Home

Forumas

Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Gal būt kažkam pravers. Šiandien nusipirkau atsarginį dujų reduktorių Vilniuje, Paneriu g. UAB "Butanas". Kaina 8,4 e. Yra su sriegiu 1/4 į žarnelę ir su "štuceriu" su užveržimu. Taip pat, jeigu kam įdomu, jie prekiauja dujomis keičiant balionus iš karto 11 kg. su įvairiais prijungimais prie reduktoriaus. Vasarinis: butanas 50/50 propanas -11e. Žieminis: butanas 40/60propanas -11e. , butanas 3/97 propanas -15e. šios dienos kainom. Čia man gavosi panašiai kaip tam kalambūre, kad stabdžiai reikalingi tik bailiams, o man atsarginis reduktorius.
        p.s. nežinau kiek tos tiesos, tačiau ar kolonėlėse pildyta LPG, ar pas juos, ar Vokietijoje visur tos pačios skandinaviškos dujos taip informavo parduotuvėje.
Dujos abejoju ar skandinaviskos. Greiciau leituviskos mazeikiu. Kura kiek domejausi skandinaviska veza tik Neste ir Statoil. Visu kitu Mazeikiu. Beje Lukoil, nezinau kaip dabar vadinasi, isvis nezinau kieno kuras. Bent taip man aiskino biciuliai kurie dalyvauja sitame kuro pasaulyje. 
 Bet jei yra propano su tuo geru santykiu 95/5 tai super ziemai. Manau reduktorius reikalingas atsarginis tik dujas pilant bet kur.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Dujos abejoju ar skandinaviskos. Greiciau leituviskos mazeikiu. Kura kiek domejausi skandinaviska veza tik Neste ir Statoil. Visu kitu Mazeikiu. Beje Lukoil, nezinau kaip dabar vadinasi, isvis nezinau kieno kuras. Bent taip man aiskino biciuliai kurie dalyvauja sitame kuro pasaulyje. 
 Bet jei yra propano su tuo geru santykiu 95/5 tai super ziemai. Manau reduktorius reikalingas atsarginis tik dujas pilant bet kur.
Dėl Lukoil (Viada) dujų reikia atsargiau. Važinėju dujomis. Po metų ar mažiau tenka keisti dujų filtrą, nes automobilis nustoja dirbti dujomis. Dujininkai iš kart paklausia ar ne Lukoilo dujas pilu?  Taip Lukoil, nes įmonė su Lukoil sutartį sudariusi. Matyt yra "racionalaus grūdo" tame klausime.
Man  Lexus centras liepe ju kuro vengti. Matyt yra problemu. Sake eina is rikiuotes kuro siurbliai.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
gal kam reikės dujų matuoklis
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Turbūt žiauriai brangus, kad lenciūgu pririštas :D
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Žilvinas.G parašė:
Turbūt žiauriai brangus, kad lenciūgu pririštas :D
Rašo , kad apie 100 eur.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Dainius.D parašė:
Marijus.K parašė:
Dujos abejoju ar skandinaviskos. Greiciau leituviskos mazeikiu. Kura kiek domejausi skandinaviska veza tik Neste ir Statoil. Visu kitu Mazeikiu. Beje Lukoil, nezinau kaip dabar vadinasi, isvis nezinau kieno kuras. Bent taip man aiskino biciuliai kurie dalyvauja sitame kuro pasaulyje. 
 Bet jei yra propano su tuo geru santykiu 95/5 tai super ziemai. Manau reduktorius reikalingas atsarginis tik dujas pilant bet kur.
Dėl Lukoil (Viada) dujų reikia atsargiau. Važinėju dujomis. Po metų ar mažiau tenka keisti dujų filtrą, nes automobilis nustoja dirbti dujomis. Dujininkai iš kart paklausia ar ne Lukoilo dujas pilu?  Taip Lukoil, nes įmonė su Lukoil sutartį sudariusi. Matyt yra 'racionalaus grūdo' tame klausime.
Važinėjant dujomis,nereikia laukt ir metu,dujų filtra dujų irangos meistrai rekomenduoja keist kas karta kai keičiamas tepalas ir visi filtrai.Kitu atveju gali labai greit tekt keisti purkštukus.Patyrėm tai su žmonos eksplotuojama auto.Dujos pilamos išskirtinai tik Statoile.Auto važiuoja apie 30-35 tuks km i metus.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Su 2 mašinom, su dujom, per metus pravažiuojam apie 35 000km. Priversti pilti Lukoile. Vienoj nėra jokių filtrų, rida vien ant dujų 190 000km, problemų jokių. Kitoj jokie filtrai nekeisti 3 metai, 75 000km. Problemų jokių.



Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J parašė:
Su 2 mašinom, su dujom, per metus pravažiuojam apie 35 000km. Priversti pilti Lukoile. Vienoj nėra jokių filtrų, rida vien ant dujų 190 000km, problemų jokių. Kitoj jokie filtrai nekeisti 3 metai, 75 000km. Problemų jokių.






Pritariu... Automobilis dujomis nuvažiavo 80000 km. Filtras keistas vieną kartą, nuvažiavus apie 65000 km, bet jokių problemų nebuvo. Piluosi SAURIDOJE.