Home

Forumas

Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Rusijoje turbūt pats  geriausias  variantas ant Gazelės važiuoklės :D
Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-07-06
ponas Eugenijus.B, persidaryti yra lengviausia dalis, matau cia nelabai draugiskas forumas su atsakymais "jau buvo diskutuota" ir panasiai...nu nesvarbu...persidaryt tai persidaryt, persiregistruoti nebutina vien del to.
Bet man paciam perregistravimas tai labai idomu butu, ka reiketu pakeisti, kokios salygos peregistravimo yra i M1 kategorija. Kitu atveju teks moket keliu mokescius.
O jusu atveju tai kai su seima, tai kazin ar pavyktu persiregistruot, nes kiek zinau tada turi but irengiamos sedimos vietos jos turi atitikt saugumo standartus, ka principe turi gaut is gamintojo automobilio...o tokie testai sunkvezimiui tikrai nebuvo atlikti
Dovydas.K parašė:
ponas Eugenijus.B, persidaryti yra lengviausia dalis, matau cia nelabai draugiskas forumas su atsakymais 'jau buvo diskutuota' ir panasiai...nu nesvarbu...persidaryt tai persidaryt, persiregistruoti nebutina vien del to.
Bet man paciam perregistravimas tai labai idomu butu, ka reiketu pakeisti, kokios salygos peregistravimo yra i M1 kategorija. Kitu atveju teks moket keliu mokescius.
O jusu atveju tai kai su seima, tai kazin ar pavyktu persiregistruot, nes kiek zinau tada turi but irengiamos sedimos vietos jos turi atitikt saugumo standartus, ka principe turi gaut is gamintojo automobilio...o tokie testai sunkvezimiui tikrai nebuvo atlikti
Apie draugiskuma Dovydai cia kaip pasakius... pats parases tris zinutes ir visos klausimai su noru gauti. Kiek as susiduriau, cia zmones nori duoti o paskui gal ir gauti. Kelia informacija nuotraukas , bendrauja. Tokiu kur prisiregistruoja tam kad issprestu ju asmenines problemas, nemazai. Tai gal jiems ir nera labai draugiskas tas forumas. Pasidalink savo pirmiausia patirtimi kemperiavime, paskui issidiskutuosi savo klausimus. Ziurek ir pasirodys cia draugiska. Neskubek teisti ir daryti isvadu.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Marijus.K parašė:
Dovydas.K parašė:
ponas Eugenijus.B, persidaryti yra lengviausia dalis, matau cia nelabai draugiskas forumas su atsakymais 'jau buvo diskutuota' ir panasiai...nu nesvarbu...persidaryt tai persidaryt, persiregistruoti nebutina vien del to.
Bet man paciam perregistravimas tai labai idomu butu, ka reiketu pakeisti, kokios salygos peregistravimo yra i M1 kategorija. Kitu atveju teks moket keliu mokescius.
O jusu atveju tai kai su seima, tai kazin ar pavyktu persiregistruot, nes kiek zinau tada turi but irengiamos sedimos vietos jos turi atitikt saugumo standartus, ka principe turi gaut is gamintojo automobilio...o tokie testai sunkvezimiui tikrai nebuvo atlikti
Apie draugiskuma Dovydai cia kaip pasakius... pats parases tris zinutes ir visos klausimai su noru gauti. Kiek as susiduriau, cia zmones nori duoti o paskui gal ir gauti. Kelia informacija nuotraukas , bendrauja. Tokiu kur prisiregistruoja tam kad issprestu ju asmenines problemas, nemazai. Tai gal jiems ir nera labai draugiskas tas forumas. Pasidalink savo pirmiausia patirtimi kemperiavime, paskui issidiskutuosi savo klausimus. Ziurek ir pasirodys cia draugiska. Neskubek teisti ir daryti isvadu.
:geras:
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Dovydas.K parašė:
ponas Eugenijus.B, persidaryti yra lengviausia dalis, matau cia nelabai draugiskas forumas su atsakymais 'jau buvo diskutuota' ir panasiai...nu nesvarbu...persidaryt tai persidaryt, persiregistruoti nebutina vien del to.
Bet man paciam perregistravimas tai labai idomu butu, ka reiketu pakeisti, kokios salygos peregistravimo yra i M1 kategorija. Kitu atveju teks moket keliu mokescius.
O jusu atveju tai kai su seima, tai kazin ar pavyktu persiregistruot, nes kiek zinau tada turi but irengiamos sedimos vietos jos turi atitikt saugumo standartus, ka principe turi gaut is gamintojo automobilio...o tokie testai sunkvezimiui tikrai nebuvo atlikti
Buvo ikeltas skelbimas forume. Galite tesiogiai susisiekti,ir aptarti,kaip ir kas..http://www.kemperiuklubas.lt/forum/topic/mikroautobusu-perdarymas-i-kemperius-1549.html
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Aš tai kadangi esu strigus savo projekte, tai galvoju apie techninę pusę... mano kemperis visiškai tuščias, tai įrenginėju nuo nulio, taip pat man prisideda kėbulo remonto darbai. Tai yra didžiulis darbas (tiek laiko tiek piniginių sąnaudų prasme) :) rimtai. Kaip įrenginėjant namą - milijonas smulkmenų, kad tas auto būtų patogus, funkcionalus ir mielas. Peržiūrėta 100 youtube kanalų, nuotraukų, forumų... ypač patinka, kur visas kemperio įrengimas iš busiko sutelpa į kokias 4 minutes :D atrodo tik pyst ir padaryta :D 
Tas zodis PYST fainas. :) Kazkaip kai pripazino kad tai istiktukas lietuviskas, tai visur , net reklamoj per radija eina. :) Bet Vaida, naturoje turbut pyst nebus, o gaila.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Tas zodis PYST fainas. :) Kazkaip kai pripazino kad tai istiktukas lietuviskas, tai visur , net reklamoj per radija eina. :) Bet Vaida, naturoje turbut pyst nebus, o gaila.
Marijau, paskutinis sakinys labai dviprasmiškas...:paslaptis:
Turejau omeny kemperio tvarkymo greiti. Bet Jus Reniau, ziuriu paseles? Mintys tokios kemperiu forume. As net nepagalvojau. :) Reiks pasitempt. :)
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Viska daro patirtis :)