Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dionisas.S parašė:
Dainius.D parašė:
Kiti du žmonės gali kainuoti ir virš 20eu..
Optimaliausia turbūt butu,per programėle suplanuoti visa maršrutą,kaip jau rašė kolegos,tada visos kainos butu aiškios kiek vienam žmogui? O kortele galima bet kada įsigyti,ar yra tam tikras laikotarpis?
Optimaliausia, mano subjektyve nuomone, nesirinkti pačios nedraugiškiausios šalies (Kroatijos) kemperiams su begalia visokių draudimų.
Yra dar daugybė draugiškesnių, kur keliauji mėnesį ir jokių kempingų neprireikia:juokas:
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Arvydas.I parašė:
Dionisas.S parašė:
Dainius.D parašė:
Kiti du žmonės gali kainuoti ir virš 20eu..
Optimaliausia turbūt butu,per programėle suplanuoti visa maršrutą,kaip jau rašė kolegos,tada visos kainos butu aiškios kiek vienam žmogui? O kortele galima bet kada įsigyti,ar yra tam tikras laikotarpis?
Optimaliausia, mano subjektyve nuomone, nesirinkti pačios nedraugiškiausios šalies (Kroatijos) kemperiams su begalia visokių draudimų.
Yra dar daugybė draugiškesnių, kur keliauji mėnesį ir jokių kempingų neprireikia:juokas:
Ok. Pvz-Bulgarija? Ten man neteko dar būti su kemperiu..
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Bulgarijoje galima ir be kempingų, bet ten kempingai tokie pigūs, kad be jų negalima :)

Jei nuspręsi ten važiuoti, tai galėsiu pasidalint turima info, o pradžiai gali pasižiūrėti fotkes iš mūsų šeimos kelionės Atroji kelionė į Bulgariją
Ten visai beveik nera kempingu :) Arba kiek maciau labai patriuse. As nebuciau toks kategoriskas Kroatijos atzvilgiu. Nenorekite visko uz dyka. I komunizma jau neiname. Einame i kita puse, kur uz kokybe reikia susimoketi.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Dainius.D parašė:
Bulgarijoje galima ir be kempingų, bet ten kempingai tokie pigūs, kad be jų negalima :)

Jei nuspręsi ten važiuoti, tai galėsiu pasidalint turima info, o pradžiai gali pasižiūrėti fotkes iš mūsų šeimos kelionės Atroji kelionė į Bulgariją
dėkui!:) 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dionisas.S parašė:


Arvydas.I parašė:


Dionisas.S parašė:


Dainius.D parašė:


Kiti du žmonės gali kainuoti ir virš 20eu..
Optimaliausia turbūt butu,per programėle suplanuoti visa maršrutą,kaip jau rašė kolegos,tada visos kainos butu aiškios kiek vienam žmogui? O kortele galima bet kada įsigyti,ar yra tam tikras laikotarpis?
Optimaliausia, mano subjektyve nuomone, nesirinkti pačios nedraugiškiausios šalies (Kroatijos) kemperiams su begalia visokių draudimų.
Yra dar daugybė draugiškesnių, kur keliauji mėnesį ir jokių kempingų neprireikia:juokas:
Ok. Pvz-Bulgarija? Ten man neteko dar būti su kemperiu..
Manau visai neblogai Graikija, Portugalija. Teko būti pernai Portugalijoje - kempingų nereikėjo. Pakankamai yra Stellplatz aikštelių. Graikijoje (2013) per 5 savaites buvome tik dviejuose. Pirmas Atėnose, ten daugiau nėra kur apsistoti, antras viename iš piečiausių taškų ir tai tik iš noro susipažinti su graikišku išskirtinumu:velnias:
Graikijoje tikrai patiko.... šiemet vėl važiojame:geras:


Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:

Ten visai beveik nera kempingu :) Arba kiek maciau labai patriuse. As nebuciau toks kategoriskas Kroatijos atzvilgiu. Nenorekite visko uz dyka. I komunizma jau neiname. Einame i kita puse, kur uz kokybe reikia susimoketi.
Kiekvienam savaip:juokas:, kam mokėti, jei iš prigimties esi laisvas. 

Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Kiek buvau Kroatijoje tai su kiekviena kelione ant jos vis piktesnis buvau po paskutines sakiau isvis nebevaziuosiu ten siaip tai plesikai jie.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Aišku,tuos kainos jaučiasi... Bet,dėl saugumo,tai liktai saugi šalys,palyginus su Ispanija,Italija pvz?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Rimas.V parašė:
Kiek buvau Kroatijoje tai su kiekviena kelione ant jos vis piktesnis buvau po paskutines sakiau isvis nebevaziuosiu ten siaip tai plesikai jie.
Išlepino juos besaikis kiekis norinčių....
 Ko ten visi taip veržiasi, nesuprantu? Šalis ne tokia ir didelė, pilnai per vieną kelione galima daug maž viską apvažiuoti.