Home

Forumas

Žinutės: 7
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-01-08
Giedrius.B parašė:

Andrius.T parašė:

Sveiki, esu nusiziurejes konkretu modeli garmin kemperiui https://www.asnet.lt/gps-navigacija/garmin-camper-770-lmt-s.html, ar kas nors naudojate sita. Vertas daiktas situ pinigu ar ne? Dekui uz atsakymus.
Sveikas Andriau.


Turiu šią navigaciją, nusipirkau dar vasarą.

Esu LABAI patenkintas ir jei vėl reikėtų pikti naują navigaciją pirkčiau tik tokią, kuri specialiai kemperiams padaryta.

Ilgą laiką nadojau TOMTOM Go500. Ja irgi esu ir buvau patenkintas, todėl jau pirmos keliones važiavau su abiem navigacijom ir buvo įdomu stebėti skirtumus. Net norėjau sulyginimo apžvalgą parašyti, bet neužteko taip ir neprisiruošiau.

Po to dar dusyk važiavau į Italiją, Austriją, Vokietiją, Šveicarija, Prancūziją ir pan. ir vėl lyginau abi navigacijas.

Išvados, kurias pasidariau sau, kad važiuojant su kemperiu geriau pasikliauti kemperine navigacija.

- Kemperinė navigacija parenkant maršrutą visada parinkdavo lengvesnį kelią su mažiau staigių posūkių, su platesniais keliais, labai gražiai pravesdavo miestų senamiesčius.

- Įsivedus kemperio masę, maksimalų norimą greitį ir gabaritus  - niekada nebuvo problemų dėl šių apribojimų.

- Labai patiko (ypač žiemą) oro prognozė maršrute kelyje - žinai kada laukti lietus, plikledžio ar sniego

- Kalnuose buvo naudinga matyti įkalnes nuokalnes, pavojingus posūkius, šoninį vėją ir pan.

- Kai su žmona susigalvodavome kavos, navigacijoje nebloga online paieška, kurios pagalba susirasdavome kavines :)

- Vokietijoje rodo kuro kainas aplinkinėse degalinėse

ir t.t.


Minusai:

-TOMTOMas greičiau ir aiškiau rodo kamščius. Kamščių apvažiavimo algoritmai skiriasi. Gal dėl to, kad kemperinė navigacija ne duoda apvažinėti labai siauromis gatvelėmis

-Greičio matavimo radarai, iš 100 kamerų TOMTOMas perspėdavo apie 70 kartų, GARMINAS irgi 70 bet kitokių kartų. T.y.nei vienoj, nei kitoj nėra visų kamerų, bet abi navigacijos viena kitą papildė.

-TOMTOM patogesnis magnetinis laikiklis su kontaktais, o GARMIN reikia kroviklio laiką įkišinėti uždedant/nuimant navigaciją.


Dagiau galėčiau rašyti, tačiau viską galite pasiskaityti navigacijos aprašyme.

Kad mano šis parašymas nebūtų GARMIN reklama, parašysiu štai ką. Esu pripratęs prie TOMTOM ir jeigu būčiau radęs Lietuvoje TOMTOMą kemperiams, bučiau nepirkęs GARMIN.


Bet kokiu atveju mano nuomone kemperiams pritaikyta navigacija yra tikrai vertas dėmesio dalykas.




Dekui uz atsakyma, jei tu savo Garmin suristum su savo ismaniuoju telefonu ir nepagailetum keletos mb interneto per tam skirta programele Garmin SmartPhone Link tuomet kamscius matytum tokius pat kaip ir ant TomTom. TomTom Go500 turi integruota sim kortele ir ten kamscius gauni tiesiai is interneto.
Bet kemperines navigacijos yra nemazai gamintoju. Sekmingai naudoju Sygic, I go ir tt. As nesuprantu vieno dalyko todel paaiskinkite prasau: kam pirkti navigacija jei nusipirkai programele, susiintstaliavai i plansete ar telefona ir rupesciai baigesi. O tas navigacijas pastoviai reikia naujinti, kainuoja brangiau nei vien programa ir naujinimai kainuoja. Kazkaip man atrodo toks nuenantis nuo scenos daiktas. Na nebent naudodavau motocikline bekelei. Na ten plansetes nekisi, nes navigacija po kranu nuplovei ir vel vaziuoji.
 Beje daznai vaziuoju su sunkiu kemperiu ir dar tempiu priekaba, tai daugelis navigaciju duoda ir tokias opcijas.
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:

