Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Atsisiunciate norima faila ir patalpinate ji savo navigatoriaus POI papkeje.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Prancūzų puslapis su "serviso airemis"  čia
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
:geras: , jei dar Ispanijos tokį puslapiuką   :alus:
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Radau visai idomia programele manau pravers ir kas patiko kad gali pirkt tik menesui vos uz 2eurus
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Nebloga programele, bet as asmeniskai matau visu tu programu minusa, nenurodomas sezoniskumas, ar dirba visus metus ar tik vasaros metu. Gal kas turite , kur butu nurodytas darbo laikas? Vaziuojam istisus metus,  ir kai reikia susirasti stovejima, kokiai parai, tai problema. Apziuri kas domina, tada googlini ar tikrai dirba ar ne...
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
jokių problemų,surandi vietą ir pasiskaitai komentarus,jie būna datuoti:)
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Man patogiausias produktas -campercontact.com. Suinstaliuota į navigaciją ir programėlė telefone. Navigacijoje susirandu stovėjimo vietą norimoje vietoje, telefone peržiūriu aprašymus, nuotraukas, koks servisas. Navigacijoje turiu ir "park4night" - nepasitvirtino. Kurios vietos dubliuojasi su campercontact nuoroda, tada viskas gerai. O jei "park4nigt" nurodytoje vietoje nėra campercontakto nuorodos, tai nieko naudingo. Man toks įspūdis, kad park4nigt nuorodos - kur kas nors bet kur, bet kaip pernakvojo. Į campercontact esu kėlęs kelias stovėjimo vietas. Admistratoriai patikrina, pakoreguoja ir paros laikotarpyje patalpina.
As ta programele turiu irgi jau seniai, bet kaip ir Ricardas naudoju Campercontact. Man atrodo kad park4 night sudetos apskritai visos vietos kur galima sustoti, ir nebutinai kemperiams. Tiesa Prancuzijoje naudojau labiau Caramaps programa. Kazkaip ji labiau pasiteisino nei Campercontact.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Visos jos neblogos, bet nei vienoje, nereikalauja is ikelianciu, kad nurodytu sezoniskuma. Sakyciau, kad tai labai aktualu. Ir tokia programele butu lydere tarp kitu. PVZ vaziuojam ziemos metu, tai atsibosta tiek laikoskirti komentarams skaityti ar kempingo puslapio ieskoti. Labiausiai man padeda google maps, ten nurodo laika.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Tadas.Z parašė:
Visos jos neblogos, bet nei vienoje, nereikalauja is ikelianciu, kad nurodytu sezoniskuma. Sakyciau, kad tai labai aktualu. Ir tokia programele butu lydere tarp kitu. PVZ vaziuojam ziemos metu, tai atsibosta tiek laikoskirti komentarams skaityti ar kempingo puslapio ieskoti. Labiausiai man padeda google maps, ten nurodo laika.
„Campercontact“-e darbo sezonas  - privalomas įvesti laukas. Prie kiekvienos stovėjimo vietos tai nurodyta.