Home

Forumas

Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Vebastas turiu keliviniame busike,liuks.Bet manajam kemperyje Triuma DIZELINE,sildo patalpa ir vandeni.Pasirenki vandens temperatura ir patalpos pastatai automatika ir nesuku galvos.Vaziuojant aisku uztenka nuo variklio peciuko.Dirba tyliai,siluma maloni.Kai atsals orai manau bus viskas ok.
Žinutės: 119
Nuotraukos: 114
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-30
Va toks daiktas galimas sumontuoti su webasta, del veikimo dar neakomentuosiu, bet manau sils vandenukas :) 
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
kokia naudinga diskusija užvirė :) 
sunku, kai neturi savo patirties, tai atrodo vienaip - kaip gaunasi... 
kol kas dovanų gavome senesnį Trumos modelį, tad pasižaidimui pabandysim jį pasileist.
Skaitau, kaip jūs čia pavasariais ir rudeniais naudojat nu ir taip jau man norisi :) 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vaida.M parašė:

kokia naudinga diskusija užvirė :) 
sunku, kai neturi savo patirties, tai atrodo vienaip - kaip gaunasi... 
kol kas dovanų gavome senesnį Trumos modelį, tad pasižaidimui pabandysim jį pasileist.
Skaitau, kaip jūs čia pavasariais ir rudeniais naudojat nu ir taip jau man norisi :) 
Žiemą važiuoti dar viskas kitaip, visai kitas pasaulis. Vien tik dėl prasto šildymo ir apšiltinimo gali prarasti tokia galimybę, todėl darant geriau apie tai pagalvoti ir viska padaryti kad galėtum keliauti bet kada ir bet kur. Svarbu neatsipalaiduoti ir neteisinti savęs tipo  "ai, važiuosiu tik vasara" , "bus gerai ir taip " ar dar kaip nors kad tik mažiau daryti dabar :stop:. jei tik galimybės bent kokios yra daryčiau su vandens kontūru ir vandeniniu šildytuvu tai ir komfortas ir taupumas ir iš po nakties variklį pašildyti prieš užvedant jokiu problemų. 

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
man atrodo čia kaip ir su pirmu namu, kurį berods uošvienei atiduot reikia? antras jau draugui būna, trečias sau :)