Home

Forumas

Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Aurelijus.B parašė:
Andrius.K parašė:
Dar yra toks atramų variantas. Tik jų tvirtinimas kiek sudėtingesnis.


Neblogas variantas. Tik nelabai supratau kaip jos tvirtinasi? 
Mano supratimu turi tvirtintis tiesiai prie sėdynės atlošo karkaso. Ne visos sėdynės toje vietoje turi kažkokios "mėsos" kur galima būtų prisukt. Gali prireikt suvirinimo darbų :(
Žinutės: 30
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-09
Mes pirmiausia ir gvildenom toki varianta, bet pas Mus nebuvo prie ko sukt :(
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Reikės pačiupinėti sėdynė. 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Akvile.P parašė:
Tomas.J parašė:
Porankiai :ok:
Gal grindys vandeniu šildomos kemperio?


Nea, nešildomos :) 
O ką reiškia tie kraniukai ir vamzdeliai po sėdyne, einantys link saliono? Pas vieną busą mačiau buvo labai panašiai padarytos šildomos grindys nuo šlapios Webasto. Geras sprendimas.

Žinutės: 30
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-09
Tomas.J parašė:
Akvile.P parašė:
Tomas.J parašė:
Porankiai :ok:
Gal grindys vandeniu šildomos kemperio?


Nea, nešildomos :) 
O ką reiškia tie kraniukai ir vamzdeliai po sėdyne, einantys link saliono? Pas vieną busą mačiau buvo labai panašiai padarytos šildomos grindys nuo šlapios Webasto. Geras sprendimas.


Pas musbirgi ten sildymas :) tik ne grindininis o i bendra sistema. Jo, geras dalymas :) ypac kai mes rudeni-ziema megstam keliaut :) 
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Andrius.K parašė:
Aurelijus.B parašė:
Andrius.K parašė:
Dar yra toks atramų variantas. Tik jų tvirtinimas kiek sudėtingesnis.


Neblogas variantas. Tik nelabai supratau kaip jos tvirtinasi? 
Mano supratimu turi tvirtintis tiesiai prie sėdynės atlošo karkaso. Ne visos sėdynės toje vietoje turi kažkokios 'mėsos' kur galima būtų prisukt. Gali prireikt suvirinimo darbų :(
Na apčiupinėjau aš tas sėdynės ir neužčiopiau prie ko būtų galimą tuos porankius prisukti. Viskas aplinkui minkšta. O, nurengti sėdynės nėra galimybės. Mintis gera, bet rizikinga, arba sugadinsi sėdynes idar apsiženisi su tomis rankenomis. 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Pas mane MB originaliai stovi ISRI sėdynės. Vidiniai porankiai yra, išorinių nebuvo. Skyles prabadžiau, radau originalias tvirtinimo vietas, prisukau originalius ISRI porankius.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Tomas.J parašė:
Pas mane MB originaliai stovi ISRI sėdynės. Vidiniai porankiai yra, išorinių nebuvo. Skyles prabadžiau, radau originalias tvirtinimo vietas, prisukau originalius ISRI porankius.
O, kaip bus, jei nerasiu prapjovęs prie ko sukti tu porankiu? Pas mane sėdynių šonai tokie minkšti kad nieko neužčiopiau. Tai geriau keisti sėdynės negu sugadintom važinėti ir nervintis. 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Prieš badydamas apžiūrėjau šrote suplyšusias, pasimatavau kur būna skylės, tose vietose (nematavęs tikrai jų būčiau neužčiuopęs) savo gerai iščiupinėjau ir tada badžiau. Kvaila būtų badyti neįsitikinus:ratu: