Home

Forumas

J.J
dar naujokams...pasiimkit  medzio angliu is Lietuvos NES kROATU ANGLYS MAN ATRODO IS  KUKURUZU IR BAISIAI SMIRDA...  o kepti galima  muriniuose namukuose specialiuose,,,   matyt del gaisro saugumo taip.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Janis.C parašė:
Justinas.S parašė:
patike kempingai istrijos regione,netoli nuo italijos : Sol sttela maris resort - ilgas papludimys,suskirstytas pagal temas: šeimu,sporto ir t.t  yra baseinai,vienas iš ju mažiems vaikams su piratu laivu,šalia miestas Umag
Kempingas Camp Sirena,eile metu tituluojamas kaip švariausias Kroatijos kempingas,prie pat Novigrad
Kempingas Camp rwsosrt Amarin ,salia Rovinj,taip pat su baseinais.






Cia visai neblogai.O kaip su atsiskaitimu? Ar jie priima korteles ar eurus?
Jokiu problemu su mokejimu kortelemis,taip pat registraturoje gali pasikeist eur i kunas,ofivialus kursas 1eur/7,5 kunos
Dainiau paziurek dar cia yra stovejimo aiksteliu. Tiesa mokamos bet manau pigiau nei kempingai. Reikia issididinti reikiama zemelapio vieta. Stellplatz Europa
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Aciu Mariau! Dabar sugerineju info, kaip kempine. Galesiu greit disertacija apie Kroatija rasyti :)
Praktiskai galiu nebevaziuoti.....viska maciau ir zinau :)
:)
Žinutės: 53
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-01-07
Marijus.K parašė:
Dainiau, as galvoju kad aiksteliu ne tiek ir daug Kroatijoje. Bet mano patarimas, pasedek su youtube, ivesk Stellplatz in Kroatien mit womo ir ismeta filmuka apie aiksteles nemokamas. Susidarysi vaizda. Man temperatura birzeli irgi aktuali. Kai buvau, buvo 25- 30, per tai buvo pries 6 metus. Beje rezervavau du kempingus, labai smagu kad kroatai labai geranoriski, ko nepasakyciau apie italus. Tie visi siuncia velniop.
as dabar uzsakineju, sakyciau kiek problematiska..nes tai tas tai anas, tai imk visas 6 naktis ir nemažiau, O kaip rezervavimo mokestis mokamas atskirai? o pavedimas per banka dar 15 eur ?
Žinutės: 53
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-01-07
Janis.C parašė:
Mes planuojame pabuti kokias 2-3 dienas.Gal kas parekomenduotu toki kempinga kad butu ir jura ir miestelis po kuri butu idomu pasivaiksciot.
jei liepos mėn, tai be sansu, rezervavimas min 3 naktis,  o man reikia kad po vieną ten tai šian, tai ką daryti? nes net vienai nakciai nepriims, be to siais metais kainos liepai virs 50 eurų naktis
Žinutės: 53
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-01-07
zodziu jei prie kelio nakti prigaus, tai gali bausti? eina jie na... *, teks glaustis prie kempingų
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tai teisus Tomas kai rašo, kur kas paprasčiau nuskristi  ir auto išsinuomoti, nei lygioje vietoje tiek problemų...
Pirma del rezervavimo mokescio, as mokejau vienoj vietoj 20 eur, kitoj 50 eur uz vieta. Pavedimas musu sajuze kainuoja 0,41 euro cento, as tiek mokejau. Kiek esu buves , tris kartus, ne karto nerezervavau savaitem, max 2-3 dienom. Ir sikart rezervavau po 1-2 paras. Be problemu. Kalbu apie kempingus. Kempingai kur ziurejau po 30-40 euru. Bet jei ziuri tokius kietus kempingus kaip ZATON HOLYDAY REZORT , tai rtada gali buti ir brangiau.