Home

Forumas

Ziurek cia ta isardyta spyna. Pas mane tokia buvo. Matosi vienoj pusej spynele uzrakinta kitoj atrakinta. Tas geleziukas buna persoka ir neleidzia izsidaryt saldytuvui. Tada isardai ir perstatai. Persoka stipriau timptelejus kai durys uzrakinimo padetyje. Spynos tokios pat ir kamerai ir saldytuvui.
J.J
oi ne, tokio uzrakto nera,,, bus kaip anose nuotraukose,,spyruoklyte..


Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Ziurek cia ta isardyta spyna. Pas mane tokia buvo. Matosi vienoj pusej spynele uzrakinta kitoj atrakinta. Tas geleziukas buna persoka ir neleidzia izsidaryt saldytuvui. Tada isardai ir perstatai. Persoka stipriau timptelejus kai durys uzrakinimo padetyje. Spynos tokios pat ir kamerai ir saldytuvui.
Pas mane irgi tokie užraktai buvo, ir tokia problema buvo, kažkaip aš juos perdariau, tai dabar gerai.
Ten kelis metus tokie uzraktai buvo komplektuojami, tai su visais buvo vargo. Dabar deda mygtuke ir viskas gerai. Va Reniau parasyk kaip patobulinai ir kiti zinosim.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Ten kelis metus tokie uzraktai buvo komplektuojami, tai su visais buvo vargo. Dabar deda mygtuke ir viskas gerai. Va Reniau parasyk kaip patobulinai ir kiti zinosim.
Parodysiu, kai susutiksim,o gal ir įdėsiu foto
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Ten kelis metus tokie uzraktai buvo komplektuojami, tai su visais buvo vargo. Dabar deda mygtuke ir viskas gerai. Va Reniau parasyk kaip patobulinai ir kiti zinosim.
Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
Sveiki. Pasikartosiu ar prapūsti tą degiklį reikia pro viršutines groteles toks tipo kap duslintuvas su kiauryme kitam gale tai kompresoriaus šlangą žemyn sukišt?
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Aš taip ir darau.
Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
o kai puti apatiniu nereik nuimt ir išsukt ką nors?
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.V parašė:
o kai puti apatiniu nereik nuimt ir išsukt ką nors?
Apatinės grotelės tik pertiklinei šilumai nuo šaldytuvo nugarinės dalies išleisti. Visi degimo produktai per kaminėli turi būti išpučiami. Kitiems sako debesys suodžiu per kaminėlį išeina. Mano atveju, tai jokių suodžiu nemačiau.