Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Dėl ratų pritarsiu- kuo didesni tuo geriau. Kas liečia karbą- mano valties variklis YAMAHA 5ag su karbu- nesmirda- laikau garaže, miegu garaže :D. Manau kažkiek kvapo gali būti iš motorolerio duslintuvo. Dėl galios- per daug nebus, per mažai- nepavažiuos, bus plerpalas, nenusimažinčiau pirkdamas- 50AG pats tas:) Na ir aišku keturtaktis, vandeniu aušinamas.




Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Na kadangi tema išsivystė tai konkrečiai apsitaręs esu dėl italų gamybos motorolerio Aprilia šeimos " Piaggio Liberty 150 cc". keturtaktis oru aušinamas nes tokio pageidauju. Ratai dideli ir pagal surinktą info. mano poreikiams galingumo į valias, kadangi poreikiai jau minimalūs. O kas liečia sandarumą bagažinės ir mieg. patalpos tai yra buvę, kad graibštas buvo likęs po žvejybos neišplautas, tai bagažinėje po kiek laiko tai buvo...., tačiau būdoj nesakyčiau, jautėsi.
Net neabejoju kad viskas bus gerai. 
Žinutės: 8
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-10-28
kartais vežuosi 125 kubiku motorolerį ant kemperio galo.keturtaktis neturėtu  viduj smirdėti,tačiau vairavimas del to pablogėja,nes bendra masė gaunasi 3600 kg.su ekipažu,pilnais bakais,bagažu.Per Vokietiją,Austriją,Šveicariją kurą pilu po pusę bako ir vandens laikau apie pusę bako.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Nuoširdžiai dėkoju visiems už patarimus.
Tomas.A parašė:
Ka kolegos galvoja apie toki varianta?Cia elektrinis
Beje, dabar gryzau is keliones ir nustebau kiek siltuose krastuose nemazai ju vazineja. Klausiau , sake kaip ir viskas gerai. Nepaklausiau tik atstumo kiek vaziuoja. Visi vazinejo po miesta, per promenadas krantine. Ivairaus amziaus zmones. Ant dalies buvo uzdeti zmogaus su negalia zenkliukai. Matyt geras dalykas.
Žinutės: 19
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-09-29
Šį modeliuką aš fotkinau Nidoje.Aišku,yra ir naujesnių.Priklauso nuo galingumo,jie gali nuvažiuoti iki 100km.Gal kas ir nepasitiki kiniška preke,bet ten tikrai yra labai neblogų variantų.
 
Kinisku prekiu yra labai kokybisku. Nelygu kiek isleisti nori. Man susidare neblogas ispudis. Juolab , kiek supratau, turetu labai tikti pagal poreikius kolegai Rimantui.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Marijus.K parašė:
Kinisku prekiu yra labai kokybisku. Nelygu kiek isleisti nori. Man susidare neblogas ispudis. Juolab , kiek supratau, turetu labai tikti pagal poreikius kolegai Rimantui.
Dar kartą dėkoju už norą patarti, tačiau man pirmoji mintis ir buvo elektrinis. Esu bendravęs ne su vienu turinčiu elektrinį ir su Palangos nuomotojais tai tikrai patogi priemonė, bet tos visos išgirtos tech. charakteristikos tai tik suviliojimui. Tikrai prisirinkau rimtos info. iš įvairių šaltinių. Vienintelis kas geriausias tai 3kw. su ličio baterijom ir pakrovimų sk. apie 800 kartų ir  įdealiom sąlygom (priklausomai nuo oro) rašo, kad gali nuvažiouti iki 70 km,bet praktiškai nuvažiuoja apie 50 km.(geriausiu atveju). Mano atveju reikia, kad vežtu 2 žmones, tai labai neaišku kaip kiekvieną kartą pavyktu grižti ir jo kaina 2695 e., o tie silpnesni tai vien baterijos svoris apie 30 kg.,teoriškas atstumas iki 50 km., o ir papildomos baterijos nepasiimsi. Taip vietoj kur sukinėtis patogu, bet grižęs turi vėl krauti nuo 5 iki 8 val. Aš galvoju, kad tai puiki priemonė mieste į darbą. Jau apsisprendžiau kaip rašiau naujos kartos itališką, keturtaktį, tenkina gabaritai ir svoris.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Technologijos sparčiai tobulėja juolab, kad ir į ekologiją šiuo metu kitaip pasaulis žiūri tai manau, kad įvairios elektrinės susisiekimo priemonės tikrai bus populiarios ir patikimesnės tai apsisprendimas žmonėms bus paprastesnis.