Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Reiks Austrijos policininko pasiklaust kaip ten istikro.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Gal kas turite patirties dėl greičio matuoklių navigacijoje? Iki šiol tokia informacija nesinaudojau. Pastebėjau, kad Garmin-e yra greičio matuoklių duomenys, tame tarpe ir Prancūzijos, Vokietijos, Šveicarijos ir t.t. Nežinau kaip elgtis. Ar paprasčiausiai išjungti įspėjimo funkciją, ar išvis ištrinti failus.
„Keliaujantiems.eu“ rašoma, kad ši funkcija turi būti išjungta.
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Ričardas.V parašė:
Gal kas turite patirties dėl greičio matuoklių navigacijoje? Iki šiol tokia informacija nesinaudojau. Pastebėjau, kad Garmin-e yra greičio matuoklių duomenys, tame tarpe ir Prancūzijos, Vokietijos, Šveicarijos ir t.t. Nežinau kaip elgtis. Ar paprasčiausiai išjungti įspėjimo funkciją, ar išvis ištrinti failus.
„Keliaujantiems.eu“ rašoma, kad ši funkcija turi būti išjungta.
Manau, šansai, kad patikrins visų vairuotojų "žasisliukus", labai labai maži.... praktiškai nuliniai.....
Aš į MapPoint visada susikeliu visas greičio matuoklių vietas jau daugelį metų, bet dar nei vienam policininkui niekada nekilo mintis "knistis" po mano kompiuterį.
Nereikia isvaizduoti kad jie kvaili, mes gudrus. Sustabdys, pamatys veikiancia navigacija, jei ant ekrano bus ikona radaro ir kibsi. Gal tai bus viena is simto, gal.. bet jei tai bus Tau, tai bus negerai. Konfiskuos prietaisa. Tau kompa. Tokiu atveju jei naudojiesitais radarais tai spek isjungti. Man kai jie nereikalingi nes neturiu sansu su kemperiu greicio virsyti tai nesinaudoju.
Teisybes delei reiketu pasakyti, kad pabendravus su Giedrium ir paciupinejus jo Garmin, susigundziau ir as. Nors pagal testus tai galbut nera pati geriausia navigacija kemperistams, taciau tu geresniu man privalumai nereikalingi. Manau kad tai gali buti neblogas pasirinkimas. Reiks pabandyti. 
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Marijus.K parašė:
Teisybes delei reiketu pasakyti, kad pabendravus su Giedrium ir paciupinejus jo Garmin, susigundziau ir as. Nors pagal testus tai galbut nera pati geriausia navigacija kemperistams, taciau tu geresniu man privalumai nereikalingi. Manau kad tai gali buti neblogas pasirinkimas. Reiks pabandyti. 
Galima placiau kas patiko.Kuo ji idomi.
Zinai, dar daug nenoreciau komentuoti. Tiesiog ruosiu namu darbus. Ziuriu testus, ziuriu vokieciu kemperistu atsiliepimus. Tikrai jie daugelis ja naudoja. Man patiko raiska, aiskus meniu. Pats nevaziavau. Vokieciai skundziasi kad kartais neranda kelio, ismeta kazkokius pranesimus. Kai daugiau susirinksiu info ir palyginsiu su kitomis mano turimomis, galesiu placiau.