Home

Forumas

Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Eugenijus.S parašė:
Sveiki.

Esu iš Klaipėdos, bet prie jūros pabūt visada važiuojam į Latviją į Verbelnieki kempingą .5km iki Liepojos važiuojant nuo Klaipėdos. Iki jūros tikras 100 metrų, yra net dušas kojom nusiplauti grįžtantiems nuo jos aš jau nekalbu apie visą kitą. http://verbelnieki.lv/
Kiek jama uz para kemperiui prisiparkuoti ?
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Arturas.U parašė:
Eugenijus.S parašė:
Sveiki.

Esu iš Klaipėdos, bet prie jūros pabūt visada važiuojam į Latviją į Verbelnieki kempingą .5km iki Liepojos važiuojant nuo Klaipėdos. Iki jūros tikras 100 metrų, yra net dušas kojom nusiplauti grįžtantiems nuo jos aš jau nekalbu apie visą kitą. http://verbelnieki.lv/
Kiek jama uz para kemperiui prisiparkuoti ?
Mes buvom su prikabinamu namuku, tai 2 suauge + 2 vaikai , viena para mokejom 27 antra 22 , tai arba pirma para per daug uzskaiciavo arba antra per mazai. Vieta tikrai gera.

Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Arturas.U parašė:
Eugenijus.S parašė:
Sveiki.

Esu iš Klaipėdos, bet prie jūros pabūt visada važiuojam į Latviją į Verbelnieki kempingą .5km iki Liepojos važiuojant nuo Klaipėdos. Iki jūros tikras 100 metrų, yra net dušas kojom nusiplauti grįžtantiems nuo jos aš jau nekalbu apie visą kitą. http://verbelnieki.lv/
Kiek jama uz para kemperiui prisiparkuoti ?
Šiemet dar nebuvom bet kiek pamenu apie 23-25 EUR dviem su kemperiu ir elektra. Šiaip jų puslapyje kainos yra galiU patarti atvykite sekmadienį po piet, didžiausias vietos pasirinkimas, na  jei penktadienį tai bus daug publikos, bo Latviai iš Liepojos  į nuomojamas pastoges atvyksta šašlykų kept, bet šiaip visą savaitę ramybė. Ką ten ramybė ... ROJUS.
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Verbelnieki geras ir tvarkingas kempingas. Vaikams atrakcijų nemažai. Bet kas nemėgsta gulėti pliaže, su dviračiu iki Liepojos centro 11 km. Važiavom pajūriu, tai smėliu buvo sunku važiuoti, gryžom keliu Liepoja - Klaipėda, tai irgi malonumo mažai kai fūros lenkia. Pačioj Liepojoj tai dviračių takų nemažai. Liepojos Karauoste netoli molo prie ežeriuko atsidarė naujas kempingas. Vandens slidžių trasa padaryta. Kempingas aptvertas, bet dar kūrimosi stadijoje, nors sako, kad jau priima kemperistus, bet nei vieno nemačiau. Iki centro 7 km.
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Šį savaitgalį startavo Palangos Nemirsetos kempingas. Vienu metu gali pajungti elektrą 56 kemperiams. Dar nebaigtas 3 etapas europinio projekto (nepastatyta kažkiek tai namelių), todėl europa nelabai leido atsidaryti. Teritorija visa išklota ažūrinėmis trinkelėmis, kiekvienoje stovėjimo vietoje elektra ir vanduo. Tuoletai dviejuose vietose, o dušai vienoje, bet mokami (automatai - įmeti eurą ir gauni šilto vandens). Viskas nauja ir tvarkinga, nes nenaudota. Du teniso kortai, pliažo tinklinis, kriauklės indams išsiplauti. Su dviračiu buvau sekmadienį atvaręs, tai buvo dvi priekabos ir du kemperiai. Iki Basanavičiaus gatvės dviračių taku 6 km., iki Klaipėdos 21 km., iki Karklės 8 km., iki jūros apie 200 m. Kuria dar tik puslapį, lankstinukus. Išpilimai, užsipilimai kemperiams visi vienoje vietoje.
Kainos:
Mokestis suaugusiam - 3

Mokestis vaikui (nuo 3 iki 12 metų) - 1,5

Vieta automobiliniui nameliui (kemperiui) - 9

Vieta prikabinamui nameliui su automobiliu (auto-karavanui) - 10

Mokestis už naminį gyvūną - 1,5

Teniso aikštyno nuoma - 1 valanda - 10
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Idomiai gaunasi,kad dušai mokami, oficialiai kainininke to nėra parašyta.
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Kam rašyti į kailininką dėl mokesčio už dušą, juk ne jie ima pinigus, o automatas :D
Žinutės: 53
Nuotraukos: 20
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-21
Sveiki visi, laisvalaiki leidziantys Latvijos pajuryje.

Siulau aplankyti cempinga. Ciut maziau civilizacijos nei Verbelnieki, bet ir zmoniu maziau.

Koordinates 56.434413, 21.004638;
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Zilvinas.S parašė:
Sveiki visi, laisvalaiki leidziantys Latvijos pajuryje.

Siulau aplankyti cempinga. Ciut maziau civilizacijos nei Verbelnieki, bet ir zmoniu maziau.


Koordinates 56.434413, 21.004638;
Cia pas zmones? Visus metus priima? Gal turi koki puslapi pasizvalgyti?