Home

Forumas

Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Zenonas.K parašė:
Ričardas.V parašė:
Eugenijus.J parašė:
supratau. tik tą pimpačkiuką ne taip paprasta lietuvoj rasti. imčiau is kiniečių, bet dėl laiko sąnaudų man būtų gerai gauti greitai, o ne po mėn.

Šiauliuose mačiau Milgretoje
Buvau užsidėjęs-nusivyliau.Dabar-džiaugiuos...
Patirtys įvairios. Naudojau tą pimpačkiuką (tik buvau uždėjęs stipintuvą , kuris maitinasi iš tv antenos lizdo (5V)). Mėginau  ir „karūną“, stiprintuvo laidas atskiras į TV USB jungtį. Kur pimpiukas rodė normaliai, ten karūna visai netraukė.
Su tuo pimpačkiukiu galima sužaisti. Stacionariai jį nepritaisęs, tai galima pagal situaciją surasti tinkamą vietą, kad būtų ekranas. Jei netraukia, su magnetiniu padu galima prikibdyti ant mašinos kabinos durų, ar variklio dangčio. Padeda.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Ričardai, kaži ar koronos stipras iš vis veikia kai maitinai nuo 5v kai priklauso 12v , tai ir negalėjo traukti. kadangi esu išsibandęs abi antenas identiškom sąlygom ir su tinkamais maitinimais, bent jau tie egzemplioriai kuriuos turėjau rezultatas koronos naudai, bet kam reikia dizaino pimpačkiukas kur kas artimesnis pasirinkimui. 
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Ričardai, kaži ar koronos stipras iš vis veikia kai maitinai nuo 5v kai priklauso 12v , tai ir negalėjo traukti. kadangi esu išsibandęs abi antenas identiškom sąlygom ir su tinkamais maitinimais, bent jau tie egzemplioriai kuriuos turėjau rezultatas koronos naudai, bet kam reikia dizaino pimpačkiukas kur kas artimesnis pasirinkimui. 
Korona su atskiru laidu maitinimui ir USB jungtimi, tai, manau, pritaikyta 5v.

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Man visai neblogai traukia šita