Home

Forumas

Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Stellplatz iš daugelio šaltinių. Vokiškoje popierinėje knygoje daugiau info - nurodo kur yra vanduo išpylimai, skaitmeninėse bazese (pašių vietų daugiau), kurias turiu nedetalizuoja. Bet nakvynei dažniausiai tinka. Jei ne, tai jų labai daug, galima pervažiuoti į kitą vietą
Čia Stellplatz Vokietijoje

Žinutės: 1599
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
O skaitmeninės versijos- į kurias reiktų dėmesį atkreipti?


Arvydas.I parašė:
Marijus.K parašė:
Gryztu prie Giedriaus minties, kad kiekvienam savo. Visi mato savo privalumus. Man isvis paskutiniu metu tos navigacijos grybu karas. Kai uzvede Prancuzijoje( ir ne viena o trys) navigacijos per ukininko kiema ir kukuruzu laukus, tai dabar is vakaro persiziuriu marsruta. matyt reiks gryzti prie popieriniu zemelapiu...
Nieko naujo. 
Manau tai nuo naudojamos navigacijos rūšies nepriklauso. Žemėlapius sudaro kiekvienoje valstybėje visiems tie patys. Mes taip pat Prancūzijoje esame važiavę per kukurūzų laukus su MapPoint, bet pats kelias buvo asfaltuotas:D Dar kai 2013 metų versijos nebuvo, naudojom 2011 metų, vienas taip pat 'aimanavo', kad jam teko per laukus pavaryti (taip pat, regis, buvo Prancūzija). 
Manau, niekas ten naujose versijose nieko neperdarinėja, tiesiog laiks nuo laiko įtraukia naujai atsiradusių atkarpų.
Taip taip, bet kai vaziuoji su nemazu sastatu ir apsisukti reikia truputi didesniu pastangu, stengiesi nepakliuti i tokias situacijas.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J parašė:
O skaitmeninės versijos- į kurias reiktų dėmesį atkreipti?




Čia nelabai ką galiu patarti. Visokią info apie keliones reku daugiau kaip 10 metų. Papildau, kai kas nors užsako naują maršrutą. Ją patoviai rušiuoju, palildau, filtruoju Excel pagalba, tad net pats nelabai žinau ką ir iš kur paėmiau.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Marijus.K parašė:
Gryztu prie Giedriaus minties, kad kiekvienam savo. Visi mato savo privalumus. Man isvis paskutiniu metu tos navigacijos grybu karas. Kai uzvede Prancuzijoje( ir ne viena o trys) navigacijos per ukininko kiema ir kukuruzu laukus, tai dabar is vakaro persiziuriu marsruta. matyt reiks gryzti prie popieriniu zemelapiu...
 Tikriausia taip butu geriausia.. Kažkada,kai važinėjau be navigacijos,tai tiesiog peržiūrinėjau popierini žemėlapi,surašinėjau i atskira lapuką keliu numerius,rodiklius ir t.t. Ir tokiu būdu važiavau:) Tai dabar turbūt reikės daryti ta pati,prieš važiuojant:)
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Arvydas.I parašė:
Visai neseniai baigiau ruošti maršrutą šių metų kelionei į Graikiją. Maršrutą padariau ant jau buvusio, kuriuo važiavau prieš penkis metus (dar vienas MapPoint privalumas).
Noriu pasidalinti maža dalelyte viename pusesalyje, nes kažkodėl labai abejoju ar kitose programose įmanoma sudėti tiek info vienoje vietoje ir nesugaištant daug laiko. Kiekvienam taškui galima atsidaryti aprašymus.

Na Arvydai, cia vienareiksmiskai, kad Mappoint Patogu. Siuo metu kalbame apie patogias alternatyvas. Mappoint butent keliavimui skirta buvo. 
Dionisas.S parašė:
Marijus.K parašė:
Gryztu prie Giedriaus minties, kad kiekvienam savo. Visi mato savo privalumus. Man isvis paskutiniu metu tos navigacijos grybu karas. Kai uzvede Prancuzijoje( ir ne viena o trys) navigacijos per ukininko kiema ir kukuruzu laukus, tai dabar is vakaro persiziuriu marsruta. matyt reiks gryzti prie popieriniu zemelapiu...
 Tikriausia taip butu geriausia.. Kažkada,kai važinėjau be navigacijos,tai tiesiog peržiūrinėjau popierini žemėlapi,surašinėjau i atskira lapuką keliu numerius,rodiklius ir t.t. Ir tokiu būdu važiavau:) Tai dabar turbūt reikės daryti ta pati,prieš važiuojant:)
As persiziuriu visada, bet vistiek ir navigacija isijungiu. Ir kaip rasiau dazniausiai ne viena.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dionisas.S parašė:

