Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Aš užsisakiau šitą. Jau atėjo, tik reik atsiimt. Bandysiu instaliuot. Vis tik reikėjo 2 kartus po padangą suėst, kad užsisakyt šitą daiktą :D

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Esu susimontavęs indikatorių jau keli sezonai. Slegi rodo gan tiksliai, bonusas dar ir temperatūrą, kas man atrodo labai svarbu, jei kaista koks ratas iš karto įtartina dėl guolio ar kitos kokios bėdos. Nusistato max min slėgio rybos, jei ką iš karto pipsi. Gal kiek brangesnis, nes 6 ratams skirtas, tai ir rodo gerai. 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Dėl temperatūros- man atrodo šitie, išoriniai davikliai, praktiškai rodo aplinkos oro temperatūrą. Ar klystu?
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Andrius.K parašė:


Rolandas.H parašė:


Tomas.J parašė:






Gal kam bus įdomu- michelin padangų vadovas. Daug visokios įdomios info ir svarbiausia- lentelės kiek pūsti slėgio prie tam tikros rato apkrovos- nuo 48psl.












Jau 3m. naudoju slegio indikatorių. Numestas ant paneles, nereikia krauti. Gale laikau 0.5Atm daugiau. Svarbu ilgai neviršyti leistino max. padangos slėgio.
Neapsigaukite su tais slėgio indikatoriais. Jūsų nuorodoje iki 3,5 bar maksimum. Pas mane padangoms nurodyta 4,3bar. Tokie pat modeliai yra ir atseit iki 6bar. Aš parsisiunčiau ir tik po laiko supratau, kad jie rodo maksimaliai 4,4 bar, o aš laimingas sau važiuoju -  visos padangos (pagal prietaisėlį) 4,4 bar nors realiai buvo ir 4,8 ir 5 bar :) Jis tiesiog didesnio slėgio neberodydavo.


Esu išbandęs ir galiu rekomenduoti šitą modelį. Naudoju jau pusmetį. Labai tiksliai rodo, ir iki 8 bar.
Sorry, nepažiūrejau charakteristikų, bet pas mane keli tokie ,veikiantys nuo saulės veikia iki 5.5Bar.. Užsakiau ir šitą- klaida ar ne pažiūresim. Klijuosim ant motorolerio- rodys ir priekabos padangas:).
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Dėl temperatūros- man atrodo šitie, išoriniai davikliai, praktiškai rodo aplinkos oro temperatūrą. Ar klystu?
Žinoma išorinė temperatūra turi įtakos, kol stovi pavėsyje visi rodo laipsnio paklaida vienodai, saulė vieną šona pakaitino, jau anos padangos gavo rodo kitaip, važiuojant skirtumas atsiranda, matosi kaip keičiasi slėgis ir temp. Padangoje kuri turi priežastį šilti, trintis ar saulė, bet jei saulė tai visas šonas šila, o jei viena kuri atskirai kitaip tai jau turį įtarimą.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Turėjau minty, kad turbūt realios padangos temperatūros šitie išoriniai davikliai neparodo, nes praktiškai kontakto su padanga neturi. Tik vidiniai davikliai manau turėtų rodyti realią padangos temperatūrą.
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Tomas.J parašė:



Turėjau minty, kad turbūt realios padangos temperatūros šitie išoriniai davikliai neparodo, nes praktiškai kontakto su padanga neturi. Tik vidiniai davikliai manau turėtų rodyti realią padangos temperatūrą.
Esmė juk padangos slėgyje, kuris ,kylant temperatūrai, didėja. Juk Dakare temperatūros ....:) Aišku, jei vienas ratas užkilo , tai jau stabžių gedimas gali būti.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Turėjau minty, kad turbūt realios padangos temperatūros šitie išoriniai davikliai neparodo, nes praktiškai kontakto su padanga neturi. Tik vidiniai davikliai manau turėtų rodyti realią padangos temperatūrą.
Realio greičiausiai nerodo, bet stebejimui svarbu matyti skirtumus. Kai tik kokia animalija, verta susirupinti ir pačiupinti rankomis, o maž kaista!
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
Netyčia Kaune vienoj kontoroj aptikau TPMS, kraunasi nuo saulės, rodo ir temp. Lauksim geresnių orų ir bandysim montuot. Kaina gavosi gerokai geresnė nei aliexpress nuorodoje. Ką domins, galėsiu pasidalinti kontaktais.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Geriau paaiskink pas tas TPMS ?