Home

Forumas

Vaikinai nuo senu diskusiju domiuosi siuo klausimu, ir kol kas nerandu atsakymu. Ta ka Jus cia idedate tai svelniai tariant yra fantazijos. Pirmu atveju, neimanoma pasiekti tokios koncentracijos leidziant per adata i kemperi. Mes patys medicinoje migdom tokiom dujom. Kita vertus , ivedus zmogu i narkoze sustoja visi refleksai, nes atpalaiduojami lygieji raumenys. Tam yra dirbtinio kvepavimo aparatai operaciju metu. Ar isivaizduojate kad zulikai ta matuoja? O kaip patys tada plesia? Kaukes? Jas gi ikvepi su oru per kauke tik pacientas. Jei paleisi i kemperi greiciausiai po tokiu plesimu bus kruvos lavonu. Antru atveju, beje pamenu gyvai ta atveji, tai buvo karines dujos. Jus bent isivaizduojate kas butu jei kiekvienam zulikui butu prienama ka karine pramone yra isradusi. Yra juk ir maras , juodlige ir tt. Baikit komedijas. Kazka jie naudoja bet ka sunku pasakyt. Zmones kurie ta daro kasdien, anesteziologai, tokiu duju nezino. Beje kad koncentracija pasiekt viduje, man adata irgi neatrodo pakankamas kiekis pro kuri supusi. Ir visada dar klausimas kaip patys? Su dujokaukem? Nezinau, nezinau... sakyciau kokiu chloroformu, bet ten bent skudura ar vata ant nosies reikia uzmesti...
 Beje vokieciai kaip sleeping gas daznai mini halothan dujas. Neva jos galejo buti naudojamos ir Maskvoje, taciau jos yra sprogios, ir nuo dideles koncentracijos mirstama. Kaip su deganciu ant duju saldytuvu?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Šaldytuvas dega lauke, maskvos atveju apie 150 lavonu iš 900 čia tarp taikių gyventojų, nesuleido antidoto, mirė apsivėme ir užduse.

Bent prie siu duju neleidzia antidoto. Doze nebent didele ir uzduso, nes sustojo kvepavimo veikla. Bet tada kemperyje ta pasiekti turetu buti vieni niekai, nes ta sale labai daug kartu didesne. Dar ten galvojo kad naudoji fentanili. Stiprus vaistas. Dabar vienas is stipriausiu narkotiku. Labai mazu doziu pakanka. Man is tiesu kelia tai dideliu abejoniu. As galvoju kad turi buti kazkas paprasciau. Vien tie medikamentai parduodami pagal griezta sarasa. Isivaizduok uzsiimi tokiais dalykais, apiplesei ka nors penkis kartus, policija paziurejo i sarasus kas isigijo medziaga ir suseme. Tu vaistu kasdien niekas neperka taip sau.
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Marijau, iškilo klausymas pratestuoti savo sensorių. Bandžiau dujiniu žiebtuveliu neuždegus- veikia. O kaip su ,visiems prieinamu pagerinančiu užvedimą, purškiamu eteriu. Ar tai negali būti mūsų priešas Nr1?
P>S Miego dujos lygtai sunkesnės už orą?
Pas mane gamykliskai stovi du sensoriai nuo duju.. Virtuveje prie zemes. Tai as isivaizduoju sunkesnems dujoms. Ir miegamajam prie pat galvos. Su tuo suveikimu tai reikia bandyti. Galiu pasakyti tiek kad jei isgeres alkoholio atsiguli tai sensorius suveikia. :) Gal todel sako kad girto velnias neima. Zinok nezinau kokias dujas jie naudoja. Man truputi ten mistika. Beto jei naudoja kokias pavojingas ir nedozuoja, o pucia kaip atrodo, gali ir visai neatsikelt. Bet tokiu atveju kaip ir nesigirdejo. Tai turetu buti kazkas paprasto. Eteri anksciau naudodavo pries uzmigdant ligoni, ant marles ir pakvepuoti. Kai kas svaigindavosi maisydami su cukrum. Bet jis labai lakus, greit garuoja.
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Jei miego dujos sunkesnes už orą, tai tas sensorius prie žemes turetų suveikti. Neteko jo patikrinti su alkoholiu?:)
Ne , neteko. Bet tokiu atveju ju turetu pripusti tiek kad nuo zemes prisikauptu iki lovos aukscio. Jei kemperis alkovinis, tai praktiskai pilna. Paskaitinesiu dar vokieciu forumuose, seniai beziurejau , gal ka naujo raso. Vakar tik uzmaciau kad jie apie kazkokias dujas raso kad 10 ltr balionai su 200 atmosferu slegiu. Rase apie dujas miegui. 
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Mano dujų sensorius, stovi grindų aukštyje (stačiau ne pats, buvo įstatytas ankstesnio savininko) reaguoja į: viduje vartojamus tauriuosius gėrimus, kvepalus ir greičiausiai į per didelę CO koncentraciją nes pastoviai cypia keltuose, šį savaitgalį pastebėjau, kad reaguoja net į viduje išpiltą alų, išpilta buvo net ne prie sensoriaus o gale (aš tai tikrai alų pilu ten kur reikia, žmona nepataikė :)



Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Gal foto butu nesunku.ACIU:)
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Prašom.