Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Oho, ar nebus šilta birželį Afrikoj??
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Oho, ar nebus šilta birželį Afrikoj??
Kiek bandziua skaityti dometis tai nieko baisaus panasiai kaip Ispanijoj.Nbent nuo Saharos vejas kai pradeda pusti tada gali buti nekas bet tai tada ir europoj karsta buna.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Rimas.V parašė:
Tomas.J parašė:
Oho, ar nebus šilta birželį Afrikoj??
Kiek bandziua skaityti dometis tai nieko baisaus panasiai kaip Ispanijoj.Nbent nuo Saharos vejas kai pradeda pusti tada gali buti nekas bet tai tada ir europoj karsta buna.
Nu normaliai Rimukai cia susigalvojai :) Kuriam laikui?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
URM konsulinė informacija apie Maroką: Į tam tikras šalies dalis rekomenduojama nevykti
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Menesiui manau minimum o paskui kaip dievas duos kaip su darbais bus ziuresim.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Rimas.V parašė:
Dainius.D parašė:
Rimai, Tau tik nakvynės rūpi... tokiame papludimy tik maudytis ir šėlti visą naktį :)  :veliava:
Gerai Dainiau mastai as kelioneje daug nemiegu gaila laiko.Panuojam birzelio pradziai kelione i Maroka tai parankioju truputi vietu nakvynei bet siaip ziuriu kat viska pa xodu kai vaziuoji susirandi praktiskai is campercontact man viskas tinka.Gal ira norinciu kartu vaziuoti keliais kemperiais smagiau butu.
Rimai, bet tai vasara ar  yra reikalas į Afriką? Aš noriu į ten ir važiuosiu, bet tik ne vasarai.
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Rudeni arba žiemą reikia ten važiuoti.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
URM konsulinė informacija apie Maroką: Į tam tikras šalies dalis rekomenduojama nevykti
Pagal šitų veikėju supratimą tai ir Tailandas ir Japonija nelabai tinkamos kelionėms(dalinai)
Ziema sake ten uzkalta visi kempingai. Nu bet cia drasu. As i Ispanija planuoju birzeli ir tai bijau kad neiskepciau, o cia i Maroka.
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Rimas.V parašė:
Dainius.D parašė:
Rimai, Tau tik nakvynės rūpi... tokiame papludimy tik maudytis ir šėlti visą naktį :)  :veliava:
Gerai Dainiau mastai as kelioneje daug nemiegu gaila laiko.Panuojam birzelio pradziai kelione i Maroka tai parankioju truputi vietu nakvynei bet siaip ziuriu kat viska pa xodu kai vaziuoji susirandi praktiskai is campercontact man viskas tinka.Gal ira norinciu kartu vaziuoti keliais kemperiais smagiau butu.
Rimai, bet tai vasara ar  yra reikalas į Afriką? Aš noriu į ten ir važiuosiu, bet tik ne vasarai.
Robertai pilnai sutinku vaziuociau ir rudeni ir pavasari tik kat nelabai iseina turiu du moksleivius.Nebent vienam su kompanija.