Home

Forumas

Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
beje, galeciau uz visiskai simboline kaina pasiulyti klubieciui Parrot drone 2.0 visa komplekta su lagaminu 4 baterijos... 
Darius.V parašė:
Marijus.K parašė:
Visiskai sutinku. Pirma jei pirkti daikta, tai gera kokybiska, kuris po dvieju menesiu bus techniskai ir moraliskai pasenes. Man pasirode, kad sitos serijos dronai vieni geriausiu, ar tai tiesa? 
Antra , kadangi draugu kalejime neturiu, tai man jis irgi reikalingas del nerealiu vaizdu is paukscio skrydzio,,ir kaip suprantu profesional vienintelis skirtumas kad kamera 4 k. 
O siaip is esmes usnku ismoktimsu juo skraidyti? Nes mano,butu tai pirmas dronas. Ar visdelto Tu siulytum kita pasirinkima?
ismokti skraidyti su Phantomu kaip kelis pirstus...:) Nera teke valdyti paprasciau nei sio drono, tikrai labai intuitiviai sukurtas valdymas, gali neabejoti. Rekomenduoju tikrai. Beje, pirmadieni griztu is Svedijos per Panevezi, gali pasibandyti ir apziureti, jei tik galimybe turi. As ji visada kemperyje veziojuos. 
Dekui Dariau. Remdamasis paties rekomendacijomis, uzburtas vaizdu is pasiskraidymu, jau uzsisakiau. Rytoj tureciau gauti ir jei orai leis , sekmadieni pabandyti :) Dekui uz nuosirdu pasiulyma. O jei gryzti per Panevezy tai gal i svecius arbtarpinei nakvynei?
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
Marijus.K parašė:
Darius.V parašė:
Marijus.K parašė:
Visiskai sutinku. Pirma jei pirkti daikta, tai gera kokybiska, kuris po dvieju menesiu bus techniskai ir moraliskai pasenes. Man pasirode, kad sitos serijos dronai vieni geriausiu, ar tai tiesa? 
Antra , kadangi draugu kalejime neturiu, tai man jis irgi reikalingas del nerealiu vaizdu is paukscio skrydzio,,ir kaip suprantu profesional vienintelis skirtumas kad kamera 4 k. 
O siaip is esmes usnku ismoktimsu juo skraidyti? Nes mano,butu tai pirmas dronas. Ar visdelto Tu siulytum kita pasirinkima?
ismokti skraidyti su Phantomu kaip kelis pirstus...:) Nera teke valdyti paprasciau nei sio drono, tikrai labai intuitiviai sukurtas valdymas, gali neabejoti. Rekomenduoju tikrai. Beje, pirmadieni griztu is Svedijos per Panevezi, gali pasibandyti ir apziureti, jei tik galimybe turi. As ji visada kemperyje veziojuos. 
Dekui Dariau. Remdamasis paties rekomendacijomis, uzburtas vaizdu is pasiskraidymu, jau uzsisakiau. Rytoj tureciau gauti ir jei orai leis , sekmadieni pabandyti :) Dekui uz nuosirdu pasiulyma. O jei gryzti per Panevezy tai gal i svecius arbtarpinei nakvynei?
griztu po 2,5men nebuvimo namie :) butinai pasinaudosiu galimybe geresnemis aplinkybemis esant :) Dekui!
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Marijus.K parašė:
Darius.V parašė:
Marijus.K parašė:
Visiskai sutinku. Pirma jei pirkti daikta, tai gera kokybiska, kuris po dvieju menesiu bus techniskai ir moraliskai pasenes. Man pasirode, kad sitos serijos dronai vieni geriausiu, ar tai tiesa? 
Antra , kadangi draugu kalejime neturiu, tai man jis irgi reikalingas del nerealiu vaizdu is paukscio skrydzio,,ir kaip suprantu profesional vienintelis skirtumas kad kamera 4 k. 
O siaip is esmes usnku ismoktimsu juo skraidyti? Nes mano,butu tai pirmas dronas. Ar visdelto Tu siulytum kita pasirinkima?
ismokti skraidyti su Phantomu kaip kelis pirstus...:) Nera teke valdyti paprasciau nei sio drono, tikrai labai intuitiviai sukurtas valdymas, gali neabejoti. Rekomenduoju tikrai. Beje, pirmadieni griztu is Svedijos per Panevezi, gali pasibandyti ir apziureti, jei tik galimybe turi. As ji visada kemperyje veziojuos. 
Dekui Dariau. Remdamasis paties rekomendacijomis, uzburtas vaizdu is pasiskraidymu, jau uzsisakiau. Rytoj tureciau gauti ir jei orai leis , sekmadieni pabandyti :) Dekui uz nuosirdu pasiulyma. O jei gryzti per Panevezy tai gal i svecius arbtarpinei nakvynei?
Marijau, jei ne paslaptis, kur užsakinėjai droną? Dėkui.
Nusprendziau, perskaites visus internetinius atsiliepimus, pirkti is Dronai24. Tikrai geranoriskas vaikinas, patare, parekomendavo ir sukomplektavo. Taigi, jau turiu namuose ir laukiu palankiu oru skrydziui. Beje kaina nurodyta visur vienoda, pasiderejus man nuleido kaina bateriju, propeleriu apsaugu ir gavau kuprine viskam sudeti dovanu. Taigi turiu DJI Phantom 3 profesional.
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
Marijus.K parašė:
Nusprendziau, perskaites visus internetinius atsiliepimus, pirkti is Dronai24. Tikrai geranoriskas vaikinas, patare, parekomendavo ir sukomplektavo. Taigi, jau turiu namuose ir laukiu palankiu oru skrydziui. Beje kaina nurodyta visur vienoda, pasiderejus man nuleido kaina bateriju, propeleriu apsaugu ir gavau kuprine viskam sudeti dovanu. Taigi turiu DJI Phantom 3 profesional.
Sveikinu! :)
Aciu. Tikrai labai paprastai valdosi. O nuotraukos super kokybes. Tik va video kokybes nepaveza nei televizoriai o ir kompiuteriai strigineja. Reikes mazinti raiska. :)

