Home

Forumas

Žinutės: 119
Nuotraukos: 248
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
O pilnai pakrautas irgi kietas ? ar tik tuščias?
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
pažystamas dėjo orinę galinę pakabą vw t5, pats vazinėjau su juo, tikrai pasikeitė važiavimas. Plius auto lygiai stovi visada ir pan. Būtų lingės, galėtum papildomas dėti, tikrai pigiau gaunasi. be to, galėsi nelygioje vietoje prieš nakvynę išsilyginti pagalvių pagalba :) :geras:

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Julius.J parašė:
Taip buvo gaminami ir su orine, mano atveju nesinori į naują daiktą dėti dėvėtų dalių. Užklausiau Citroen, bet abejoju, kad jie galėtų pateikti viską.
Wabco jau vakar parašiau, jie kažkokį atstovą latvijoje turi, gal ką atsakys.
WABCO atstovų/prekeivių Lietuvoje gal 4 yra- Romasta, Ecobaltic, Kadex, Adampolis ir t.t. Tik jie veža sunkvežimių WABCO visą gamą, bet gal užklausus ir lengvųjų atvežtų.
Žinutės: 27
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-06-29
Gavau jau atsakymą ir iš Wabco, negamina, tiksliau panašu, kad gamina, bet galima įsigyti tik per oficialius atstovus. Laukiu atsakymo iš Citroen / Peugeot atstovų.
Kitas dar klausimas kaip su automobilio garantija, jei įdėsiu oro pagalvės.

Dėl pakrovimo nebandžiau į jį daug krauti, bet pas mane nelengvas dviračių laikiklis (~20 kg) ant kablio yra ir dar visada du dviračiai uždėti po 9kg and pačio galo ir žmonių kartais būna 2 priekyje + 2 gale. Tai dar nelabai jis būna pasikrovęs.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Pagal EU taisykles, naujas garantinis auto apsitarnauti gali bet kur, jei remontuojantis mechanikas praėjęs reikiamus mokymus, turi pažymėjimą ir tvarkingai supildoma garantinė knygelė. Tas pats ir su dalim- gali būti montuojamos neoriginalios, garantiją joms suteikia sumontavęs asmuo, likusiam auto lieka gamintojo garantija. Dileriai su šakėm stoja prieš šias taisykles, bet užtenka jomis pamosuoti prieš nosį ir viskas stoja į savo vietas.
Žinutės: 119
Nuotraukos: 248
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Konstruojant automobilius dažniausiai pakabos kietumas skaičiuojamas automobiliui pakrautam ir sveriančiam kiek nurodyta techniniame pase(bendroji masė). Esant mažesniam svoriui gamintojai viso labo siūlo sumažinti oro slėgį padangose(Būna lipdukai prie durų su slėgio normom priklausomai nuo keleivių ar svorio). O kietumas užtikrina saugumą (bandoma dažnai "briedžio" testu). Važinėjant lietuviškais ir latviškais keliais pakaba atrodo kieta, bet europoj su gerais keliais pats tas.
Žinutės: 27
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-06-29
Todėl aš ir noriu susidėti gamintojo statomą orinę amortizaciją į galą. Tik bėda, kad LT automobilių atstovams tai atrodo kaip neįmanomas darbas :) 
Kažkodėl visi siūlo važiuoti į savartyną ir pačiam rinktis įrangą :)
Žinutės: 119
Nuotraukos: 248
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Citras gi garsėjo kaip hidropneumatinės pakabos turėtojai. O čia kažkokios orinės nori. Nelygis. Juokauju. O apie citro oficialius servisus: 6 metus turėjau auto su hidroaktyvu. Labai patiko. Turėjau bankinę kreditinę kortelę su citro logo. Kortelės turėtojui priklausė 8 procentų nuolaida naujam auto. Ir kai atėjo laikas pirkti naują auto: oi nuolaidų nebetaikome. Matau niekas nesikeičia, nors ir praėjo 7 metai. Tikrai iš gamintojų atstovų mažai bus tau naudos. O jei ir netyčiom apsiimtų, vistiek patys nestatytų, o nuvarytų į besispecializuojantį tuo servisiuką. O ten nuvažiuoti gali pats. Bus pigiau , greičiau ir kokybiškiau.
Siaip Panevezyje yra servisiukas, kuris specializuojasi Citroen servise, man keite kaladeles. Supratau, kad vyrukai pamise del siu masinu, nes kitokiu net nepriema. Jei reiks duosiu kontakta.
Žinutės: 27
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-06-29
Matot šitiems busams iki tikrų citroenų dar tolokai, čia buvo bendras citroen/peugeot/fiat/toyota kūrinys. Todėl pakaba paprasta. Jau po truputi man pavyksta gauti man dalių kainas. 
Beliko tik paprastas klausimas ar tikrai orinė pakaba sumažins vibracijas ir smūgius gale sėdintiems keleiviams?