Bet kemperines navigacijos yra nemazai gamintoju. Sekmingai naudoju Sygic, I go ir tt. As nesuprantu vieno dalyko todel paaiskinkite prasau: kam pirkti navigacija jei nusipirkai programele, susiintstaliavai i plansete ar telefona ir rupesciai baigesi. O tas navigacijas pastoviai reikia naujinti, kainuoja brangiau nei vien programa ir naujinimai kainuoja. Kazkaip man atrodo toks nuenantis nuo scenos daiktas. Na nebent naudodavau motocikline bekelei. Na ten plansetes nekisi, nes navigacija po kranu nuplovei ir vel vaziuoji.
 Beje daznai vaziuoju su sunkiu kemperiu ir dar tempiu priekaba, tai daugelis navigaciju duoda ir tokias opcijas.
100% esi teisus, nors.... Kiekvienam pardavėjui "savi marškiniai arčiau kūno", tad svarbiausia rasti tinkamą "auką". Pradžioje tarsi klausė patarimo, kaip pirkėjas, bet vėliau ėmėsi "šlovinti" produktą, jau kaip pardavėjas:juokas:
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Marijus.K parašė:
Bet kemperines navigacijos yra nemazai gamintoju. Sekmingai naudoju Sygic, I go ir tt. As nesuprantu vieno dalyko todel paaiskinkite prasau: kam pirkti navigacija jei nusipirkai programele, susiintstaliavai i plansete ar telefona ir rupesciai baigesi. O tas navigacijas pastoviai reikia naujinti, kainuoja brangiau nei vien programa ir naujinimai kainuoja. Kazkaip man atrodo toks nuenantis nuo scenos daiktas. Na nebent naudodavau motocikline bekelei. Na ten plansetes nekisi, nes navigacija po kranu nuplovei ir vel vaziuoji.
 Beje daznai vaziuoju su sunkiu kemperiu ir dar tempiu priekaba, tai daugelis navigaciju duoda ir tokias opcijas.
:))
Marijau, kiek žmonių tiek nuomonių.
Parašysiu tik savo, neperšu kitiems.
Man patinka atskira navigacija, nes nenoriu(gal net tingiu) kiekvieną kartą sėsdamas į mašiną telefone paleidinėti navigacijos aplikaciją, nenoriu pajunginėti jam laidų, nenoriu vairavimo metu suskambus telefonui luptį jį iš laikiklio, pakalbėti ir vėl kišti atgal.
Man patinka, net kai nesinaudoju navigacija - stebėti žemėlapyje kur esu (net jei tai esu savo mieste), stebėti kur kamščia, koks tikras mano greitis ir pan.
Man atskira navigacija tiesiog komforto dalykas. Taip, tai kainuoja daugiau, bet juk visas komfortas kainuoja.

Juk čia kaip mums kemperiai: vieniems patinka keliauti, kitiems keliones per TV žiūrėti, kitiems dar kažkas.

Gyvenkim taikiai! :) :) :) :) :)
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Arvydas.I parašė:
Marijus.K parašė:

Bet kemperines navigacijos yra nemazai gamintoju. Sekmingai naudoju Sygic, I go ir tt. As nesuprantu vieno dalyko todel paaiskinkite prasau: kam pirkti navigacija jei nusipirkai programele, susiintstaliavai i plansete ar telefona ir rupesciai baigesi. O tas navigacijas pastoviai reikia naujinti, kainuoja brangiau nei vien programa ir naujinimai kainuoja. Kazkaip man atrodo toks nuenantis nuo scenos daiktas. Na nebent naudodavau motocikline bekelei. Na ten plansetes nekisi, nes navigacija po kranu nuplovei ir vel vaziuoji.
 Beje daznai vaziuoju su sunkiu kemperiu ir dar tempiu priekaba, tai daugelis navigaciju duoda ir tokias opcijas.
100% esi teisus, nors.... Kiekvienam pardavėjui 'savi marškiniai arčiau kūno', tad svarbiausia rasti tinkamą 'auką'. Pradžioje tarsi klausė patarimo, kaip pirkėjas, bet vėliau ėmėsi 'šlovinti' produktą, jau kaip pardavėjas:juokas:
Arvydai, apie ką čia tu?
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Giedrius.B parašė:
Arvydas.I parašė:
Marijus.K parašė:

Bet kemperines navigacijos yra nemazai gamintoju. Sekmingai naudoju Sygic, I go ir tt. As nesuprantu vieno dalyko todel paaiskinkite prasau: kam pirkti navigacija jei nusipirkai programele, susiintstaliavai i plansete ar telefona ir rupesciai baigesi. O tas navigacijas pastoviai reikia naujinti, kainuoja brangiau nei vien programa ir naujinimai kainuoja. Kazkaip man atrodo toks nuenantis nuo scenos daiktas. Na nebent naudodavau motocikline bekelei. Na ten plansetes nekisi, nes navigacija po kranu nuplovei ir vel vaziuoji.
 Beje daznai vaziuoju su sunkiu kemperiu ir dar tempiu priekaba, tai daugelis navigaciju duoda ir tokias opcijas.
100% esi teisus, nors.... Kiekvienam pardavėjui 'savi marškiniai arčiau kūno', tad svarbiausia rasti tinkamą 'auką'. Pradžioje tarsi klausė patarimo, kaip pirkėjas, bet vėliau ėmėsi 'šlovinti' produktą, jau kaip pardavėjas:juokas:
Arvydai, apie ką čia tu?
Manau, apie šios reklaminės temos autorių,  įmonės parduodančios šią navigaciją direktorių ir ale kemperistą, norintį pasitarti dėl GPS navigacijos įsigijimo - viename asmenyje :juokas:
Čia aišku tik mano nuomonė, bet niekada netikėjau ir, matomai, jau nebetikėsiu tokiais sutapimais:
 

Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
:)
Nu tu tiesiog Šerlokas Holmsas :)
O aš užkliuvau ant kabliuko :D:D:D
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Giedrius.B parašė:
:)
Nu tu tiesiog Šerlokas Holmsas :)
O aš užkliuvau ant kabliuko :D:D:D
Visiems gali pasitaikyti.... 
Man visada kelia įtarimų tokie "kemperistai", kurie į mūsų klubą užsuka tik vienu tikslu - ale pasiklausti apie superinį  produktą, su "užvirinta" kaina, palyginus su kitais pardavėjais
Giedrius.B parašė:

Marijus.K parašė:

Bet kemperines navigacijos yra nemazai gamintoju. Sekmingai naudoju Sygic, I go ir tt. As nesuprantu vieno dalyko todel paaiskinkite prasau: kam pirkti navigacija jei nusipirkai programele, susiintstaliavai i plansete ar telefona ir rupesciai baigesi. O tas navigacijas pastoviai reikia naujinti, kainuoja brangiau nei vien programa ir naujinimai kainuoja. Kazkaip man atrodo toks nuenantis nuo scenos daiktas. Na nebent naudodavau motocikline bekelei. Na ten plansetes nekisi, nes navigacija po kranu nuplovei ir vel vaziuoji.
 Beje daznai vaziuoju su sunkiu kemperiu ir dar tempiu priekaba, tai daugelis navigaciju duoda ir tokias opcijas.
:))

Marijau, kiek žmonių tiek nuomonių.

Parašysiu tik savo, neperšu kitiems.

Man patinka atskira navigacija, nes nenoriu(gal net tingiu) kiekvieną kartą sėsdamas į mašiną telefone paleidinėti navigacijos aplikaciją, nenoriu pajunginėti jam laidų, nenoriu vairavimo metu suskambus telefonui luptį jį iš laikiklio, pakalbėti ir vėl kišti atgal.

Man patinka, net kai nesinaudoju navigacija - stebėti žemėlapyje kur esu (net jei tai esu savo mieste), stebėti kur kamščia, koks tikras mano greitis ir pan.

Man atskira navigacija tiesiog komforto dalykas. Taip, tai kainuoja daugiau, bet juk visas komfortas kainuoja.


Juk čia kaip mums kemperiai: vieniems patinka keliauti, kitiems keliones per TV žiūrėti, kitiems dar kažkas.


Gyvenkim taikiai! :) :) :) :) :)
Pirma tikrai nepersu savo nuomones, antra net nesuprantu apie ka cia reikia kalbeti kad gyvenkime taikiai, nes jokio karo nematau. :) Is esmes sutinku ir palaikau kad kiekvienam savo. Mes cia galim kritikuoti kiek norim, bet dazniausiai geriausia yra tai ka pats turi. O kai klausia nuomones, tai dazniausiai nori tik uzsitvirtinti savaji sprendima. Net ir del Tavo argumentu galetume gincytis. Kad ir telefono atsiliepimo. Juk tam privaloma laisvu iranga.???  Naudoju plansete, telefonas laisvas. Ir tt. Bet cia labai reiktu sutikti apie Arvydo pasisakymus. Turbut visa kalba labiausiai apie tai. Taip kad jokiu neigiamu emociju, nei pas mane, nei tikiuosi pas kitus. O tokias reklamas reiktu kad adminai pratrintu, nes per jas tuoj nerasime ko ieskom rimto.
Žinutės: 7
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-01-08
Aciu visiems pasisakiusiems i tema ir nevisai. Klausimas buvo apie konkretu modeli kuris mane domino, o ne blevyzgojimas apie kazkokia reklama ir panasiai. Taip gavosi kad ten buvau apciupinejas gyvai ta aparata tai ir imeciau to daikto nuoroda ir nereikia cia siknoj kaulu ieskoti, jei nezinot nieko apie si daikta reikejo tiesiog praeiti posta, butumete neuzterse temos. P.S. Visvien aciu, navigacija visgi nusipirkau, toliau liko deliotis keliones plana. Peace people!