Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Rimas.V parašė:
Robertas.M parašė:
Žilvinas.G parašė:
Robertas.M parašė:

Ernestas.B parašė:

Keliaujam jau nuo naujų metų, pavyko pasiekti Ispaniją. Džiaugiamės saule. Kadangi paiko vieta, planuojam pabūti ilgiau ir kilo noras ištraukti kojas/stabilizatorius. Galbūt kažkas žinote kaip jos veikia? Yra rankena ir varžtas. Purvina ir aprudiję, todėl nelabai pavyksta išjudinti kojos ir sunku suprasti ką pirma reikia padaryti, kad ją pajudinti ir kaip.




Šaunuoliai kad trainiojatės po pasaulį, o dėl kojos neesu tokios matęs, bet spėju tas šalimais varžto tai saugiklis /fiksatorius , reiktu ji pabandyti išjudinti prieš sukant stipriau. Papurkšk kokios nors WD ( tik nuplauk po to) gal iš ties užkirmijo ir tiek. Pasinaudojęs sutepk, kad vėl nesukirmytu.
Minske Robertai apie tas kojas diskutavome, kad nelabai patogios. Norint jomis pasinaudoti, turi lysti po kemperiu, paspaudus ranketą pastumti atgal, kad ji nusileistu, o tada su raktu kelti.
O tai va, o aš jau pagalvojau, kad geresnės nei nusipirkau ir užpavydėjau, dabar nusiraminau...
Robertai man irgi reikia kazkokiu atramu kokias tu pirkai gal dar kas ka gali rekomenduoti ar turi pardavimui.Nuo vieno kemperio pries parduodant patingejau nusiimti galvojau kam man jos o vat prireike.
Greituoju budu nerandu nors tu ka, bet jie čia tokie kvadratiniai irgi su ilgu raktu per šona sukami, yra tokie su motoriukais, bet puse kemperio kainuoja tai naf...
iš tikro mano atveju nelabai gerai, nes kemperis aukštas ir ilga koja gaunasi, stabilumas taip sau, o gal ne vietoje prisukau. 
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Tomas.J parašė:

Man tai jos tobulos buvo. Ir niekur lįst nereikėjo...
O kaip Tomai rankeną nuspausi, kad atlaisvinus patraukti atgal ir atramą nuleisti? Po to jau su raktu suki nebe atsigulęs. Man Ford iki 2006 m. rėmas eina tik iki garažo ir nėra kur tvirtinti iš viso. Gerai, kad buvo uždėtas kablio prailginimas nuo rėmo ir ant to kablio prailginimo pritvirtintas. Jį pasiekti nepalindus, neįmanoma. Kaip video parodyta, sumontuota prie krašto. 
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Pas mane principas kaip lengvosios domkratas,tik ta vieta kur turi remtis i slenksti, pritvirtinta prie kemperio remo. Landzioti niekur nereikia.Uzdedi is sono rankena suki kol padas atsiremia i asfalta.Nebandziau bet reikalui esant ir rata butu galima nuimti.Tokie mechanizmai stovi du ,gale, is abieju pusiu.Pasidaryti toki galima uz kapeikas.Pas mane gamiklinis.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Žilvinas.G parašė:


Tomas.J parašė:




Man tai jos tobulos buvo. Ir niekur lįst nereikėjo...
O kaip Tomai rankeną nuspausi, kad atlaisvinus patraukti atgal ir atramą nuleisti? Po to jau su raktu suki nebe atsigulęs. Man Ford iki 2006 m. rėmas eina tik iki garažo ir nėra kur tvirtinti iš viso. Gerai, kad buvo uždėtas kablio prailginimas nuo rėmo ir ant to kablio prailginimo pritvirtintas. Jį pasiekti nepalindus, neįmanoma. Kaip video parodyta, sumontuota prie krašto. 
Galima ne prie rėmo prailginimo tvirtinti, o pasidarius nuo rėmo praplatinimus į šonus- už galinio rato. Taip buvo pas mane. Viską padarydavau lengvai pritūpęs ir naudojau dažnai. Dabar Sprintery irgi yra, bet tokios "itališkos", gražios:D Buvau tik kartą atlenkęs- pabandymui. Bet ir nebėra poreikio, ne Fiatas.