atsakyti, klausk.
Super. Kokių patarimų turėtumėte vykstant? Kokius daiktus reikėtų būtinai pasiimti, kokias vietas rekomenduotumėte aplankyti, kokiam kempinge apsistoti, kokius miestus aplankėte pakeliui?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Esminius reikalus esam čia aptare arba prie nuotraukų, kuriu įtariu nematai . Trumpai atkartojant kas aptarta tai visu pirma dujų atsargos! Dujų ten taip paprastai neužpilsi, pirkti reiks su balionais , nes musiškiai ne taip pildomi ir ten sudetinga juos pakeisti. Vanduo degalinėse , pasiteirauti prie kasų ir koki eur du sumokėti. Elektra yra prie nekaikuriu degalinių , ten spec vietos kemperiams, bet vanduo ir kiti reikalai užšale. Yra degalinės kurios turi visa servisą patalpoje  ten ir pildavomes/išsipildavom. Elektros neprireikė , užteko savos. Atrakcijos tradicinės šunų, elnių kinkinės, sniego motociklai, slydės rogės  senio rezidencija,  užpoliarės zoologijos sodas iš esmės tos infos pilna internėte pagal visokias firmikes besisiulančias nuvežti ar žmogeliu atsiliepimus ten buvusiu  ką nors naujo sunku atrasti, mums svarbu kemperiniai reikalai.kempingai mačiau viena veikianti, bet per trumpai buvom kad prireiktu. Apgalvok kur sandeliuosi žieminius drabužius, kaip džiovinsi po atrakcijų. Žieminės padangos geros buklės sveikintinas reikalas, nors dauguma keliu tvarkingi, miestai kur kas blogiau atrodo, o nusukant nuo pagrindinių kelių buna ir užmiestyje visko. Paskaitik pačią tėmą čia yra dar naudingos infos.
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Robertas.M parašė:
Marijus.K parašė:
Robertas.M parašė:
Arvydas.I parašė:
Robertai, ar keliesi iš Talino į Helsinkį ir prieš kiek laiko pirkai bilietus.
Planuoju vidurvasarį kelionę į Norgę ir atgal per Taliną, bet kol kas dar neapsisprendžiu tikslaus laiko. Tad domina kaip su bilietais vasarą? Ar visą laiką yra į pigųjį keltą, kuris apie 3,5 val. plaukia? 
Bilietų kainos ir nuo paros laiko ir krypties priklauso, dažnai į viena puse su vienokia kompanija atgal su kitokia plaukti reikia, o dar labai nuo agentūros per kuria perki :) man kaiptais per agentūra pigau nei tiesiogiai gavosi, verta pabendrauti su daug siūlančiu ir atsirinkti, tikrai nėra taip , kad pas visus +- vienodos kainos, yra kas užsimeta nesikuklindami, yra kas nesugeba gauti geresnių sąlygų. Spėju iš anksto tikrai geriau žiūrėti.
Eeee neee, ten gi Tallink plaukia. Kas dar? Nesu plaukes. Gal ne is Helsinkio?
nu rodo bent 5 kompanijas wikingus tikrai mačiau ir plaukiau su jais Tallinas-Helsinkis
Šiais metais teko keltis Talinas Helsinkis ir teko gerokai pastudijuoti keltų kainodarą, lyginau Talink su Viking line.
Ankstesniais metais keldavausi Viking line, bet būdavo auto iki 5 m., tai geriausios kainos visada būdavo Viking line, ir bilietus pirkdavau ne tiesiogiai o per agentūrą - gaudavosi gerokai pigiau nei pirkti tiesiogiai.
Šiais metais, būtent mano atveju ilgiui 7,5 m., geriausia kaina pasiūlė Talink ir pirkau tiesiogiai, nes agentūros iš Talink negauna nuolaidų (bent jau mano agentė man taip sakė) ir prie oficialios kainos dar prideda tarpininkavimo mokesčius.
Kemperiams iki 7 m. geresnė kaina visgi gavosi pas Viking line., bet mano atveju Talink geriau dėl to, kad sekanti ilgio riba Viking line 12 m., o Talink turi ilgio ribą kemperiams iki 8 m.
Suvedus oficialiuose Talink ir Viking line puslapiuose,  kemperio dydį, keliatojus, tiek Talink tiek Viking line išmeta kalendorį su kainomis ir galima pasilyginti. Įvertinti reikia tai, kad Viking line per agentūras galima gauti nemenką nuolaidą.
Talink perku tiesiai per ju booking sistema. Kemperius matuoja kas metra, nors internete didesnes ribos. 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Bilietų pasiūla nemaža čia. Būtent jie pasiūlė man geriausias kainas. Per juodą penktadienį buvo gerų kainų.

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Talink perku tiesiai per ju booking sistema. Kemperius matuoja kas metra, nors internete didesnes ribos. 
O tai Tau gyvai kelte matavo? visada matau tuos matmenys kai perku ir taikausi prie jų, bet nematau kaip jie matuoja?