Home

Forumas

Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
tada man labai su KV nepasiseke, dantis uzkalbejo, palikau ziemai kemperi, reikejo truma boileri prikelt, valdymo bloka, vandens lygio matuokli, pakeist tuolete langa, siena paremontuos,  vidukj lubas ir sienos du gabaliukus apklijuot, stalciu padaryt (isvogt sis bei tas buvo pas vokieti pardavime kai buvo). Ziema prastovejo stalciu belekoki imete uz 100LTL (garaze kazkur metosi, jei neismeciau), vien sienos gabaliuka paklijavo, kita pamirso, trumai daliu negavo, valdymo bloko netvarke, vandens lygio (matuokles nebuvo bake tik) negavo (bent taip sake), gerai kad langa tuoleto pakeite, turejo nenauja trukusi, bent vaziuot galima buvo.
Vien zodziu, ziema prabuvo, kas patogu buvo, pakrapste, pavasari pasake, laiko pritruko, sezonas beveik nuplauke, pinigus paeme nepigiai uz tai ka sleivai padare. Rudenio Moveroj per pora sav daugeli darbu sutvake ir visas beveik dalis gavo. Tokia mano patirtis su KV :(
Na su darbu uzmirsimu teko ir man susidurti. Ir ne vien tik man kiek pamenu. Dabar viska nueinu ir uzsirasom. Aisku, tai galbut neturetu buti klientu problema. Juolab mokant pinigus norisi maximalaus komforto. Kita vertus nepatenkinti klientai turetu versti pasitempti, kitaip nereiks ir tu dirbtuviu dideliu. Na bet tegu Algimantas pats paskaito, as ten ne prie ko. Esu toks pat klientas.
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Prieš keturis metus  kreipiausi i KV del priekinio stiko.Vokietijoje pas dileri stiklas kainavo 1200e,KV užsiprašė 8400lt.Ar tai normalu dvigubai užsimesti kaina?
Sitoj situacijoje as Tau galiu duoti atsakyma, nes kaip tik pats dabar nagrineju tokia situacija. Man suskilo stiklas. Kreipiausi i Vokietijos gamintoja. Kaina apie 3000 euru. Sakau atsiuskite i Lietuva ir pakeis. Jie atrase, gerai galim. Tik plius supakavimas siuntimui 1000 euru, siuntimas 1500 euru, na ir kadangi stiklas didelis, reikia kad keistu kas keicia autobusams stiklus, o KV tokiu specu nera, reiskiasi meistrai tures atvaziuoti patys. Uz tai dar gal kokie 500. Sudek viska. Jau turbut gaunasi dvigubai nei gamykloje. O kur uz darba KV kad suorganizavo siuntima prisieme rizika del kokiu duzimu ir tt. Neteisinu ju. Bet pats logiskai pagalvoti. Lengviausia kitu pelna paskaiciuoti. Bet kai reikia paciam padaryti tai kruvos reikalu. Mano sprendimas: kadangi daznai keliauju pro Vokietija, nutariau kad keisiu ten. Uzsirasiau i niekinga eile siem darbam ir pakeis ....rugpjucio menesi. Tik jei stiklas butu kiauras, tai ir keisciau cia vietoj. Beje Carglass pasiule labai panasia kaina tik uz lieva stikla ir be garantiju. Ir tai keitimas Vilniuje del vel dydzio problemu.
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Viska suprantu ,Marijau, tai geriau tokius remontus pasidaryti toj šaly pas dilerius, kur kemperis gamintas.Nes prasideda siuntimo ir dar visokios išlaidos...Sumoje gaunasi kosmine kaina.Tada man KV sakė, kad atsiuntimas 500e kainuos ir jie dar 700e užsimetė 
Suprantu ir sutinku. Bet zinai kas del ju, tai as tikrai neteisinu, neginu ir tt. Bet tas ikainius valandinius man niekada nera buve taip kad nenusidereciau, nesusitarciau. Aisku kas turi pinigu , atiena ir moka, tai ko nepaimti. :) Kita vertus visikai sutinku su kolegomis kad pas juo yra beda su darbu pamirsimu ir tada nepadaro , prasideda issisukinejimai. Zinoma, tai atrodo nerimtai. Bet va zinai, Algimantas maciau uzsirase i susitikima pas estus. Isgers kas nedrasus ir gales pasakyti viska i akis. Nes tik zinodamas bedas ir klientu nepasitenkinima gali tobuleti. Todel kalbeti reikia.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
Esu peržiūrėjęs visus jo "vidosus" youtubėj,visą jo pasiruošimą kelionei feisbuke,patinka man jo hipiškas požiūris,na ir tikrumas,ko deja nepasakysi apie daugelį iš mūsų.Leksikonas žinoma jo kiek grubokas,bet tikras, be jokių maivimųsi,gražbyliavimų ir pataikavimų :geras:
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
https://naviny.by/article/20180502/1525266308-biznesmen-vladimir-rudoy-interes-gosudarstva-k-razvitiyu-kempingov
Straipsnis ne is Delfi bet is Promobil apie rukymo draudima masinoje ir baudos uz ji:Straipsnis