Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
va tokie darbavosi:
Žinutės: 106
Nuotraukos: 807
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-01-29
Robertai,nuostabus filmukas!Vietomis bežiūrint net kvėpuoti nustodavau,atrodo,kad patys važiuojame :) Merginoms tai iš viso didžiulės pagyros! Aš net lengvukės neišdrįstu Anglijoj vairuoti.Mūsų svajonėse pakeliauti po Škotiją...
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Rita.P parašė:

Robertai,nuostabus filmukas!Vietomis bežiūrint net kvėpuoti nustodavau,atrodo,kad patys važiuojame :) Merginoms tai iš viso didžiulės pagyros! Aš net lengvukės neišdrįstu Anglijoj vairuoti.Mūsų svajonėse pakeliauti po Škotiją...
Škotija tikrai verta dėmesio, tokiu vaizdų retai kur sutiksi. Svarstau dar kartą ten važiuoti po kiek nors laiko. Bet kemperis ten didelis privalumas,minėjote kad su priekaba ten važiuotumėt, keliauti priekaba su auto ar vien auto sudėtinga, net išsinuomoti busta nakvynei sezono metu sudėtinga, viskas užimta. Nors mačiau ir palapinėse gyvenančiu, gal kokie ekstremalai...
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Roberto subtili reklama mane, silpnų nervų žmogelį paveikė- kelto bilietai jau kišenėje:

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:

Roberto subtili reklama mane, silpnų nervų žmogelį paveikė- kelto bilietai jau kišenėje:


Džiaugiuosi , kad ne veltui stengiausi, tikrai verta ten apsilankyti! Gaila , kad taip trumpai, bet ir tai geriau nei nevažiuoti į ten. Matyt pasirinkote kažką konkrečiai jei laiko nedaug skirta?
Škotije toks tarsi mixas Norvegijos , Graikijos. Gražų, yra daug gerų vietų sustoti yra kur palaipioti ir pamatyti keistų neįprastų vaizdų.  p.s. pliažų taip pat yra tik ar kas norės ten maudytis :)


Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Paprastai darbo liaudžiai vasarą su atostogom įtampa- reik į 2 savaites tilpt. Tai ir lieka 10 dienų šmirinėjimams po vietą... Tikslaus plano dar nėra, bet reiks orientuotis į Skye ir Cuillin, na ir kokią griuveną pakeliui dar aplankyt.