Home

Forumas

Na taip iseitu kad Renault geriausias. Tai Tomas gal pagal mikroautobusus pasakys kas cia kaip. Kemperiu neciupinejau su Renault, bet lengvosios tikrai man ne geresnes nei vw, MB ar kitos. Gal ant busiku pas juos kitaip?
Žinutės: 119
Nuotraukos: 114
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-30
va kolektyvas apie gavno galiu pasakyt - is serviso neislendu, tai elektronika tai mechanika, visa laime darbinis tai saskaita tik reikia parvezti. Turbut nekeistas tik kebulas, viskas prasidejo po 150000, galvojau cia tik musu, bet meistrai zvengia: sako pacios geriausios masinos, be ju mes bankrutuotumem :)
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Na taip, jei tai būtų pats pats geriausias, visi dušmanai jais lakstytų į UK. Bet kažkodėl pas juos tik Sprinter ir kartais Transit. Kaži kodėl? :hmz: Niekaip nesuprantu :paslaptis: Turbūt ir dušmanai nieko nenusimano ;-)
Nu tai turbut Zilvinai kaip ir atsake zmones kurie susidure. As kadangi esu turejes tik Espace, ( tikiuosi paskutinis Renault mano gyvenime) tai vadovavausi tik kitu kalbomis. Bet jos kazkaip Renault bazes negyre. Nekalbant apie tai, kad Fiat centras turi beveik visas dalis vietoje jei kas palusta. Nu bet tai kemperiai tiek neprabega tai gal bus gerai, nebyres.
 Beje Tomai, gryzdamas is keliones, buvau sustojes Vokietijoje. Tai mano drauges vyras dirba Bosch inzinierium. Sake beda su dyzeliniais purkstukais, nieks nebeperka, nezinom ka daryt, linijos nuostolingos. Nebuvo kaip klaust ar jie tokie prasti kad neperka ar del to kad masinu dyzeliniu nebeperka.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Marijus.K parašė:
Nu tai turbut Zilvinai kaip ir atsake zmones kurie susidure. As kadangi esu turejes tik Espace, ( tikiuosi paskutinis Renault mano gyvenime) tai vadovavausi tik kitu kalbomis. Bet jos kazkaip Renault bazes negyre. Nekalbant apie tai, kad Fiat centras turi beveik visas dalis vietoje jei kas palusta. Nu bet tai kemperiai tiek neprabega tai gal bus gerai, nebyres.
 Beje Tomai, gryzdamas is keliones, buvau sustojes Vokietijoje. Tai mano drauges vyras dirba Bosch inzinierium. Sake beda su dyzeliniais purkstukais, nieks nebeperka, nezinom ka daryt, linijos nuostolingos. Nebuvo kaip klaust ar jie tokie prasti kad neperka ar del to kad masinu dyzeliniu nebeperka.
Turbūt kad dyzeliniu mažiau dabar perka,vis daugiau tenka matyti -hibridus,arba el mobilius.Tie patys dušmanai daug važinėja su toyota prius.