Home

Forumas

Žinutės: 78
Nuotraukos: 16
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-06
Virginija.J parašė:
Sveikas, Simai! :) Kokia šalis paliko didžiausią įspūdį?
Manau Vokietija, jei tiksliau Bavarijos kraštas, ir Šiaurės Italija (Torbolė).
Su kempingais Olandijoje gerai. Praeitais metais buvau , labai patiko ypac Texel sala.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 16
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-06
Marijus.K parašė:
Su kempingais Olandijoje gerai. Praeitais metais buvau , labai patiko ypac Texel sala.
Smagu girdėt, paskutinį kart buvau praeitų metų gegužę, Ede mieste, miestas daugiau industrinis, bet senamiestis labai gražus, tame regione daug senovinių vėjo malūnų ir nei vieno nemačiau apleisto.
Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Sveikas Simai, smagu sutikti dar vieną būsimą "priekabiautoją" kaip ir mes :plojimai: Mūsų keliavimas buvo labai panašus kaip ir tavo aprašytas - kelionės automobiliu ir miegojimas jame arba palapinėje. Gal galėtum daugiau papasakoti apie Olandiją? Tai vienas mūsų tikslų šiemet ir norim daugiau apie kempingus sužinoti, ką verta pamatyti ir pan. Gal netyčia kas buvot kempinguose, kur graži gamta ir ne tiek daug poilsiautojų?
Žinutės: 53
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-01-07
Marijus.K parašė:
Su kempingais Olandijoje gerai. Praeitais metais buvau , labai patiko ypac Texel sala.
taip, ten ju pakankamas kiekis bet  Mes buvome savaite, is kelio nuorodu nebuvo daug, reikejo zinoti matyt kur ieskoti. kur prie juros ar kurortas tai yra nuorodu, kitur  mazai mateme. bet pagal katologus - ju ten tukstanciai. Labai patiko ju poziuris, visada praleis kemperi ar su priekaba.:geras:
Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Sergej o kur buvote? Ką verta pamatyti Olandijoje? Mes patys tai Belgiją kiaurai išilgai išmaišę per 5 metus, tai jau nebeturime ten ką ir bežiūrėti :rytas:
Žinutės: 78
Nuotraukos: 16
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-06
Guoda.S parašė:
Sergej o kur buvote? Ką verta pamatyti Olandijoje? Mes patys tai Belgiją kiaurai išilgai išmaišę per 5 metus, tai jau nebeturime ten ką ir bežiūrėti :rytas:
Olandijoje pagrinde ne poilsiauti važiuodavau, tiekėjus turime ten. Bet EDE's senamiestis patiko, svarbu per piko kamščius ilsėtis kur gražioj vietoj, o tik po jų judėti toliau. :tourist2:
Žinutės: 78
Nuotraukos: 16
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-06
Guoda.S parašė:
Sveikas Simai, smagu sutikti dar vieną būsimą 'priekabiautoją' kaip ir mes :plojimai: Mūsų keliavimas buvo labai panašus kaip ir tavo aprašytas - kelionės automobiliu ir miegojimas jame arba palapinėje. Gal galėtum daugiau papasakoti apie Olandiją? Tai vienas mūsų tikslų šiemet ir norim daugiau apie kempingus sužinoti, ką verta pamatyti ir pan. Gal netyčia kas buvot kempinguose, kur graži gamta ir ne tiek daug poilsiautojų?
apsistodavau rehosrs viešbutyje, ~65Eur.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 16
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-06
Sergej.K parašė:
Marijus.K parašė:
Su kempingais Olandijoje gerai. Praeitais metais buvau , labai patiko ypac Texel sala.
taip, ten ju pakankamas kiekis bet  Mes buvome savaite, is kelio nuorodu nebuvo daug, reikejo zinoti matyt kur ieskoti. kur prie juros ar kurortas tai yra nuorodu, kitur  mazai mateme. bet pagal katologus - ju ten tukstanciai. Labai patiko ju poziuris, visada praleis kemperi ar su priekaba.:geras:
Tikrai tiesa, net ir be priekabos, vienas vietinis pasakojo, kad daugeliui olandų yra svarbu ką apie juos mano kitataučiai (pirklių šalis :D), tai su užsienietiškais numeriais matydami automobilį nes nesinervoja jei šis kaip nors keistai pavairuoja.
Žinutės: 53
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-01-07
Guoda.S parašė:
Sergej o kur buvote? Ką verta pamatyti Olandijoje? Mes patys tai Belgiją kiaurai išilgai išmaišę per 5 metus, tai jau nebeturime ten ką ir bežiūrėti :rytas:
mes irgi buvome su reikalais, bet miestus apvaziuodavome tuos kurie pokeliui. Visi grazus -Guoda, Delfis, kaimeliai daug grazesni. Man labai patiko, kita karta vaziuociau tiesiog be jokio plano, visur labai idomu. nepatiko tik dideli miestai - minios ir sunku vaziuoti:D