Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Už sulaužytą detalę ir papildomą dieną dar ir pinigų paėmė?........ stipru!
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dainius.D parašė:
Už sulaužytą detalę ir papildomą dieną dar ir pinigų paėmė?........ stipru!
Taigi... labai apgailestavo ir savo "kaltę" net 30% nuolaida įvertino, o jei rimtai - pasitaikė išskirtinai gera proga užsienietį "paremontuoti"
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Ir labai keistai ta stūpica atrodo.Jei tikrai nuo spaustuvo nukritus toks įlenkimas ir lūžis gavosi,gal ji tikrai daug vargo buvo mačius ir ačiu dievui,kad netrūko važiuojant per kokią duobę ties traukės antgaliu.Man darbe irgi pasitaiko,kad iškrenta iš spaustuvo,bet niekad nėra buve nieko panašaus.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Cia su dalim ar tik uz darba?
Su dalimis. Sąskaitoje „stupica“ (dabar jau žinosiu pavadinimą) įvertinta 330, nuo tos kainos jau skaičiavo nuolaidą.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Dainius.D parašė:
Už sulaužytą detalę ir papildomą dieną dar ir pinigų paėmė?........ stipru!
Taigi... labai apgailestavo ir savo 'kaltę' net 30% nuolaida įvertino, o jei rimtai - pasitaikė išskirtinai gera proga užsienietį 'paremontuoti'
Kada neturi pasirinkimo, tai ir neturi pasirinkimo. Kaip rašiau, Chemnitze buvau užvažiavęs į Fiato didžiulį komercinių automobilių saloną/servisą. Pardavime dešimtys Dukatų, servise turbūt koks 20 darbo vietų (stovėjo ir kemperis). Aš su savo kaukiančiu guoliu jiems visai neįdomus pasirodžiau. Net į kalbas nėjo, vien galvą purtė.
Na cia diskusiju skyrelis todel issakysiu ir savo nuomone :). Nenoreciau su Tavim Arvydai sutikti kad cia tik pasipinigavimas. Ten yra labai konkrecios kainos ir valandiniai ikainiai kiekvienam darbui. Ko nepasakysi apie servisus Lietuvoje. Neaisku pagal ka skaiciuoja , uz ka moki  ir tt. Mano praktika ne vienkartine rodo, kad savo technika susitvarkau pigiau Vokietijoje nei Lietuvoje. Dainiau, nezinau kaip Jusu servise, bet daugelyje servisu Lietuvoje niekas nenesa jokios atsakomybes ir isipareigojimu. 30% nuolaida LT cia kosmiskai butu gerai. Galiu pateikti savo asmeniniu pavyzdziu is Iveco, Toyota, Renault , BMW ir dar nemazai firminiu lietuvisku servisu kai buvo keista daryta  ir neisprestos problemos, apie kompensacijas nebuvo net kalbos. Nekalbant jau apie sugaista laika ir atsiprasyma. Vokieciai ziuri mano nuomone atsakingiau. Naturalu kad servisas ne viska turi. Gi visos irangos nesusipirksi. Aisku reiktu ispeti pries pradedant darbus. Bet kiek suprantu pasirinkimo irgi nebuvo. Beto supraskim kad vokieciu parkas gerokai jaunesnis nei musu. Skirtingai nuo nemazos dalies musiskiu, jie baigia mokslus, stovi prie meistro dar kazkiek ir tik tada gauna teise dirbti. Is kur jam zinoti apie masina jei apie tokia nesimoke. Tai as ziureciau pozityviau. Dziaukites kad sutiko pagelbeti. O tai lengviausias kelias pasakyti : mes neremontuojam tokiu ir eik lauk. Kaip pas mus su Citroenai ar prancuzais. Meistras gal ir suremontuotu, bet kam knistis jei su VW paprasciau. Beje man irgi keista kad nuo nukritimo taip sulinko detale. Kazkas keisto. Kaip visada ilgai prirasyta bet ka darysi.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Negatyvo iš serviso tikrai neišsivežiau. Pasidalinau įspūdžiais ir patirtimi, kad kitam patekus į panašią situaciją, problema vienaip ar kitaip išsprendžiama. Dėl kainos konkrečiam gedimui palyginimo neturiu, bet net nesitikėjau, kad darbo paslauga Vokietijoje bus pigesnė negu Lietuvoje.
„Neigiami“, jei taip galima pavadinti, potyriai - nustebino, kad pedantiški vokiečiai neturėjo atrodo elementaraus įrenginio ratų suvedimui.
Teigiami:
- šaltkalvis galėjo pasakyti, kad daiktas parūdijęs, metalas pavargęs, atsukant ėmė ir įtrūko. Dabar žmogus n kartų man ir meistrui rodė kaip jam išskrito iš varstoto ir tikrai nevaidindamas atsiprašinėjo;
- paklausus, ar galėčiau nakvoti kemperyje, be problemų suorganizavo kur išpilti wc, pajungė elektrą, sujungė apšvietimą, parodė kaip pačiam atsidaryti patalpų duris, nejungė apsaugos. Nuvedė iki savininko namo, sako bet kuriuo metu belskis, jei bus klausimų. O ramiai galėjo uždaryti kemperį servise ir pasiūlyti ateiti ryte. Vokiškų draudimų neturiu, tai nemanau kad jų pareigia su mumis žaistis buvo;
 - be apribojimų davė naudotis naują testinį automobilį. Patestavom iki Karlovy Varų;
 - sąskaitoje surašytos pradinės detalių, darbų kainos ir 30 proc. nuolaida. Aišku, nepatikrinsi, kokia ta pradinė kaina, bet ne žodžiu pasakyta, viskas surašyta.

Po to kelionė tęsėsi per Šveicarijos Alpes, tai nors dėl šių agregatų buvo ramu, kad kur serpantine nesubyrės guolis ar neišsiners traukė.





As  nekalbu apie Tavo negatyva siuo atveju. As kalbu apie musu nuseitikima kad mus apgauna skriaudzia. Cia tokiu komentaru maziau. Man irgi susidare ispudis kad ten pigiau, saziningiau ir patikimiau. Ta ir norejau parasyti. Berods nuo siu metu draudimu ne vokieciams neparduoda.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Pries menesi aprasiau ir savo patirti kai sugedau austrijoje.Uz granata ir pakeitima nuo 500 iki 700 euru ir nuo 5 iki 7 dienu laukti.O laukti kazkur!?
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Kiek pasikalbu su kolegomis, didesnių servisų atstovais, tai visi, kaip ir mes vadovaujasi Autodatos programa. Autodatoje galima rasti didžiąją dalį darbų su gamintojo nustatytаis laiko normatyvais. Tą laiką belieka padauginti iš servise galiojančio valandinio įkainio. Senesniems automobiliams papildomai gali atsirasti nenumatytų darbų- "užrūdijusių" varžtų pramankštinimas, pjovimas ir p.n.. Viskas paprasta ir skaidru. Jei yra tikimybė detalę  sulaužyti ją demontuojant, būtina įspėti klientą ir "nusiimti" atsakomybę. Žinoma būna visko.... tada jau reikia derintis.
 
Ričardo atveju, vokietukai sąžiningai prisipažino, suremontavo, "pagerino" automobilį (vietoje senos stebulės pastatė naują), pritaikė "karališką" nuolaidą, suteikė pakaitinį automobilį, buvo malonūs ir paslaugūs, vadinasi viskas puikiai! :)