Žinutės: 17
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-11-18
Marijus.K parašė:
Aciu. Tikrai labai paprastai valdosi. O nuotraukos super kokybes. Tik va video kokybes nepaveza nei televizoriai o ir kompiuteriai strigineja. Reikes mazinti raiska. :)

Kuo vaikas nezaistu svarbu , kad neverktu .:juokas:
Josif.A parašė:
Marijus.K parašė:
Aciu. Tikrai labai paprastai valdosi. O nuotraukos super kokybes. Tik va video kokybes nepaveza nei televizoriai o ir kompiuteriai strigineja. Reikes mazinti raiska. :)

Kuo vaikas nezaistu svarbu , kad neverktu .:juokas:
Kiekvienas is musu yra siek tiek vaikas. Ir turbut tuo reikia dziaugtis. Joks protingas zmogus nepirktu kemperio paskaiciaves jo atsipirkima. Tai yra pomegis. O jis sukelia dziaugsma. Taigi dziaugiuosi , kad galiu vaikiskai pasidziaugti. :) Ir apskritai, is savo praktikos galiu pasakyti, kad labiausiai turbut verta investuoti i geras emocijas. Tik jos atnesa ilgalaike, niekuo neismatuojama nauda ir gerus prisiminimus.
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Sutinku su Marijum. Nesuprantu tu zmoniu kurie neturi humoro jausmo ir nemoka dziaugtis trumpu savo gyvenimu. Kartais reikia "suvaiketi" , cia musu vaikysteje netureti zaislai, kuriuos norisi isbandyti ir jeigu leidzia galimybes tai kodel gi to nepadarius. Taip gyventi tikrai maloniau, netgi nieko nekainuojantys malonumai kai po lietaus palakstyti basom po balas atnesa daug malonumo. Dekites ant koju rieducius, paciuzas, po uzpakaliu rogutes ir daugybe vaikysteje malonuma sukelusiu dalyku, pamatysit kaip faina. O tiems kas juokesi is vaikisku zaidimu tai nemanau kad idomus givenimas. beliko tik sedet , vaidint koks as suauges ir sekmingai pasent. ;) .