Marijus.K parašė:

Gryztu prie Giedriaus minties, kad kiekvienam savo. Visi mato savo privalumus. Man isvis paskutiniu metu tos navigacijos grybu karas. Kai uzvede Prancuzijoje( ir ne viena o trys) navigacijos per ukininko kiema ir kukuruzu laukus, tai dabar is vakaro persiziuriu marsruta. matyt reiks gryzti prie popieriniu zemelapiu...
 Tikriausia taip butu geriausia.. Kažkada,kai važinėjau be navigacijos,tai tiesiog peržiūrinėjau popierini žemėlapi,surašinėjau i atskira lapuką keliu numerius,rodiklius ir t.t. Ir tokiu būdu važiavau:) Tai dabar turbūt reikės daryti ta pati,prieš važiuojant:)
Tada iš karto kyla klausimas - kuo popierinis pranašiau už MapPoint?
Aš labai labai abejoju, kad turėsite "pirmo šviežumo", svarbiausia, detalius popierinius žemėlapius....
MapPoint irgi jau ne "pirmo šviežumo", bet labai detalus (žinoma kai kur nėra naujausių kelių - didelis minusas), jame galima pasižiūrėti visą Europos vaizdą iš karto arba iššsididinti atskirą šalį, regijoną ar net kiemą. Ir, svarviausia nereikia susirašyti "i atskira lapuką keliu numerius,rodiklius ir t.t."

Na raseme kad reiks gryzti. Siandien dienai pasitikrinu Google maps kas vakara pries kita marsruta. O siaip navigacja naudoju. As is esmes nesu pries Mappoint, jei pats esi priprates ir naudoji. I kiekviena sistema reikia isikirsti ir priprasti. Nera daug motyvacijos ta daryti kai zinai kad ji i ateity nebeatnaujinama. O siaip man paemus neatrodo tokia paprasta. Netgi kai naudojausi man pasirode per daug informacijos duoda. Kadangi nemazai kilometru esu prasukes nuo pat vaikystes ar pauglystes, kai kada apskritai ta informacijos padavima mazinu iki minimumo. Nes ji vargina. Pvz vaziuojant nakti mes visada viska isjungiam, primazinam apsvietima. Nesinaudoju niekuo ko nereikia. Nes tai blasko ir vargina. Tiesa nakti kuo toliau tuo maziau vairuoju. Bijau, nesaugu ir tt
Todel is esmes sakau jei Tau tinka patinka tai ir ok. Bet jei naujai paimi, per daug problemiska. Man netgi navigacija Igo nauja versija nepatinka, nes visada naudojausi senesne, jos nebeatnaujina. Senaja zinojau kaip penkis pirstus, nauja kazkokia keista, neiprasta.Turbut apie tai reiketu kalbeti, kad ne Mappoint bloga, tiesiog ji neperspektyvi kad skirtum laiko isstudijavimui. Kai Tu ja zinai kiaurai, tai Tau patogiau nera. Man ji per sudetinga.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Nieko sudėtingo ten nėra, žinoma, jei ja tik naudojasi.... jei nori ja kurti maršrutus, tai tikrai nėra taip paprasta. Galymybių labai daug. Viskas veikia panašiai kaip Excel, ten irgi galymybių labai daug, kurių net ale "profai" neišmano. 
Aš naudoju 30-40 % jos galimybių, kitos skirtos daugiau komerciniai veiklai.
P.S.
Aš visgi manau, kad gal atsiras, tikių, kurie sugebės į ją įkelti atnaujintus žemėlapius.... Kaip atsiradavo išvertusių į rusų kalbą. Aš prieš kelis metus MapPoint2013 išsiverčiau į lietuvių kalbą, nes taip šturmanei labiau patinka, nei naudoti rus variantą.