Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Tomas.J parašė:
Gintaras.K parašė:
Beje, rytoj oficialiai atidaroma 4 eilių magistralė 'Via Baltica' tarp Marijampolės ir Kauno. Tik nuo Marijampolės iki PL sienos dar teks 4 eilių palaukti...
Pirmasis autobanas po nepriklausomybės paskelbimo...


Gal greitkelis bet jau tikrai ne autobanas !:alus:
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Janis.C parašė:
Tomas.J parašė:
Gintaras.K parašė:
Beje, rytoj oficialiai atidaroma 4 eilių magistralė 'Via Baltica' tarp Marijampolės ir Kauno. Tik nuo Marijampolės iki PL sienos dar teks 4 eilių palaukti...
Pirmasis autobanas po nepriklausomybės paskelbimo...


Gal greitkelis bet jau tikrai ne autobanas !:alus:
Ir ko gi ne?
Tomas.J parašė:
Naujienos ne visai geros. Kadangi atidarė šį kelią, visos fūros grįžo nuo Plocko apvažiavimo. Dabar kamščiai ties Markais. Praeitos sav. duomenys.


Kurioj vietoj ties Markais kamsciai jei ten per visa Varsuva autostrada? Jau vasara ja vaziavau, o beto svaitgaliais furas leidzia tik pagal valandas. Toliau furos dalinasi, vienos vaziuoja per Lomza, kitos per Byalystoka. Paskui vienos vaziuoja per Varsuva kitos nusisuka per sona kazkur link to 61 kelio. Esu juo vaziaves. Gal gali Tomai pakomentuoti ka turi omeny?
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Pakomentuoti galiu tik tiek, kiek parašiau. Vienas vairuotojas praeitą sav. grįžo iš reiso ir pasakė, kad  įvažiuojant į Varšuvą ties Markais kamščiai. Ne paslaptis, kad kol vyko remontas dauguma fūrų važiavo per Plocko apvažiavimą. Dabar visi jo kolegos grįžo atgal į šį kelią. Aš taip pat toj vietoj kažkiek stovėjau dar rugpjūčio mėn., tiesa neilgai.

Bet tai kad niekas nebevaziuoja per Marki. Visi vaziuoja autostrada, bent lengvosios. Marki net nesieki. Is kur tie kamsciai gali buti jei ten ne vieno sviesoforo?
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Tomas.J parašė:
Pakomentuoti galiu tik tiek, kiek parašiau. Vienas vairuotojas praeitą sav. grįžo iš reiso ir pasakė, kad  įvažiuojant į Varšuvą ties Markais kamščiai. Ne paslaptis, kad kol vyko remontas dauguma fūrų važiavo per Plocko apvažiavimą. Dabar visi jo kolegos grįžo atgal į šį kelią. Aš taip pat toj vietoj kažkiek stovėjau dar rugpjūčio mėn., tiesa neilgai.


Įdomu... Šiaip pastaruoju metu, jei gerai pamenu, net ir ženklai buvo, neleidžiantys fūroms per Varšuvą (na, tuo jos aplinkkeliu) važiuoti. Jas kažkaip atokiau nusiųsdavo. Gal nuėmė tuos ženklus?
Ne joms leidziama tikmtam tikru laiku. Klausiau sito savo kliento. Tai jis sake ir laikus, bet nenoredamas pameluoti tiksliai nepasakysiu. Bet man patys kamsciai neitiketini. Nebent esu mates kai stovi furu eile ir laukia kol ateis laikas kada jiems leidzia vaziuoti. Bet tai kemperiai ir lengvos vaziuoja. Cia ne kamstis.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Šios dienos duomenys- 11.27d ~16val prieš Varšuvą ant S8 ties Wisla prastovėjo ~1val.
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Anot lenkiškos spaudos, jau ateinantį šeštadienį (balandžio 13 d.) atidaromas 13 km ilgio Suvalkų aplinkkelis, kainavęs 299,4 mln. zlotų.
Žinutės: 318
Nuotraukos: 28
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-08
:geras: