Home

Forumas

Vat man yra iskikes toks klausimas, i kiri nerandu atsakymo nei pats, nei uzsienietiskuose forumuose. Kur stoja nakvoti tie didieji kemperiai. Degalinese nesu mates, aikstelesemirgi kazkaip,akis neuzkliuvo, kempinguose irgi taip labai ju nepasitaiko.mgi nenuvaziuoja per diena iki,keliones tikslo. Gal tokiose aikstelese kaip Jus rasote?
Žinutės: 86
Nuotraukos: 46
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-22
Apie tai as irgi buvau pagalvojes,retai kur matosi isskyrus diusseldorfo muges metu,aisteleje..mase ir keliolika esu mates prabangiuose kempinguose ,kai pries pora metu ziemojau Maroke,ten ju mase ir kempinguose ir dykose vietose ir labai daug ant sunkvezimiu bazes,madinga tarp vokieciu,kuo didesnis ,4,6 vedami:P Pas viena toki paprasiau,kad parodytu pro kur vaziavo,tai sako tuoj ir man atsviete ,savo furoj zemelapio gabala:D
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Vat man yra iskikes toks klausimas, i kiri nerandu atsakymo nei pats, nei uzsienietiskuose forumuose. Kur stoja nakvoti tie didieji kemperiai. Degalinese nesu mates, aikstelesemirgi kazkaip,akis neuzkliuvo, kempinguose irgi taip labai ju nepasitaiko.mgi nenuvaziuoja per diena iki,keliones tikslo. Gal tokiose aikstelese kaip Jus rasote?
Statistiškai jų  nedaug, o kas jau turi tai vėl pasisaugo, bile kur nestoja, toks aparatas rimtai kainuoja, o tai reiškia važiuojantis turi ir daugiau turto rimtesnio na ir visa kita...  interesantų pritraukia...
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
O tai kokia problema, nespejus iki tikslo, kartu su furomis aiksteleje prie degalines pernakvoti?
Problemos kaip ir nera, manau galima stotiir degalinese. Tik as mastau kur jie dedasi, nes kemperiu tokiu is tiesu yra nemazai. Cia pas mus ju nera. O kaip zinia vokieciai nevaziuoja visa diena kaip mes, tai vat kazkur stoja ilsetis. Maciau Norvegijoje pakeles aikstelese ir siaip pakelese pietuciu miega. O vat Vokietijoje nematau. Tiesiog idomu kur jie stovi, ir kur jie isivaizduoja kad saugu.
  Del degaliniu, tai tikrai nerekomenduoju stoti ivaziuojant i Vokietija per Frankfurta  prie oderio pirmoje aiksteleje. Uztenka trumpo sustojimo , kad liktumete be navigacijos, telefono ar pinigines. As ten jau du kartus sekmingai esu issigelbejes. Dirba rusai, lenkai , kazkokie siauraakiai ir tt. 
Be to manau degalinese del svorio ir sverimo geriau nenakvoti. Taigi lieka atokesnes aiksteles. Reiks pameginti.
  Robertai, tu sunkiu ir didesniu kemperiu pamazu daugeja. Mano draugas nori pirkti integruota nauja kemperi, tai praktiskai iki 3500 kg svorio nera ka rinktis, vienas kitas modelis. Be to dar vienas niuansa nuo kurio negaliu atsitoketi. Nei Hymer, nei Dethleffs kitiems metams nebera. Visos kvotos isnaudotos, gamyklos negali daugiau pagaminti. Kaip Jums kolegos vokietukai ir kiti europieciai perka kemperius? Kaip karstas bandeles. Bet cia tarp kitko.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Sunkių esu matęs daudelyje kempingų visur be išimties. Vienas keliautojo Hannilal-o Graikijos kempinge atrodė gan įspūdingai:D
  

Mes stovėjome ant jūros kranto, jam gi problematiška buvo toliau pro alyvuogių giraite prasibrauti, nors vietos virur pakankamai 
Na toks cia turbut i ekspedicija. As tokius kemperistus vadinu bekelistais, nes ju kemperis dzipo ir kemperio hibridas. Jiems net kelio nereikia.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Buvo ten ir "normalių" didelių, tiesiog jie man nepasirodė išskirtiniai.... todėl nefotkinau
Žinutės: 43
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-12-21
taigi tame ir yra visas malonumas  ..svetimame kraste, nezinant kalbos isaiskinti vietiniams kad man ce REIKIA PERNAKVOTI, ir as daznai jiems isaiskinu  ir be jokiu pinigu...nu kroatijoj tai visai lengva susikalbeti nes kalba slaviska bet esu ir vengram ir austram isaiskines ir jie  ,,suprato,,, net ir kroatu policininkui...ir jis mielasirdingai apsisuko su motociklu ir paliko mus ramybeje...__
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Viktoras.J parašė:
taigi tame ir yra visas malonumas  ..svetimame kraste, nezinant kalbos isaiskinti vietiniams kad man ce REIKIA PERNAKVOTI, ir as daznai jiems isaiskinu  ir be jokiu pinigu...nu kroatijoj tai visai lengva susikalbeti nes kalba slaviska bet esu ir vengram ir austram isaiskines ir jie  ,,suprato,,, net ir kroatu policininkui...ir jis mielasirdingai apsisuko su motociklu ir paliko mus ramybeje...__
Na jei Chorvatu policininką įkalbinai, tai esi rimtas derybininkas :juokas:, yra nukentėjusiu nuo jų .