Home

Forumas

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Robertas.M parašė:
Tie kurie su nuomotais važiuoja, dažnai pirmą kartą, nesunku atpažinti, naujas, blizgantis kemperis ir susikaupęs , stipriai į vairą isikibes vairuotojas, žvilgsnis tik į kelią  - tokie sveikinasi labai retai, gali pagalvoti, kad ignoruoja.
Kai pamatysim Mariju kelyje su nauju blizganciu kemperiu irgi pagalvosim,kad isnuomotas :D
Marijus ne vienas nauja kemperi turi, mojuosim visi
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Marijus ne vienas nauja kemperi turi, mojuosim visi
Nu,bet i toki visi jau atkreips demesi ir manau daugiau tokiu pabaltijy  nera :)
Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Na tai bus labai smagu, nes visuomet Marijų pažinsim, jei jau jis vienintelis toks bus :geras:
Nesupykit, neidomi si diskusija man. As esu kaip ir visi. Jokio skirtumo su kuo vaziuoji. Svarbu kas vaziuoja.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Nesupykit, neidomi si diskusija man. As esu kaip ir visi. Jokio skirtumo su kuo vaziuoji. Svarbu kas vaziuoja.
:alus:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Patikslinu, išsinuomoja kemperius žmogai nežino tradicijų ir bijo vairuoti nesuprantama mašina, todėl nereikia stebėtis jei kas ir nesisveikina.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Nesupykit, neidomi si diskusija man. As esu kaip ir visi. Jokio skirtumo su kuo vaziuoji. Svarbu kas vaziuoja.
Marijau,nepagalvok tik,kad as lazdavojuosi.As kaip tik labai dziaugiuosi uz tave be jokio pavydo.
Bet kažkaip nepastebėjau,kad kokioje Vokietijoje,Austrijoje ar Italijoje kemperistai sveikintųsi.Lietuvoje ir Lenkijoje - taip. Gal dėl to,kad ten, toliau , kemperių daug,tai ir pravažiuoja taip...
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Daina.P parašė:
Bet kažkaip nepastebėjau,kad kokioje Vokietijoje,Austrijoje ar Italijoje kemperistai sveikintųsi.Lietuvoje ir Lenkijoje - taip. Gal dėl to,kad ten, toliau , kemperių daug,tai ir pravažiuoja taip...
Suomija, Norvegija, Švedija jautiesi kaip balsuodamas seime, nespėji nuleisti ranką jau vėl kas nors mojuoja.