Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Ziurekite, uzdarykim tuos klausimus apie Rusija. Reikia sutikti kad ten yra zmoniu dar geresniu nei vakaruose. Taciau as megstu sakyti paprasta dalyka, per 50 okupacijos metu lietuviu kalboje tiek neatsirado rusisku zodziu kiek per pastaruosius du desimtmecius anglisku. Tai nesuprantu kaip cia yra? Ar mes cia patys tiem amerikonam lendam i uzpakalius?
I Rusija nevaziuociau tik del saugumo, galbut pries ju kai kuriu personu nutatymo pries musu tauta. Ju politikos nepalaikau, bet rusu tauta tikrai nera bloga. 
Sekmes Robertai Jums visiems.
:geras:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dabar važiuojam link suomijos, keliai puikūs, kaip ir visur aplink Piterį.


Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Kelios foto pramogai

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dar iš naktinio Piterio, suplaukia kas vakara laivais stebėti kaip kilnojasi tiltai


Žinutės: 106
Nuotraukos: 807
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-01-29
Super vaizdai. O ten dabar ne baltosios naktys?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Rita.P parašė:
Super vaizdai. O ten dabar ne baltosios naktys?
Na taip, visiškai baltos :playboy:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Pakeliui puikūs parkingai.

Robertas.M parašė:
Marijus.K parašė:
Ziurekite, uzdarykim tuos klausimus apie Rusija. Reikia sutikti kad ten yra zmoniu dar geresniu nei vakaruose. Taciau as megstu sakyti paprasta dalyka, per 50 okupacijos metu lietuviu kalboje tiek neatsirado rusisku zodziu kiek per pastaruosius du desimtmecius anglisku. Tai nesuprantu kaip cia yra? Ar mes cia patys tiem amerikonam lendam i uzpakalius?
I Rusija nevaziuociau tik del saugumo, galbut pries ju kai kuriu personu nutatymo pries musu tauta. Ju politikos nepalaikau, bet rusu tauta tikrai nera bloga. 
Sekmes Robertai Jums visiems.
Tie Jusu visi sekmes palinkejimai skamba kaip 'na ziurek, mes tave ispejom' :D tai va, nesulauksit !:B Tikiu, viskas cia bus gerai! Nors prisipazinsiu man i galva visokio slamsto taip pat prifarsiravo ir baimiu vaziuoti i cia buvo pakankamai, bet pagalvojau po kokias salis esu keliaves tai ta rusija tikra gerokai saugesne. Nors kai vieno ruselio prasiau patarimo, tas sako: pasiimi kirvi , beisbolo lazda ir ramiai sau keliauji :D  
 Visa nakti slaistemes po piteri, ziurejom kaip kiloja tiltus, veliau imesiu foto kur sustoti kam reikalui. Buvo daug jaunimo tusu, neofiialios isleistuves, niekam mes nerupejom.
Na as tikrai nuosirdziai linkiu. Tikiu kad viskas ten gerai.
Sauliui: esu visiskai pries rusofobus. Ne del to kad esu koks ju gerbejas. Del to kad esu neutralus ir nesistengiu buti “madingas”. Nevaziuoju, nors noreciau , del to kad jauciuosi nesaugiai del ju valdzios.Bijau kad atims kemperi ar dar kaip nors isbuozins.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Važiuojant palei Ladogą dabar daug kelio darbu, panašus vaizdelis kaip buvo nesenai nuo Baltstogės iki Varšuvos. Kolėgos pasirinke kitą kelią daro teisingai. Bet pats kelias tai labai egzotiškas, panašus į mūsų biržiškos palei molėtus, daug pakilimų ir staigių posukių. Remonto darbai dieną naktį ir savaitgaliais , turėtu greitai baigti. Visas šitas džiaugsmas nuo Prioziorsko.

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Palei ladogą yra Korėlos piliukas, veža į čia ir mūsų turistus, nes yra sasajų su LDK.  Kokiu tais budu ji buvo atitekusi tuometiniams LDK kunigaikščiams ir jie ten kelis metus valdė.
 C 1330-х Корела управлялась литовскимикняжичами Наримунтом и Патрикеем.

Parkingas šalimais tinka nakvynei. Busite saugomi tankų