Home

Forumas

Žinutės: 165
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-27
va mano kokia deze
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
bandysiu toliau ieskoti, problema, jei rasiu, pasidalinsiu. Logiskai as taip pat manau, kad turetu rele buti, kuri kontroliuoja, kad neissikrovinetu auto akumuliatorius. Uzvedus ir saldytuvas nuo 12V nedirba. vaziuojant buvo atsigaves, tai mano situacijoje tikiuos , kad bus kontakto problema.
Žinutės: 165
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-27
As ta deze buvau elektrikui nuneses,visas reles jis pertikrino,sake reles visos veikia,jis mano nedezeje problema.Nezinau,kazkokia nesamone x failai ☺
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Andrejus.R parašė:
As ta deze buvau elektrikui nuneses,visas reles jis pertikrino,sake reles visos veikia,jis mano nedezeje problema.Nezinau,kazkokia nesamone x failai ☺
Mažai šansu dėl ufonautų įtakos, greičiausiai arba negauna signalo pasileisti(persijungti) arba gavęs nesureaguoja, arba nėra ko perjunginėti t.y. perjunge, o ten tuščia , nestovėjo niekas prie durų ir neužeina neužeina kai atsidarė... Čia visur elementari logika susiraskite ateinančią įtampą, jei ji yra susiraskite kur komutuojama, jei ten viskas ok tai ir išėjime gausite ko norite . Jei dėžė veikia tai vadinasi negauna ko perjungti, jei gauna tai vadinasi neveikia.
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Andrejus.R parašė:
As ta deze buvau elektrikui nuneses,visas reles jis pertikrino,sake reles visos veikia,jis mano nedezeje problema.Nezinau,kazkokia nesamone x failai ☺
Mažai šansu dėl ufonautų įtakos, greičiausiai arba negauna signalo pasileisti(persijungti) arba gavęs nesureaguoja, arba nėra ko perjunginėti t.y. perjunge, o ten tuščia , nestovėjo niekas prie durų ir neužeina neužeina kai atsidarė... Čia visur elementari logika susiraskite ateinančią įtampą, jei ji yra susiraskite kur komutuojama, jei ten viskas ok tai ir išėjime gausite ko norite . Jei dėžė veikia tai vadinasi negauna ko perjungti, jei gauna tai vadinasi neveikia.
:geras:
Žinutės: 165
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-27
As irgi manau dezeje beda,logiskai mastant iki dezes ateina srove,o is dezes nebeiseina,reiskias beda joje.
Žinutės: 165
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-27
Jei elektrikas neranda gedimo,manau perskistas jis,reiks pas kita veszti.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
:taip: ir geriausia dar duoti jos pajungimo schemą, kad galėtų pasijungti ir išsibandyti.

Žinutės: 165
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-27
Jau radau gedima,nedezeje buvo.Saugiklis 80a kaltas,tiksliau jungtis.Is sono ziurint viskas gerai atrode,apvertus saugikli su visa jungtimi augstyn kojom iskart pasimate beda.Isilydzius plasmase pribego tarp jungties ir saugiklio ir dingo kontaktas. Pakeiciau nauja saugikli su visa jungtim,ir viskas veikia.Dvi savaites kamavausi kol radau beda.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Andrejus.R parašė:
Jau radau gedima,nedezeje buvo.Saugiklis 80a kaltas,tiksliau jungtis.Is sono ziurint viskas gerai atrode,apvertus saugikli su visa jungtimi augstyn kojom iskart pasimate beda.Isilydzius plasmase pribego tarp jungties ir saugiklio ir dingo kontaktas. Pakeiciau nauja saugikli su visa jungtim,ir viskas veikia.Dvi savaites kamavausi kol radau beda.
Gal tai skamba banaliai, bet tas kas atkakliai ieško dažniausiai ir randa. Bravo.