Home

Forumas

Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Man, kaip deletantui:D, nors mobilius tel. naudojančiam dar nuo 1994, kai daugumas net supratimo neturėjo kas tai per daiktas:juokas:, vistiek "neaišku" kam tas laidas-žaisliukas.... Kuo jis pranašesnis už kontaktinį:alus:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Man, kaip deletantui:D, nors mobilius tel. naudojančiam dar nuo 1994, kai daugumas net supratimo neturėjo kas tai per daiktas:juokas:, vistiek 'neaišku' kam tas laidas-žaisliukas.... Kuo jis pranašesnis už kontaktinį:alus:
Kam kaip , man aktualu, nes naudoju GPSui planšėte, ir labai erzina kas karta sustojus nuimti ir ištraukti laida. Labai greitai išklera jungtis, pats pajungimo procesas jei dar važiuojant prieblandoje darosi komplikuotas. Matau tame teisinga sprendima mano atvejui, o kad nežaisti pasikeičiu namuose visus, ne ir tam geras sprendimas , kai nereikia blusinėti, o jungtis pati pasigauna tinkama vieta ir pakelus telefoną atsijunge , o ne išlaužia jungti. trumpai tiek, bet ir pradžioje apie tai rašiau. Kuom tas daiktas geras ar blogas kitiems nežinau. Ne kaži ką kainuoja, o reikalus palengvina, ne visiems to reikia, suprantu, nesiūlau pirkti, klausiu kas ką žino ir ką atsirinkęs.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Eugenijus.S parašė:
Robertas.M parašė:

Eugenijus.S parašė:

Pavėlavau matyt, bet.... panašius laidus vaikams užsakiau telefonams kraut. Skundėsi, kad vos ne dvigubai ilgiau kraunasi telefonasi, todėl.... grįžo prie papratų laidų. :D . O siunčiantis iš Ali komentaruose parašykite, kad pardavėjas užrašytų kad tai 'GIFT', visada praeidavo. 


Gal pameni kas per laidai konkrečiai buvo? pagal testus labai jau jie skirtingi. Dabar man kaip ir be skirtumo , bet gal kas kitas sugalvos pirkti tai žinos .
Robertai, va kažkoks toks ,labai panašus :) . Prieš beveik porą metų pirkau. Principas manau vistikek tas pats, ar bent jau panašus. 
Šitas Soniui, naudoju tokį kasdien jau porą metų. Pasikrauna greičiau nei per standartinę jungtį. Pirktas tam, kad neatidarinėti jungties dangtelio ir telefonas neprarastų hermetiškumo.


Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Kaip suprasti neatidarinėti?, čia iš tu kur visai per atstumą(belaidis pakrovimas) ar per kitą jungtį?
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Pas Sony jam visai atskiras pajungimas.

 


Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Atsiuntė pakrovimo laidus, viskas gerai, tinka ir patinka. Stebiuosi kodėl anksčiau nenusipirkau...

Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Atsiuntė pakrovimo laidus, viskas gerai, tinka ir patinka. Stebiuosi kodėl anksčiau nenusipirkau...

Man irgi atsiunte tai tas kistukas nei plansetei nei telefone nesilaiko issilupa kartu su laidu. Jei daugiau padrosti pakrovimo lizdai tai nieko gero is to laido.
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Galvoju gal ant epoksidkes pasodinti:)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Rimas.V parašė:
Robertas.M parašė:
Atsiuntė pakrovimo laidus, viskas gerai, tinka ir patinka. Stebiuosi kodėl anksčiau nenusipirkau...

Man irgi atsiunte tai tas kistukas nei plansetei nei telefone nesilaiko issilupa kartu su laidu. Jei daugiau padrosti pakrovimo lizdai tai nieko gero is to laido.
Spėju iš pigesniu, nes ta pati daug žmoniu atkartoja ir siūlo rinktis kiek brangesnius bet normaliai laikančius, pradžioje ir video įdėjau apie tai, o vis dėl to kokios firmelės dratą pirkai? Dar ne aiško kiek mano pripirkti laikis :) bus matyt.
Robertai foto i arena. Gal tikrai verta nekaisioti i tas skyles tu dratu?