Home

Forumas

Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Aš ir norėjau su porankiais, bet labai riboja pasirinkimą sėdynės gabaritai, o be to naujesnių mašinų labai sunkios sėdynės. Su porankiais paprastai būna didesnės ir aukštesnės, o tada jau atsiranda keblumų dėl įdėjimo į kemperį ir patogaus susireguliavimo. Nusprendžiau dėti nuo japono, nes jų reguliavimas patogesnis, lengvesnės ir tvirtinimas nesunkiai perdaromas. Visai patogios ir su senom net nėra ką lyginti :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
sedinės  keitimas man dar vis įdomus, iš foto nesupratau, ar teko ką pjauti , perdarinėti, ar daug ten darbo/žaidimo dedant?
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Aš ėmiau japono sėdynes, kad butų bėgeliai viename lygyje, tiktų sėdimos dalies aukštis ir būtų patogus reguliavimas. Teko nupjaustyti nuo sėdynių bėgelių papildomus laikiklius, kurie man buvo nereikalingi, nupirkau 5mm plieninės juostos sėdynės tvirtinimui, kadangi tumbos plotis yra 40cm, o sėdynės bėgelių plotis 46,5cm. Juostas privirinau prie tumbos, o sėdynę prisukau prie juostų galų. Teko tumbą truputį išpjaustyti, kad galėčiau prisukti varžtus, nes jie gavosi kaip tik ant tumbos kraštų (foto matosi kur išpjauta). O keleivio sėdynė panašiai, tik ne ant tumbos virinau, o ant pado, kuris sukiojasi. Su porankiu būtų buvę patogiau, bet tada jau reikėtų pjauti ir žeminti visą tumbą, kadangi sėdynės sėdima dalis yra pakankamai aukšta ir galva lubas remtų atsisėdus.
O darbo nors ir nebuvo labai daug, bet visi matavimai pjaustymai ir virinimai, įskaitant ir pagalvojimus užėmė apie pusdienį. Bet rezultatas tikrai vertas pusdienio :D 
Beje Robertai matau pats vilnietis, tai jei kas domina, visada prašome į svečius. Mielai parodysiu ir pasikalbėsim gyvai. Kaip sako geriau vieną kartą pamatyti, nei daug kartų išgirsti, o esant reikalui galima ir paburti ką nors kemperyje jei reikės. Manau klubiečiai turėtų vienas kitam pagelbėti :)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tomai, gražu stebėti, kaip tobulinamas kemperiukas! Na rankas tikrai puikias turi. Nuo šiol klubas turės techninį konsultantą :)


Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Dainius.D parašė:
Tomai, gražu stebėti, kaip tobulinamas kemperiukas! Na rankas tikrai puikias turi. Nuo šiol klubas turės techninį konsultantą :)


Na technika ir viskas kas su ja susiję- tai jau mano "vandenys" :D Jei tik galiu ir sugebu, visada stengiuosi padėti ar patarti ir, jei reikia, ne tik konsultacijomis.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Sveiki, įdėjau į Fiatą Dodge miniveno sėdynes su porankiais, teko gręžti naujas skyles ir taip pat dėti juostą, bet nepjausčiau nieko. Keleivio sėdynę šiek tiek (apie 5 cm.) pastūmiau link durų, kad būtų platesnis praėjimas tarp sėdynių. Dėja nuotraukų neturiu, Fiatas tolokai, prie namų bus tik kai sušils orai.
Susimantavo viskas irgi pakankamai lengvai, turbūt galvojimas ir matavimai daugiau laiko užima.
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Vis dėl to teko pasikeisti kairę granatą, nes pradėjo traškėti.

Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Įsigijau dvi naujas vasarines padangas 205/65R16. Šiek tiek per žemos, bet manau sueis, nes labai pigiai gavau, tai griekas buvo neimti. Didelės paklaidos nebus - aukštis skiriasi 13mm.
 
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Su naujomis padangomis 
Pagaliau namuose, pasiruošęs iššūkiams 
Labanakt abiems :D 
Žinutės: 113
Nuotraukos: 11
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-28
Sveikinimai sėkmingai pabaigus darbus. :alus: kad gerai važiuotų:)