Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vytautas.J parašė:

Dekui, Mindaugai,programele buvo ikelta, tik nebuvau gerai isstudijaves.Pasirodo jo, geras dailykas.
  Degalinese nakvojam Lenkijoj,Vokietijoje,kai varai is tasko i taska ir ateina vakaras.Kol kas buvo ramu,daznai ir policija pasimaiso,zmoniu visuomet pilna.Manau, kad saugiau negu kazkur nemokamoje,pamiskeje.
Nebutina pakrumėse nakvoti, kaip ir bet kur kitur, ilgiau pakeliavus ,  susivoki, kad nakvynės vietą visada atsiras ir jau elgiesi iš nuojautos pagal aplinkybes. Stebi aplinką, žemėlapį , matai artimus miestus ir vietoves jame. Man pasiteisina mapsme kai reikia greitai improvizuoti, nes retai planuoju iš anksto, dar taip nebuvo , kad valkataudamas nerasčiau kur prisiglausti. Arvydo variantas geresnis jei pradedi keliauti ir nori buti tikras, bet tai atimtu iš manęs nuotikį. Nors taupydamas laiką ir pinigus planuočiau keliones tokiu budu. Čia kaip religija, kaip keliauti, kokį budą pasirinkti. Iš esmės visi geri jei jums tinka.
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
 Nukrypome nuo temos. Pabaigai , kempingu ieskau su ACSI programos appsu-  offseason ACSI kortele atsiperka per kelias nakvynes. Nemokamas nakvynes ir issipylimo vietas renkuosi is triju programu mobiliu versiju , o daznai ,paanalizaves ta pacia sustojimo vieta, per kelias is siu programeliu : 123. Visos programeles yra  Google Play androidui ir IOS App Story.
 Kas labai patogu-  nurodzius i patikusia vieta, programeles pasiulo naudotis jusu turimomis irenginyje navigacinemis sistemomis arba Google Maps pasirinktinai.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Rolandas.H parašė:
 Nukrypome nuo temos. Pabaigai , kempingu ieskau su ACSI programos appsu-  offseason ACSI kortele atsiperka per kelias nakvynes. Nemokamas nakvynes ir issipylimo vietas renkuosi is triju programu mobiliu versiju , o daznai ,paanalizaves ta pacia sustojimo vieta, per kelias is siu programeliu : 123. Visos programeles yra  Google Play androidui ir IOS App Story.
 Kas labai patogu-  nurodzius i patikusia vieta, programeles pasiulo naudotis jusu turimomis irenginyje navigacinemis sistemomis arba Google Maps pasirinktinai.
Už nuorodas 1,2,3 AČIŪ
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Antra nuoroda man naujiena. Puiki! Ačiū!

Žinutės: 1
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-07-16
Sveiki. Ar galiu eksploatuoti lengvąjį automobilį su prikabinamu nameliu, turint B kategoriją? Prikabinamas namelis yra vienaašis, sveria 1340kg. Mano lengvasis automobilis: didžiausias techniškai leidžiama pakrautos transporto priemonės masė - 2180kg, o parengtos eksploatuoti transporto priemonės masė  - 1613kg.
Kurią automobilio masę žiūrėti? Nes pagal vieną galiu tempti, pagal kitą ne... :D
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Paulius.K parašė:
Sveiki. Ar galiu eksploatuoti lengvąjį automobilį su prikabinamu nameliu, turint B kategoriją? Prikabinamas namelis yra vienaašis, sveria 1340kg. Mano lengvasis automobilis: didžiausias techniškai leidžiama pakrautos transporto priemonės masė - 2180kg, o parengtos eksploatuoti transporto priemonės masė  - 1613kg.
Kurią automobilio masę žiūrėti? Nes pagal vieną galiu tempti, pagal kitą ne... :D
Tema diskutuota, jei tingi skaityti skambink į regitrą
Žinutės: 6
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-06-22
Paulius.K parašė:
Sveiki. Ar galiu eksploatuoti lengvąjį automobilį su prikabinamu nameliu, turint B kategoriją? Prikabinamas namelis yra vienaašis, sveria 1340kg. Mano lengvasis automobilis: didžiausias techniškai leidžiama pakrautos transporto priemonės masė - 2180kg, o parengtos eksploatuoti transporto priemonės masė  - 1613kg.
Kurią automobilio masę žiūrėti? Nes pagal vieną galiu tempti, pagal kitą ne... :D
B kategorija,priekabos didziausia mase 750kg.Apie velkancia tr.pr.ir jos svori neuzsimena.Aisku 3500kg virsyti negali.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Norvegai rašo, kad šį sezoną aktyviai sveria kemperius.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Ričardas.V parašė:
Norvegai rašo, kad šį sezoną aktyviai sveria kemperius.
Manau, artimiausiu nebeliks nei vienos valstybės Europoje, kur pavyks keliauti perkrovus kemperį.

Naujokams, planuojantiems įsigyti kemperį, reikėtų gerai pasiskaičiuoti, kokį svorį norės vežioti, nes dabar, dar vis pasitaiko "keistuolių" Europos keliuose...... 3500 kg kemperis, o važiuoja visas "taboras"

Prieš kelis metus, kažkas jau yra rašęs, kad 3500 kg kemperis, skirtas keliauti tik dviems. 
Su šia mintimi pilnai sutinku. Esu kelis kartus svėręs pilnai pakrautą kemperį kelionei. Atsargos ne tiek ir daug lieka, o keliaujame tik dviese. Aišku galima daug ką išmesti - išleisti vandenį, pasikeisti akumuliatorius į lengvesnius ir t.t. Bet ar tai praskaidrins kelioninę nuotaiką, didelis klaustukas. 
Man regis, paprasčiau būtų skaičiuoti prieš perkant :driving:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Ričardas.V parašė:
Norvegai rašo, kad šį sezoną aktyviai sveria kemperius.
Manau, artimiausiu nebeliks nei vienos valstybės Europoje, kur pavyks keliauti perkrovus kemperį.

Naujokams, planuojantiems įsigyti kemperį, reikėtų gerai pasiskaičiuoti, kokį svorį norės vežioti, nes dabar, dar vis pasitaiko 'keistuolių' Europos keliuose...... 3500 kg kemperis, o važiuoja visas 'taboras'


Prieš kelis metus, kažkas jau yra rašęs, kad 3500 kg kemperis, skirtas keliauti tik dviems. 
Su šia mintimi pilnai sutinku. Esu kelis kartus svėręs pilnai pakrautą kemperį kelionei. Atsargos ne tiek ir daug lieka, o keliaujame tik dviese. Aišku galima daug ką išmesti - išleisti vandenį, pasikeisti akumuliatorius į lengvesnius ir t.t. Bet ar tai praskaidrins kelioninę nuotaiką, didelis klaustukas. 
Man regis, paprasčiau būtų skaičiuoti prieš perkant :driving:
Net ir sunkesnis kemperis optimalu keliauti  dviese. Nesvarbu kelių jis vietų popieriuose, bet pojutis visai kitas, kitokia kelionė. Dabar vistik matau kaip yra gerai turėti dideles atsargas ir buti nepriklausomam. Jei dvejojete dėl didesnio nei 3,5t tai ramiai imkitės to reikalo, teisės C kategorija vienintelė reali problema bet sprendžiama.