Home

Forumas

Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Norėčiau kolegų nuomonės
Metai daro savo, kaip ir išaugom iš dviračių amžiaus(tiksliau žmona) ir galvoju kodėl nepabandžius motorolerio. Galvojau apie elektrinį, bet geriausią ką radau tai 3kw galios ir nuvažiuoja kaip suprantu iš aprašymo apie 80km vienu pakrovimu idealiom sąlygom. Kažkaip neramu, kad išvažiavęs, gali su nuotykiais gryžti. Noriu transportuoti bagažinėje. Taip pat galvoju ir apie benzininį(man atrodo geresnis variantas), tačiau lygtai kažkas  kažkada rašė, kad persiduoda benzino kvapas miegamoj dalyje. Parduotuvėje "specas" aiškina, kol naujas jokių kvapų nebus(jis taip turi sakyt). Kempinguose daug kur teko matyt, kai atvažiuoja vokietukai iš karto ištraukia ir laiko lauke. Jei bus kažkokių nuomonių būsiu dėkingas.
p.s. tenkina transportavimas tik bagažinėje. 
Iki paskutinio sakinio norejau siulyti kad ant remo prailginto deti laikikli ir taip veztis motoroleri. Tokiu atveju benzinini. Siaip kiek maciau dazniausiai vezasi kiek imanoma mazesnius, nes ir taip ji idejus bagazine jau pilna. Man patinka Vespa. Man rodos Ieva toki veza. Na bet yra ivairiu gamintoju. Kitas variantas irgi populiarus tarp vokietuku , elektrinis dviratis. Kaip tik sakiau ateinanti sezona vaziuosiu i Diuseldorfa ir skisiu tam daugiau laiko. Dabar maciau olandiskus Trotter naudoja Haco. Jo puslapyje beje yra ir apie motorolerius, jei vokiskai imanoma suprasti. Nuoroda cia
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Na ka gi, jei jau Marius ėmėsi, tai gausime tikslią ir išsamią informaciją :)  Įdomu ir man :geras:
Ar turi omeny elektrinius dviracius? 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Ar turi omeny elektrinius dviracius? 
Taip.
Žinutės: 19
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-09-29
Ka kolegos galvoja apie toki varianta?Cia elektrinis
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Dizainas tai toks.... švelniai tariant.... nelabai dailus. Įdomu kaip  techninės savybės.
Na reiketu ziureti parametrus aisku ir tada spresti. Taciau kiek esu mates tokiu dazniausiai vazineja kempingo ribose. Gal maisau, nezinau. Tuos dviracius kur buvau idejes, vaziuoja keliasdesi t kilometru ir greitis berods nemazas. Dviraciai labai elektriniai populiareja. Taciau man siandien dienai privalumas butu motoroleris. Toliau gali pasiekti, daugiau apziureti. 
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
turiu elektrini mopeda, kinieti, dvirati, dvivieti. Raso, kad 70km gali nuvaziuot ideal salygom, realybe 20km. matinimas 48V rugstiniai akumai 20Ah. i miesta Vilniuj kartais nuvaziuoju. mastau apie licio akuma kelis kart didesnes talpos, brangus tokia akumai, arti viso mopedo kainos.
Atrodo jis kaip mopedas, vaziuoja beveik be garso, pagal greiti keliais nejauku vaziuot, todel vaziuoju dviraciu takais. su dviratininkais nepasitenkinimu negirdejau, a va su pesciaisiais, kurie vaiksto dviraciu takais, geridejau ne viena replika, kad "su motociklais vaizineja cia saligatviais", nes tyliai vaziuojant tenka papypint, kad praleistu.
Dar, ratai mazi, musu dviraciu takais vaziuot sunku, nes dauk vietu kur nuo arba ant bordiuro reik uzvaziuot, vos ne nulipt turi, dugna siekia, kai su paprastu dviraciu viskas ok.
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
O gal kas bandėti tokį?