Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Rimai, nepatingėk ir prisijunk prie svetainės, kaip klubo narys :) Jo problema- kelionę tik klubo nariai gali matyti. Pabandysiu perjungti, kad šį albumą visi matytu.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Dainius.D parašė:
Rimai, nepatingėk ir prisijunk prie svetainės, kaip klubo narys :) Jo problema- kelionę tik klubo nariai gali matyti. Pabandysiu perjungti, kad šį albumą visi matytu.
As prisijunges,bet vistiek kurmis islenda :)

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tada čia jau be Aurimo pagalbos nieko nebus.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Dainius.D parašė:
Tada čia jau be Aurimo pagalbos nieko nebus.
Buvau prisijunges,bet dar karta suvedus prisijungima parode ta albuma.
Man be problemu rodo. Man atrodo kad pas Jus gaunasi , kad nuoroda meta i puslapi kemperiu klubo, kurioje imeta kaip neregistruota. Ten suvedi duomenis ir rodo.
Žinutės: 13
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-28
Sveiki, aš irgi kurį laiką žiurinėju kelioninius dujinius grilius ir niekaip negaliu apsispręsti ką pirkti. Nesu naudojes dujinio grilio tad sunku apsispręsti dėl kainos ir kokybės santykio. Gal kas turine nuomonę apie šiuos modelius: http://www.movera.lt/dujinis-grilis-fargotmhttp://www.movera.lt/grilis-o-grill-3000o šitas pagal kaina tai turbūt griliu "Feraris"http://www.grillman.lt/lt/nesiojami-griliai/travel-q.html
Nezinau del Jusu nurodytu, taciau kai rinkausi dujini griliu, buvau issiaiskines, kad lyderiai sio reikalo yra tokios firmos kaip CADAC grill. Jie olandai. Tiesa Dainiui kazkas neveike su  juo, manau kazko ten truko komplektacijoje. Taip pat labai gero Campingaz gaminiai. Teko tureti ir turiu ir viena ir kita. Kepa puikiai. Bet nuo siu metu meginsiu veziotis griliu dieva Big GREEN EGG. Kepa nerealiai, bet tai su anglim. Be to trukumas kad sveria 30 kg.
 Is dujiniu, rinkciausi butent is siu dvieju firmu.
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Dainius.D parašė:
Naudoju Campingaz ir esu labai patenkintas. Galima naudoti kaip dujinę viryklę arba kaip grilių. Kepėm dešreles, hamburgerius, daržoves, mėsos kepsnelius, bulves, žuvį (telpa trys- keturios dorado arba 300-400 kilbukų). Viskas puikiai. Po griliumi padėklas į kurį pilamas vanduo, kas neturi sąžinės ten  pila  alų arba vyną.


Grilius  4-ta nuotrauka








NEPARDUODU !
Tep, tep... Nesimato tos nuotraukos :(
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Marijus.K parašė:
Nezinau del Jusu nurodytu, taciau kai rinkausi dujini griliu, buvau issiaiskines, kad lyderiai sio reikalo yra tokios firmos kaip CADAC grill. Jie olandai. Tiesa Dainiui kazkas neveike su  juo, manau kazko ten truko komplektacijoje. Taip pat labai gero Campingaz gaminiai. Teko tureti ir turiu ir viena ir kita. Kepa puikiai. Bet nuo siu metu meginsiu veziotis griliu dieva Big GREEN EGG. Kepa nerealiai, bet tai su anglim. Be to trukumas kad sveria 30 kg.
 Is dujiniu, rinkciausi butent is siu dvieju firmu.
O idomu nes matot, aš pati labai buvau uz tą Green Eggą bet vyras kažkaip labiau uz dujini nes turim dujų išėjimą į lauką ir tipo su dujinių paprasčiau. O iš dujiniu susidomėjome būtent tais iš Cadaco. Tai ir kylo problemų: 1. ar tipo Green Egg ar dujinė? Ar jeigu dujinė tai Cadac ar Campingaz? Kas ką manot? :)
Na , jei nevertinant kemperiavimo, per savo gyvenima turejau ir bandziau ivairius grilius. Praktiskai visu tipu, pradedant elementaria saslykine su malkom, ant lavos akmenu baigiant dujiniais ir keramikiniais. Kalbant apie Green egg, tai besalygiskai geriausia kepsnine siandien dienai. Pagamintapagal rytietiskas tradicijas kamado kepsnines. Kas del firmos gamintojos, kalbu apie keramikinius grilius, tai papuoliau i tokia istorija: nusipirkau Primo griliu, kepiau ,patiko, sveikas geras maistas. Tada nutariau ir kemperiui isigyti modeliuka, tik Primo labai sunkus, o Big green egg toki turi. Nusipirkau. Siandien galiu pasakyti kad kepu su abiem, taciau geriau gaunasi su Big green egg. Tiesiog dar nesuprantu kas yra, bet abiem kepant, skaniau su mazyliu. 
 Apie dujinius: CADAC yra lyderis ir kemperistu vokieciu , olandu ir daugeliu kitu favoritas. Si firma labiausiai ir pasizymejusi griliu gamyboje. Yra mazesni ir didesni modeliai. Jie is esmes du. Tuo tarpu Campingaz platesnio asortimento firma. Turiu kazkur padeta ant lentynos panasu I Dainiaus. Ten man rodos jei gerai maciau, kaip virykle, bet dedasi groteles ant virsaus. Toks geras universalus daiktas. 
Beje, jei kam labai reiktu, gal ir parduociau, nes visus tuos isbandytus grilius dar ir dabar turiu. Taigi tuoj neis praeiti. :)