Home

Forumas

Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-09-25
Ponas Valiau, neaštrinkit taip klausimo.Čia gi diskusija, o ne monologas.Aš pareiškiau savo nuomonę-Jūs savo, o bandymus susibarti palikime ramybėje. Aš tai parašiau ne tam, kad būčiau suvarytas į šuns dienas.Tad pageidaučiau pakantumo be įžeidinėjimų. O gal visai neverta diskutuot? Kažkas jau sudėliojo taškus ant "i" ir šventa?
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Ponas,Jūs pats pradėjote ši diskusija. Ir be jokio aiškumo..Kam buvo adresuota pretenzija? Is Jūsų žodžiu galima suprasti,kad visiems klubo nariams..
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Vytautas.M parašė:




Ponas Valiau, neaštrinkit taip klausimo.Čia gi diskusija, o ne monologas.Aš pareiškiau savo nuomonę-Jūs savo, o bandymus susibarti palikime ramybėje. Aš tai parašiau ne tam, kad būčiau suvarytas į šuns dienas.Tad pageidaučiau pakantumo be įžeidinėjimų. O gal visai neverta diskutuot? Kažkas jau sudėliojo taškus ant 'i' ir šventa?




As labai nuosirdziai Jums pasiuliau susiskambinti manydamas kad Jums gal sunku rastu sklandziai deztyti mintis todel nesusikalbam. Monologas butu jeigu Jus vienas rasinetumete. Dabar ir yra diskusija arba dialogas nes jau dalyvauja 6 zmones ir niekas Jusu i jokias dienas nevaro as net perskaiciau savo  zodzius na nematau niekur izeidinejimo kaip Jus sakot o butent pakanciai siekiu ir noriu Jums paaskinti .Sitas mudvieju dialogasnemanau jog idomus kitiems. Rasykit savo telefono numeri kad ir laidinį jeigu nesinaudojate mobiliu  nes cia Jau butu kaip ir Jusu garbes reikalas tai padaryti ir as nusviesiu Jums musu pozicija. Ar gal mes Jums atrodome nepatikimi ?
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Valius.V parašė:
Vytautas.M parašė:
Ponas Valiau, neaštrinkit taip klausimo.Čia gi diskusija, o ne monologas.Aš pareiškiau savo nuomonę-Jūs savo, o bandymus susibarti palikime ramybėje. Aš tai parašiau ne tam, kad būčiau suvarytas į šuns dienas.Tad pageidaučiau pakantumo be įžeidinėjimų. O gal visai neverta diskutuot? Kažkas jau sudėliojo taškus ant 'i' ir šventa?
As labai nuosirdziai Jums pasiuliau susiskambinti manydamas kad Jums gal sunku rastu sklandziai deztyti mintis todel nesusikalbam. Monologas butu jeigu Jus vienas rasinetumete. Dabar ir yra diskusija nes jau dalyvauja 6 zmones ir niekas Jusu i jokias dienas nevaro as net perskaiciau savo  zodzius na nematau niekur izeidinejimo kaip Jus sakot o butent pakanciai siekiu ir noriu Jums paaskinti .Sitas mudvieju dialogas nemanau jog idomus kitiems. Rasykit savo nr as nusviesiu Jums musu pozicija. 
Gaunasi tas pats,kai išeini i lauka,ir šauki,kad esi nepatenkintas įstatimais,ar panašiai:) Dėmesį i save atkreipsit,bet kas iš to?:)
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Vytautas teigia kemperiu apkeliavęs Italiją, Graikiją, Ispaniją ir t.t., bet prie jo paskyros nei vienos nuotraukos iš šių kelionių. Noras didelis - pamatyti kitus, bet nesuprantu, kodėl neparodo savo kelionių? Įdomu kodėl?
Norint kažką gauti, reikia ir duoti :hi:
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Arvydas.I parašė:
Vytautas teigia kemperiu apkeliavęs Italiją, Graikiją, Ispaniją ir t.t., bet prie jo paskyros nei vienos nuotraukos iš šių kelionių. Noras didelis - pamatyti kitus, bet nesuprantu, kodėl neparodo savo kelionių? Įdomu kodėl?
Norint kažką gauti, reikia ir duoti :hi:
:geras:
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Būna atveju, kai reikia tiesiog baigti didkusiją ir duoti "ponui" kelią. Net lietuvių patarlė apie tai byloja.....
Žinutės: 158
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-04
:geras:
Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-09-25
Matyt Marius dėl to ir išstojo iš klubo.
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Vytautas.M parašė:

Matyt Marius dėl to ir išstojo iš klubo.

Jus gal apie Mariju kalbate o ne Mariu tai labai skirtingi vardai.  Marijus musu klubo forume dalinosi savo patirtimi nuotraukomis ir ziniomis o ne bedavonemis ar pretenzijomis. Jo ziniu bagazas praturtino musu kemperiu klubo foruma. Jis viska dare nuosirdziai pardavinejo pigiai klubieciams nereikalingus  kemperiavimo aksesuarus kuriu turejo tikrai daug. Jis lankesi musu suvaziavimuose . Jis nebuvo virtualus. Jis yra tikras kemperistas. As gerbiu jo apsiprendima ir neturiu teises komentuoti. Jeigu Jus is forumo iseitumet po 4000 pasisakymu ir beveik tiek pat komentaru tai ta galetumete daryti iskelta galva. O dabar man jau darosi geda skaityti  ir atsakineti i Jusu puolima ir nora sumenkinti ir pazeminti musu kemperiu klubo foruma ir jo dalyvius. Labai noriu sita diskusija uzbaigti. Aciu Jums uz supratinguma.