Home

Forumas

Žinutės: 11
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-02-16
Planuoju bent pradžiai po pabaltį (Estija, Latvija) ir Lenkija. Tada jau galima ir toliau bandyti. Pateikiau skelbimą, galvojau įsikėlė kaip nuoroda. Na kol kas tik vienas panevežietis siūlo su 150 000km rida, bet jis jau labai trumpas, kiti jau eina apie180-190 000km. Tai ir man įtarimai, kad gal tiesiog atsuktas spidometras. Šito būda atrodo gerai, bent nuotraukose. Ir išdėstymas man patinka. Gal išeis penktadienį sutarti apžiūrą.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Gal turi drauga kemperista,kuris zinotu kur ka ziureti,prasyk kad padetu.Siaip galutinis apsisprendimas, aisku, vietoje kai viska matai.Patarciau neskubeti,senesniu yra pakankamai is ko rinktis.www.mobile.de   www.truckscout.de persivartyk situos skelbimus.As esu pirkes du kemperius abu is Vokietijos,pagal siuos puslapius radau.Vokieciai tvarkingi,kad ir senesni,ju kemperiai visuomet buna geresneje bukleje.Kainu rasi visokiu.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Lt buna naujasnio modelio uz panasia suma..Kol sau ieskojau metus laiko,tai visokiu variantu teko matyti. 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Kemperio pirkimas - tai didelis darbas, reikalaujantis didelės kantrybės ir užsispyrimo. 
Svarbiausia nepasiduoti pagundai įsigyti bet ką, nes tai gali būti dar didesnė problema nei neturėti jokio.

Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Pritariu Arvydui, geri variantai su gera kaina pasitaiko ypač retai.
Aš asmeniškai ieškojau kemperio virš 5 metų, per tą laiką jau buvo išsiaiškinta ko norima, kaip patikrinti ir t.t.
Paskutinius keletą metų žiūrėjau daužtus variantus, bet pasitaikė dešimties metų kemperis su ypač maža rida ir ypatingai prižiūrėtas.
Žinutės: 11
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-02-16
Vytautai, o kaip su pirkimu iš mobile.de? Kaip su kelione? Tada su kažkuom reikia važiuoti, kad parsivaryti. Ar iš nuotraukų per kažkokią įmonę atvarė pskui?
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Galima lėktuvu nuskrist,jei nėra kas nuveža.O parvažiuot su kemperiu.Iš nuotrauku tikrai nepirk,ne nauja daigta is dilerio juk perki
Žinutės: 79
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-01-26
https://m.autoplius.lt/skelbimai/fiat-ducato-turistiniai-automobiliai-8717103.html

Sitas gal visai nieko ir rida normali ir pagal foto tvarkingas ir privalumu ira ir kaina panasi;) 
Bet cia tik mano nuomone;)
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Tadas.P parašė:
https://m.autoplius.lt/skelbimai/fiat-ducato-turistiniai-automobiliai-8717103.html

Sitas gal visai nieko ir rida normali ir pagal foto tvarkingas ir privalumu ira ir kaina panasi;) 
Bet cia tik mano nuomone;)
Ilgą laiką jau matau ji skelbimuose.. Kaina gal siek tiek užkelta..:)
Žinutės: 79
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-01-26
Bet jai nieko nereikia daryti ir dar kaina pasiderinti kazkiek tai gal nieko varijantas