Home

Forumas

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Dėkui, radus biškį laiko, jaučiu nuvažiuosiu į Žakoną, pažiūrėsiu, kaip jis iš esmės atrodo ir "čiupinėjasi" :) Iš viso dažnai Reimo sutinku rekomendacijose, viena įmonė siūlė jų stoglangį su ventiliatorium palyginus ne kosmine kaina. Tik, kad ventiliatorius mažas ir duomenų apie našumą nebuvo, gerų atsiliepimų priskaičiau apie tuos, kur per visą liuko skersmenį eina. Ok ne į temą aš čia. 

Po apsilankymo, papasakosiu ką mačiau auto audiniuose :)
Del ventiliatoriaus, tai pas mane idetas toks mandras su temp davikliu, vedinasi kol atvesina, keiciasi traukimo puse, ispucia arba ipucia. Plius lietaus daviklis. Jei pradeda lyti tai uzdaro ta liuka. Galima drasiai palikti nakciai ar iseinant pasivaikscioti. Tikrai neprilis
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Tomas.J parašė:
Garso izoliaciją (bituminius kilimėlius) dar pažiūrėk kas didmena dažymo medžiagomis prekiauja, gal pigiau- Svydis, Helvina, Silda ir pan. Žakonoj bus oda ir derma -ntinas. Aš vis tik gal gerą plaunamą tapetą ant faneros klijuočiau, pas mane po viena spintele taip padarėm, visai nieko.
Tomai, o su kokiais klijais klijavai tapeta, standartiniais tapetams ar su kokiu specifiniu?

P.S. Kas gal zino, su kokiais klijais reiktu prie stiroduro priklijuoti Aliuminio laksta ir faniera? Kad padaryti ta sumustini?
Maciau tik kaip gamykloje daro. Ant to styroduro pila klijus ivairiom kryptim, styroduras toks suraizytas su grioveliais tada uzdeda aliuminio laksta ir uzpresuoja. Tie klijai susispaudzia i griovelius.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Senajam kemperiukui tapetus klijavau i gerus tapetinius klijus imaises Pva kliju. Laike puikiai.
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Tadas.Z parašė:
Tomas.J parašė:
Garso izoliaciją (bituminius kilimėlius) dar pažiūrėk kas didmena dažymo medžiagomis prekiauja, gal pigiau- Svydis, Helvina, Silda ir pan. Žakonoj bus oda ir derma -ntinas. Aš vis tik gal gerą plaunamą tapetą ant faneros klijuočiau, pas mane po viena spintele taip padarėm, visai nieko.
Tomai, o su kokiais klijais klijavai tapeta, standartiniais tapetams ar su kokiu specifiniu?

P.S. Kas gal zino, su kokiais klijais reiktu prie stiroduro priklijuoti Aliuminio laksta ir faniera? Kad padaryti ta sumustini?
Klijuoti reiketu su poliuretaniniais klijais. Tik poliuretaniniai klijai turi savybe plestis, tai klijuojamas medziagas reiketu suspausti, ar prispausti kol sukietes klijai.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
dėl mandro ventiliatoriaus man jau čia kompanija pasakojo, kad yra tokių super cool dalykų :) Aš nusprendžiau kol kas sudėti tiesiog paprastus be nieko, kad skyles uždaryčiau. Pratempėm laidą iki vieno. Vėliau ieškosiu tokio daikto, kol kas kitiems dalykams prioritetą suteikiau. 

dėl tapetų, buvo juokinga istorija. Gyvenu rąstiniam name ir norėjau nors kiek "normalių sienų", tai antras aukštas karkasinis. Ten darbo kambary sugalvojau dvi sienas tapetais išklijuot. Užsakiau Dubingiuose baisiai gražius ir mandrus - jie jau su klijais, merki į vonelę ir dedi ant sienos - daugiau nieko daryt nereikia. Klijuojant pirmą sieną paaiškėjo, kad tas tapetas sudrėkęs kiek pasitempia, o išdžiūvęs vėl susitraukia ir liko tarpeliai tarp juostų.... Galvojom pasimokėm - klijuodami antrą sieną jau užleidinėjam kantuką, kad, kai susitrauks - neliktų plyšio. Ką jūs galvojat? Nesusitraukė :D viena siena liko su plyšiais, kita su persidengimu... :D Tapetai tos pat rūšies tik spalva skyrėsi. Tai va tokia mano pažintis su jais... 
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Nežinau arba jau pradėjote kažką daryti, bet aš daryčiau taip: 
1 . Viską lupčiau lauk.
2 . Yra klijuojama folija su plonu paralonu. 
3 . Tada putų polistirolą ir faniera.
4 . Tik papildomai impregnuočiau faniera ir tada ...

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Dainius.D parašė:
Senajam kemperiukui tapetus klijavau i gerus tapetinius klijus imaises Pva kliju. Laike puikiai.
Labai geras sprendimas.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Aurelijus.B parašė:
Nežinau arba jau pradėjote kažką daryti, bet aš daryčiau taip: 
1 . Viską lupčiau lauk.
2 . Yra klijuojama folija su plonu paralonu. 
3 . Tada putų polistirolą ir faniera.
4 . Tik papildomai impregnuočiau faniera ir tada ...


Lubos dar stovi... sandarinu skyles... šiuo metu vandenį leidžia jau tik 4 vietose :D ar 5... Vakar nuardėm galą ir aš 4 valandas, pasistiebus ant stalažo seną hermetiką skutau... Labai daug keikiaus :) lietus neleido darbų baigt. Dar leidžia per naujai sudėtas stogo lempeles, kurios kažkaip ant guminio pagrindo bet matyt jis taip neprisispaudžia - reik hermetiko privaryt. Per ventiliacines groteles leidžia, neprieinu jų išimt ir užsandarint kraštų, o dar (ir kas mane labiausiai suerzino) - per "stoikę" vairuotojo pusėj prieky, kur mes stiklą perdėjom su guma (anksčiau buvo tiesiog ant hemretiko įklijuota). Guma aišku ne nauja, bet neatrodo susikraipius ar pažeista... nežinau kaip šią bėdą spręst. 

O ir išlupt nebėra ten ką: mano lubos tai skarda, prie kurios klijuotas kietas izoliacinis sluoksnis kaip makrofleksas, bandant tą sluoksnį lupti - tampysi lubų skardą t.y. stogą, o šito aš visai nenoriu daryti :)