Home

Forumas

Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
aš gal ne visai aiškiai parašiau. Man reikia ne variklio vandens pompos, o vandens siurbliuko, kuris iš bakų vandenį paduoda į gyvenamąją patalpą. Detalių gaunu visokių, pats turiu servisą, dėl to tikrai nebėda. Tik vat reiktų dar kuro bako dangtelio, nes pernai pamiršau užsukti ir pamečiau.
Žinutės: 252
Nuotraukos: 336
Koordinatės: 6
Prisijungė: 2012-10-03
Tomai.M,koks pas tave siurbliukas?
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Šiaip aš jo dar neišėmęs, senokai žiūrėjau, bet kiek pamenu, tai greičiausiai kažkoks panašus ar net toks pats turėtų būti

Žinutės: 252
Nuotraukos: 336
Koordinatės: 6
Prisijungė: 2012-10-03
Turiu panasu nauja,simtine lietuvisku mokejau,dabar jau nereikalingas guli.
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Šiandien pavyko sumastyti ir prikonstruoti saugos diržus gale. Pritaikiau nuo BMW galinius. TA buvau nuvažiavęs- viskas "suėjo" nieko nesakė. 



Paklausė tiktai kur likusieji diržai, tai sakiau, kad nugar į priekį sėdintiems nereikia, tai ir daugiau nesikabino. Prisikabino, kad variklis apačioje šiek tiek tepaluotas, žibintai truputį per aukštai šviečia ir duslintuvo gumos paplyšę, visa kita ledas.
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Vandens siurblį išardžiau, išvaliau, bet nieko įtartino neradau, varikliukas sukasi, bet panašu, kad silpnokai (apsukų mažokai), bandysiu išardyti patį varikliuką ir šepetėlius pažiūrėti, tikiuosi pavyks prikelti.


Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Tomas.M parašė:
Šiandien pavyko sumastyti ir prikonstruoti saugos diržus gale. Pritaikiau nuo BMW galinius. TA buvau nuvažiavęs- viskas 'suėjo' nieko nesakė. 




Paklausė tiktai kur likusieji diržai, tai sakiau, kad nugar į priekį sėdintiems nereikia, tai ir daugiau nesikabino. Prisikabino, kad variklis apačioje šiek tiek tepaluotas, žibintai truputį per aukštai šviečia ir duslintuvo gumos paplyšę, visa kita ledas.
Sveiki Tomai,čia diržai sumontuoti nugara sėdintiems i vairuotoja?
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
ne, cia tiem kurie priekiu i prieki sedi
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Tomas.M parašė:
ne, cia tiem kurie priekiu i prieki sedi
Ok,pasitikslinau,man vasara techninė,pagalvojau pasikeitė taisyklės,ir dabart reikia ir nugara sedintiems ir prieku segėt saugos diržais.
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Wohoo, TA praeita. Galesiu dabar uzsiimti tolimesniais darbeliais ir visokiais tobulinimais.